Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 22:10)

dėl jų foto kartu tai, merginos, dar ilgai ir nuobodžiai be šansų  biggrin.gif

grazuoliai augintiniai. wub.gif

Man skotukai panasus arba i peledas arba i ruonius biggrin.gif tai Pepse panasi i peleda bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 05 01, 00:04)
Man skotukai panasus arba i peledas arba i ruonius biggrin.gif tai Pepse panasi i peleda bigsmile.gif

Man tai ji panaši į pakraupusią surikatą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 23:14)
jotule, nuostabūs augintiniai  thumbup.gif
O į lauką dar jo negalima vesti ?  g.gif  Kada jau juos galima pratinti prie lauko reikalų?  g.gif

Ačiū 4u.gif
Dar negalima. Reik dar vieno skiepuko ir 10 dienų po jo pradėsim. Tai dar beveik mėnesį marūdinsimės namie biggrin.gif o lauke gi toooks oras... doh.gif
Atsakyti
Sveiki doh.gif
Argi čia gyvenimas, kai nuostabų pasaulį stebi tik per lango plyšiuką ? doh.gif doh.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 01 gegužės 2015 - 18:34
user posted image
Atsakyti
Vai vai, koks piktas Bugutis... matęs pasaulį, per mažą plyšelį laugh.gif

Su mamyčių dieną kaimynkos, būkit sveikos ir gražios thumbup.gif

Atsakyti
Dėkui už sveikinimus 4u.gif

Ir aš noriu pasveikinti visa mamytes. Gražios Jums šventės 4u.gif Būkit laimingos 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Nupirkom Pipiriukui pavadėlį biggrin.gif nes gi jis pas mus labai veržėsi į lauką biggrin.gif tai uždėjus pavadėlį visas mandrumas ir noras dingo biggrin.gif draugas bandė iki lauko išvesti - tai iš laiptinės bijojo koją iškelti biggrin.gif


user posted image


Kiekvieną vakarą pas mus tokios kovos namie vyskta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Sveuks merginos 4u.gif

Senokai cia nesirodziau, kai visad nera vis to laiko o apie jus vis pagalvoju. Tai va, dabar siek tiek turiu to laiko ir galiu papasakoti. Mano maziukai visi susirado savo namucius ir mylincius zmones kas juos labai myli. Tas mane labai dziugina. Kazkaip si syki labai greit jie surado savo seimininkus. Buvo tokiu kurie migravo. Pora isvyko i Norvegija o kiti du i Airija. Tie kas keliavo i Norvegija, tai jiems labiau pasiseke, nes juos pasiimti atvaziavo patis seimininkai ir skrido lektuvu. Na tai per tris valandas jau namie. Adaptacija buvo greita o tie kas vaziavo i Airija, vat tiems buvo sunkiau. Nes juos veze kurjeriai. Zmones lyg kaip ir neblogi veze, matesi, kad ir patys namie turi gyvunu ir juos myli, bet kelione buvo labai ilga ir katinukai paturejo stipru stresa ipatingai skotukas Elisejus. Na bet jau aciu Dievui atsigavo. Is visos sitos kompanijos as pasilikau sau meinuke Djulieta wub.gif . Oi buvo man su ja galvos skausmas. Vis svarsciau ar gerai darau, ar geras jos standartas. Budas jos yra pasakiskas. Ji savo charakteriu man primena pusiau meine pusiau skotuke biggrin.gif . As gi vis svarsciau ar Dacota pasilikti ar Djulieta doh.gif . Bet visgi sirdis linko prie Djulietos, nors norinciu labai buvo nemazai kas Djulieta norejo isigyti. Nes vienas vyras is Estijos atvaziavo manes ikalbineti. Nors buvau jam pasakiusi, kad jos neparduosiu, jau buvau kaip ir apsisprendusi, bet visviena jis abgaules budu isiprase i mano namus, kad ja pamatyti doh.gif . Na keisti tie zmones. O paskiau pazystama norejo ja is manes nusipirkti, ji kazkada pirko is manes skotuke Braske, tai norejo jai drauges biggrin.gif . Bet grieztai apsisprendziau ir pasakiau, kad si syki jau tikrai sau pasilksiu 4u.gif . Dar be to as svajojau apie tokia vezliuke visa laika 4u.gif . O Dacota pasirodo buvo DacotaSSSS. Jis mums pries pat vaziavima i Norvegija parode savo tikraja lyti, tai mes su vyru vos neisgriuvome is koto blink.gif blink.gif blink.gif . tai gerai, kad zmonems buvo nesvarbu ir jie nusprende imti ji kaip berniuka, tai daviau jiems tokia garbe, kad isrintu jam varda nes reikejo keisti dokumentus. Tai pavadino Dacota Drauper. Cia kazkokia Norvegu mitologija. Dabar tiksliai nepasakysiu ka tai reiskia, bet zmones liko juo irgi labai patenkinti 4u.gif . Stai tokia mano istorija 4u.gif
Dabar ikelsiu jums savo chebra 4u.gif
Papildyta:
Elefan wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Elisejus wub.gif

user posted image

user posted image


Papildyta:
Eldorado wub.gif

user posted image

user posted image

Elegant Etna wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Ziuriu kai kompiuterio apsukos tapo letos, tai ir gryba pjauna jis man. tai idesiu dar viena Elisejaus foto 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
aš numiriau nuo jų visų bigsmile.gif pirma mintis-noriu bigsmile.gif o iš paskos kita-tu dar šunį užaugink biggrin.gif tai ir praėjo laikinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 05 03, 19:43)
aš numiriau nuo jų visų  bigsmile.gif  pirma mintis-noriu bigsmile.gif  o iš paskos kita-tu dar šunį užaugink  biggrin.gif  tai ir praėjo laikinai biggrin.gif

Jotule. as puikiai jus suprantu smile.gif. Kai mes turejome siuos grozius padukelius, tai mums irgi buvo tokiu minciu doh.gif . Vat ir susigundeme Djulieta pasilikti smile.gif . Gaila anas kompas isikrove, tai ikelciau dar savo ir meinukus parodyti. Nes nuotraukos liko aname kompiuteri, vis neprisiruosiu sukelti ju i si kompiuteri. Bet niekis, pakrausiu ir idesiu dar kitus grozius. O kai reikejo jau su jais skirtis, tai verkeme verysad.gif . Dabar sedi MB ir kukuoja man, kad vel nori mazu kaciuku doh.gif . As kai pagalvoju, kiti vyrai bamba, nenori o maniskis tikras katininkas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Na va, Niurkutė savo grožius parodė, kai visi jau iškeliavę net ir iš Lietuvos g.gif biggrin.gif
Bet labai smagu juos pamatyti, ir visi labai gražūs thumbup.gif
O neramioji jotulė tuojau pat jau norėtų naujo kačiuko ax.gif ax.gif

Ačiū už sveikinimus švenčių proga, Šelmis irgi balkone vasaroja .... mirksiukas.gif

Ganyta kad augina kovinį Pipiriuką biggrin.gif Nu nu - kai reikės su juo kautis, kai užaugs ... nukąs ką nors savo erzintojams biggrin.gif

Įdomu, kaip Lunytei sekasi ieškoti ir įrenginėti tinkliukus ? g.gif

Ir laukiam visų sugrįžtančių po visų švenčių ir poilsių, tikiuosi, neįsižeisite, kad aš čia komentuoju ( bet nekritikuoju ! ), noriu vėl visas prakalbint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 03 gegužės 2015 - 21:47
Truputi juoko dozes is vykusios Pasaulines kaciu parodos Panoramoje biggrin.gif

UUU koks manikiuras.... bigsmile.gif

user posted image

Cia tu pas kuria meistre manikiura dareisi???? lotuliukas.gif

user posted image

Gerai duodu tau kramtoske, tu man pasakai pas kuria meistre eini darytis manikiuro lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 05 03, 22:41)
Labas vakaras,
Na va, Niurkutė savo grožius parodė, kai visi jau iškeliavę net ir iš Lietuvos  g.gif  biggrin.gif
Bet labai smagu juos pamatyti, ir visi labai gražūs  thumbup.gif
O neramioji jotulė tuojau pat jau norėtų naujo kačiuko  ax.gif  ax.gif 

Ačiū už sveikinimus švenčių proga, Šelmis irgi balkone vasaroja .... mirksiukas.gif

Ganyta kad augina kovinį Pipiriuką  biggrin.gif  Nu nu - kai reikės su juo kautis, kai užaugs ... nukąs ką nors savo erzintojams  biggrin.gif

Įdomu, kaip Lunytei sekasi ieškoti ir įrenginėti tinkliukus ? g.gif

Ir laukiam visų sugrįžtančių po visų švenčių ir poilsių, tikiuosi, neįsižeisite, kad aš čia komentuoju ( bet nektitikuoju ! ), noriu vėl visas prakalbint  doh.gif

Kitaip nesigavo. Bet gal jau pavyks man dazniau apsilankyti pas jus, bet ziuriu as laiku pasirodziau nes jau temute eina i pabaiga. Bet gal kas jau ruosiasi ja atidaryti 4u.gif
Atsakyti