Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Lunyte @ 2015 05 04, 16:43)
Taip, kartu su europiniu pasu davė tą sertifikatą, bet ten tik Tocho of... ir jo abiejų tėvų vardai parašyti . O tipo kai iškastruosiu, tada jau gausiu dokumentą kur bus išvardintos 5 protėvių kartos. Aš taip suprantu čia dėl to, kad neįkurčiau veislyno, nesugalvočiau veist ir tt. Nes kai neturiu protėvių tai ir tie katiniukai būtų beverčiai. Nu aš čia taip mąstau  schmoll.gif . Aišku, man neaktualu, aš nesiruošiu gi veist  smile.gif
O jau dabar tai man iš viso keistokas Točiukas tapo. Kažkaip kitaip kniaukia nu nedainuoja taip kaip už lango katinai, bet jau kažkoks įtarimas kyla... Taip nenorėčiau dar kastruot, kad neliktų toks "siūlinis" paaugliukas... Jam dar tik 6,5 mėn...

Oi laukiu darbo pabaigos, pasiilgau Točiuko  wub.gif

tociukas 10 23 gimimo? pagal varda bandau atsekt biggrin.gif As visas Finos savo nuotraukas kiek radau @ issisaugojau biggrin.gif
O siaip, patinai labai nedainuoja per morciu, nebent mato kita katina, bet jie pradeda zymet teritorija, laaabai smirdanciai.
Atsakyti
Išmąsčiau atradimą - apie "siūlinius" kačiukus biggrin.gif Kas galit paneigti, duokite man kalbos, kad yra ne taip schmoll.gif

1. Pastebėjau, kad ilgi ištįsę škotukai paauglystėje būna būtent katinėliai, nes katytės, kiek čia matau, greitai pasidaro proporcingos rolleyes.gif

2. Dar pastebėjau - kad ilgesni būna būtent nulėpausiai škotukai, kiek čia buvo stačiaausių ( Čiko, Atila, Bonifacijus....) kažkaip greičiau tampa proporcingi.. g.gif

Kaip manote ? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 05 04, 19:06)
Išmąsčiau atradimą - apie "siūlinius" kačiukus  biggrin.gif  Kas galit paneigti, duokite man kalbos, kad yra ne taip schmoll.gif

1. Pastebėjau, kad ilgi ištįsę škotukai paauglystėje būna būtent katinėliai, nes katytės, kiek čia matau, greitai pasidaro proporcingos rolleyes.gif

2. Dar pastebėjau - kad ilgesni būna būtent nulėpausiai škotukai, kiek čia buvo stačiaausių ( Čiko, Atila, Bonifacijus....) kažkaip greičiau tampa proporcingi.. g.gif

Kaip manote ?  g.gif  g.gif  g.gif

kaip suprast siuliniai istyse? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 05 04, 19:51)
kaip suprast siuliniai istyse? biggrin.gif

Čia Lunytė taip "pakrikštijo" savo katinėlį Točį bigsmile.gif Bet mano Bugis irgi ilgai gal iki poros metų buvo sakyčiau ilgas ir visiškai plonas, nu nebuvo proporcijų - per ilgas katinas savo figūrai schmoll.gif
Ir panašiai pastebiu pas Riolitos Šelmį, Ganytos - Pipiriuką, Lunytės - Točį..
Nu jie ilgi, bet ploni ir neturi apvalumo, būdingo katinams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 05 04, 16:43)
Taip, kartu su europiniu pasu davė tą sertifikatą, bet ten tik Tocho of... ir jo abiejų tėvų vardai parašyti . O tipo kai iškastruosiu, tada jau gausiu dokumentą kur bus išvardintos 5 protėvių kartos. Aš taip suprantu čia dėl to, kad neįkurčiau veislyno, nesugalvočiau veist ir tt. Nes kai neturiu protėvių tai ir tie katiniukai būtų beverčiai. Nu aš čia taip mąstau  schmoll.gif . Aišku, man neaktualu, aš nesiruošiu gi veist  smile.gif
O jau dabar tai man iš viso keistokas Točiukas tapo. Kažkaip kitaip kniaukia nu nedainuoja taip kaip už lango katinai, bet jau kažkoks įtarimas kyla... Taip nenorėčiau dar kastruot, kad neliktų toks "siūlinis" paaugliukas... Jam dar tik 6,5 mėn...

Oi laukiu darbo pabaigos, pasiilgau Točiuko  wub.gif

Cia dazniausiai yra tokia tvarka, kai zmogus sutvarko katinuka arba katite, jiems atiduodami yra dokumentai. |Dabar jau kai kurie veislynai kaciukus sutvarko iskarto ir atiduoda zmonems sutvarkytis ir su visais kilmes dokumentais. O neatiduoda del to, kad neveistumete ir nemojuotu paskiau kilmes dokumentais zmonems. Tiesiog katinas dalinai gaunasi tam kartui kaip misrunas, taip galima pavadinti. Nes jeigu veisite kaip zmogui jus irodisite, kad katinas tikrai kilmingas... Taip bandom apsisaugoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 05 04, 19:06)
Išmąsčiau atradimą - apie "siūlinius" kačiukus  biggrin.gif  Kas galit paneigti, duokite man kalbos, kad yra ne taip schmoll.gif

1. Pastebėjau, kad ilgi ištįsę škotukai paauglystėje būna būtent katinėliai, nes katytės, kiek čia matau, greitai pasidaro proporcingos rolleyes.gif

2. Dar pastebėjau - kad ilgesni būna būtent nulėpausiai škotukai, kiek čia buvo stačiaausių ( Čiko, Atila, Bonifacijus....) kažkaip greičiau tampa proporcingi.. g.gif

Kaip manote ?  g.gif  g.gif  g.gif

Nebutinai Sidabre smile.gif . Tiesiog pagal standarta skotuko, jis turi buti siek tiek ilgesnis negu britas. Ne toks kompaktiskas. Atila mano irgi yra pakankamai ne mazas, bet mes jam r nelabai leidziame istambeti, nes iskarto kirstu per sirdi. Atila siaip yra ilgas katinas. Bonifacijus labiau turi britisku bruozu. Jis yra kompaktiskesnis 4u.gif . mielas minkstas meskiukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2015 05 04, 16:55)
tociukas 10 23 gimimo? pagal varda bandau atsekt biggrin.gif As visas Finos savo nuotraukas kiek radau @ issisaugojau biggrin.gif
O siaip, patinai labai nedainuoja per morciu, nebent mato kita katina, bet jie pradeda zymet teritorija, laaabai smirdanciai.

Yra tokiu patinu kurie dainuoja ir dar gerai zymi biggrin.gif Cia kokio paklius temperamento katinas ir dar charakterio paveldejimas is tevu daznai dominuoja smile.gif
Papildyta:
Bonicka siuncia linkejimus is nauju namuciu mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
Visai pamirsau pasakyti dziugia naujiena bigsmile.gif . Cleopatra tapo mamyte wub.gif Ir stai jos padauzos wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niurkute @ 2015 05 04, 20:34)
Bonicka siuncia linkejimus is nauju namuciu  mirksiukas.gif

Vai vai vai, kaip Bonifacijus įsitaisęs naujuose gražiuose namuose ax.gif ax.gif thumbup.gif

Pasiilgom mes jo, taip seniai matytas, bet toks diiiidelis atrodo, tikrai meškiukas,
riekia jam ten kuti kuti per visą pilvelį padaryti... bigsmile.gif

Taip, apie Cleopatrą mes šiek tiek žinome, Sefkutė kartais užsukdavo, be to, ji rašė temoje apie kačiukų auginimą, vis paskaitydavau, kaip jai sekasi mirksiukas.gif

Gražuoliai katinėliai, atrodo, kad visi ilgaplaukiai, o jau tas juodasis - gal į tėvelį ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 04 gegužės 2015 - 19:44
QUOTE(Sidabrė @ 2015 05 04, 20:41)
Vai vai vai, kaip Bonifacijus įsitaisęs naujuose gražiuose namuose  ax.gif  ax.gif  thumbup.gif

Pasiilgom mes jo, taip seniai matytas, bet toks diiiidelis atrodo, tikrai meškiukas,
riekia jam ten kuti kuti per visą pilvelį padaryti... bigsmile.gif

Reikes mano draugei pasakyti, kad dazniau man kokias juokingas nuotraukas ikeltu o as jau parodisiu jums biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurkute @ 2015 05 04, 20:34)
Taip bandom apsisaugoti  smile.gif


jis turi buti siek tiek ilgesnis negu britas. Ne toks kompaktiskas.

Yra tokiu patinu kurie dainuoja ir dar gerai zymi  biggrin.gif Cia kokio paklius temperamento katinas ir dar charakterio paveldejimas is tevu daznai dominuoja  smile.gif
Papildyta:
Bonicka siuncia linkejimus is nauju namuciu  mirksiukas.gif


bet kiti juk veislynai atsiuncia skenuotus dokumentus, bet orginala atiduoda kai sutvarkomas gyvunelis. Tai galetu veisejai ir sito nedaryt, nes va tokiu be dokumentu bet su skenuotais... nemazai. Man tai baisu tos kraujomaisos, juk gali sakyt va tas ir anas yra tevas mama, bet irodymo kaip ir nera, kai nera kaciuko dokumento. Net abu kilmingi tevai, o kur garantija, kad butent jie buvo sukergti... nors tiesa sakant kai pradejau ieskot kaciuko irgi galvojau su dok ar be ju, bet gal ir gerai kad uztruko paieskos.

man renkantis buvo selkirk rex, britukai ir skotukai. Tai skotukai kazkaip nugalejo, del ju neapvalumo ir didesnes gracijos katiniskos isvaizdoje, nes charakteriu jie panasus, ane? turetu but biggrin.gif

OMG, 2in1 biggrin.gif

nu kaip jiems patogu ant tos nugaros, gi slankstelius turi skaudet biggrin.gif bet zvilgsnis tai toks piktokas.
Papildyta:
Cleopatros juodukas- jis nerealus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 05 04, 20:52)
bet kiti juk veislynai atsiuncia skenuotus dokumentus, bet orginala atiduoda kai sutvarkomas gyvunelis. Tai galetu veisejai ir sito nedaryt, nes va tokiu be dokumentu bet su skenuotais... nemazai. Man tai baisu tos kraujomaisos, juk gali sakyt va tas ir anas yra tevas mama, bet irodymo kaip ir nera, kai nera kaciuko dokumento. Net abu kilmingi tevai, o kur garantija, kad butent jie buvo sukergti... nors tiesa sakant kai pradejau ieskot kaciuko irgi galvojau su dok ar be ju, bet gal ir gerai kad uztruko paieskos.

man renkantis buvo selkirk rex, britukai ir skotukai. Tai skotukai kazkaip nugalejo, del ju neapvalumo ir didesnes gracijos katiniskos isvaizdoje, nes charakteriu jie panasus, ane? turetu but biggrin.gif

OMG, 2in1 biggrin.gif

nu kaip jiems patogu ant tos nugaros, gi slankstelius turi skaudet biggrin.gif bet zvilgsnis tai toks piktokas.
Papildyta:
Cleopatros juodukas- jis nerealus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

As anksciau duodavau kopija, bet dabar zmogui parodau ir viskas, bet neduodu. Na musu tokia tauta yra. reikia butinai ka nors apsukti, apkvailinti. anksciau buvo viskas kitaip ir mes buvo patuklus o kai atsirandu musu keli nesaziningu zmoniu, todel pradedi imtis atsargumo priemoniu.

Del jusu sprendimo koki issirinkti kaciu, ar kilminga ar misruna, tai buvo labai sveikintinas ir teisingas drinks_cheers.gif . Nes cia tkrai yra ne ta veisle, kad galima butu rizikuoti ir pirkti misruna. Nes daugintoju zinios yra tikrai minimalios. Kiek buna paskaitai skelbimu kur iesko savo katinui ar katei nulepaausei partnerio nulepaausio doh.gif doh.gif doh.gif . O jietau, net zodziu truksta... Ir isivaizduokite jus toki kaciuka is tokios poros galite isigyti sau. Kas jus laukia. Nes is tokiu poru dazniausiai gali gimti kaciukai su negale. Nuo sveiku poru geruose veislynuose gimsta buna su anomalijom o cia nuo tokiu. Taigi neveltui felinologai vienu metu buvo uzdraude veisti sia veisle.
Neseniai buvo karsta diskusija siuo klausimu per fb. Mergina paklause kur galima butu isigyti nebrangiai. Pradejau aiskinti kuo skiriasi tas nebrangiai nuo brangiai. Galiausiai bjauriom damutem mus isvadino ir istrine savo kalusima doh.gif lotuliukas.gif . Atrodo gero norejai o gavai antausi. Ne visi supranta...

Man juockis irgi labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurkute @ 2015 05 04, 21:20)
As anksciau duodavau kopija, bet dabar zmogui parodau ir viskas, bet neduodu. Na musu tokia tauta yra. reikia butinai ka nors apsukti, apkvailinti. anksciau buvo viskas kitaip ir mes buvo patuklus o kai atsirandu musu keli nesaziningu zmoniu, todel pradedi imtis atsargumo priemoniu.

Del jusu sprendimo koki issirinkti kaciu, ar kilminga ar misruna, tai buvo labai sveikintinas ir teisingas  drinks_cheers.gif . Nes cia tkrai yra ne ta veisle, kad galima butu rizikuoti ir pirkti misruna. Nes daugintoju zinios yra tikrai minimalios. Kiek buna paskaitai skelbimu kur iesko savo katinui ar katei nulepaausei partnerio nulepaausio  doh.gif  doh.gif  doh.gif . O jietau, net zodziu truksta... Ir isivaizduokite jus toki kaciuka is tokios poros galite isigyti sau. Kas jus laukia. Nes is tokiu poru dazniausiai gali gimti kaciukai su negale. Nuo sveiku poru geruose veislynuose gimsta buna su anomalijom o cia nuo tokiu. Taigi neveltui felinologai vienu metu buvo uzdraude veisti sia veisle.
Neseniai buvo karsta diskusija siuo klausimu per fb. Mergina paklause kur galima butu isigyti nebrangiai. Pradejau aiskinti kuo skiriasi tas nebrangiai nuo brangiai. Galiausiai bjauriom damutem mus isvadino ir istrine savo kalusima  doh.gif  lotuliukas.gif . Atrodo gero norejai o gavai antausi. Ne visi supranta...

Man juockis irgi labai patinka  wub.gif

O galima paklaust, kiek tas brangiai? T.y. orientacine kaina? Nes kai kurie daugintojai, nekilmingus parduodantys, praso daugiau, nei veislynai...
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2015 05 04, 21:29)
O galima paklaust, kiek tas brangiai? T.y. orientacine kaina? Nes kai kurie daugintojai, nekilmingus parduodantys, praso daugiau, nei veislynai...

Nors neesu katinėlių pardavėja, bet peržiūrėjau skelbimus ir viskas matosi, t.y. pas daugintojus nuo 50 iki 200 ir daugiau EURų, veislynas vienas mačiau labai gražią katytę parduoda už 230 EUR, iš Latvijos veislynų apie 400 EUR, juk priklauso dar ir nuo katinėlio: ir išvaizda, spalva, ausys - tai veislynuose, tikriausia, nuo 300 iki 500 EUR tikrai galima įsigyti rolleyes.gif
Atsakyti
Atrinkau dabar nuotraukas, ooooo kokiu groziu pamasciau. Na as silpnybe turiu vezlems, tai dabar turiu ne tik Buguti savo favorita bet ir mergytes vezliukes Stebukles, Jotules17, na katites nerealios wub.gif . O siaip visu katinukai nerealus, tokie grazus musu skotukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(maka @ 2015 05 04, 21:29)
O galima paklaust, kiek tas brangiai? T.y. orientacine kaina? Nes kai kurie daugintojai, nekilmingus parduodantys, praso daugiau, nei veislynai...

Sidabre parase teisingai. Skotuku staciaausiu kaina prasideda nuo 250 euru iki 400 euri gali buti ir daugiau. O nulepaausiu nuo 450 euru iki 600 euru. Cia priklauso nuo standarto, spalvos, krauju, rasto ir t.t. Cia butu veislynu kainos. O daugintoju net as nesidomiu ir nezinau. I ju nesamones as nesiligiuoju ir nesigilinu, todel negaliu pasakyti sios informacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurkute: 04 gegužės 2015 - 20:58