Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:16)


stebukle, truputėlį nesutikčiau iš tėvų pagrinde reikalaujama, kad nebūtų ligų, kurios persiduoda kaip genetiškai paveldimos - širdies ydos, corona virusas ir pan.

O dėl pet - irgi nesutinku, pet - tai nereiškia, kad su broku, tikrai jokių saaugų ir žvairumo, tiesiog įregistruoja vadą, kai kurie kačiukai nebūna net parodose dalyvavę, nes veisėja nusprendžia, kad dėl spalvos ar kitų rodiklių tiesiog jis nebus įdomus veislės pratęsimui,  ir nerenka visų ten shouw titulų, o skelbia kaip parduodamus, tik kai kuriuos pasilieka stebėjimui - ar tikrai tiks savo ar kitų veislynų atnaujinimui..
O pet kačiukus irgi pardavinėja su sutartim, ir įsipareigojimais sterilizuoti, nes kitaip ir iš tų pet atsirastų daug veisimų...

Jeigu jau sąaugos ir žvairumas - veisėja pasako, kad tai brokas ir gali padovanoti ar už simbolinę kainą ir t.t.

jei yra neuzdaras veislynas, t.y. jei katinas naudojamas trumpiems pasimatymams ir neturi savo pastovaus haremo, sito tyrimo reikalauja . Nes ir tas persiduoda kaciukams, 3 veislynai man ta pati sake.
Nu taip, del PET. Kazka blogai parasiau. i PET parduoda ir super duper duomenu, bet juos kastruoja sterelizuoja. Bet tuos kur pavercia PET klases namams, juos pardavineja dazniausiai ir veisimui, o pagal pirkeja sprendzia, ko jam is gyvunelio reikia. PET klases taip taip nebutinai reiskia broka 4u.gif

drinks_cheers.gif bet galetu is tikro veislynai is karto gyvuneli parduot atiduot jau sterelizuota kastruota, nes kiek daug skelbimu, su dokumentais tevai kaciukai be... ir zmogus nesigilina, kokie tie dokumentai, kas ten juose, kodel kaciukai be dokumentu... Arba kai siulo kergimui, kad turi daug patirties, vadoje buna daaaug kaciuku, nugi... ne kiekyje esme yra gyvuneliu, bet kokie jie gimsta. Nors nieko neturiu pries bedokumencius, tik galetu viska atsakingiau dayt visi, o ne tik pinigus matyt, ne gyvuneli begiojanti. Juolab veislynu ir neveislynu kainos mazai skiriasi, jei tikrai perkama namams.

Buna tokiu stebukla dar? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:17)

stebukle, truputėlį nesutikčiau iš tėvų pagrinde reikalaujama, kad nebūtų ligų, kurios persiduoda kaip genetiškai paveldimos - širdies ydos, corona virusas ir pan.

O dėl pet - irgi nesutinku, pet - tai nereiškia, kad su broku, tikrai jokių saaugų ir žvairumo, tiesiog įregistruoja vadą, kai kurie kačiukai nebūna net parodose dalyvavę, nes veisėja nusprendžia, kad dėl spalvos ar kitų rodiklių tiesiog jis nebus įdomus veislės pratęsimui,  ir nerenka visų ten shouw titulų, o skelbia kaip parduodamus, tik kai kuriuos pasilieka stebėjimui - ar tikrai tiks savo ar kitų veislynų atnaujinimui..
O pet kačiukus irgi pardavinėja su sutartim, ir įsipareigojimais sterilizuoti, nes kitaip ir iš tų pet atsirastų daug veisimų...

Jeigu jau sąaugos ir žvairumas - veisėja pasako, kad tai brokas ir gali padovanoti ar už simbolinę kainą ir t.t.
Papildyta:

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Valio - mes neryži  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Čia jūs savo ryžumo kompleksą netyčia ištransliavote biggrin.gif mes tik į veidrodį žiūrėdami šią spalvą matėm biggrin.gif
Žvairos akys, uodegėlė, tikriausiai, tokie patys ryškiausi požymiai, kad katinėlis netinkamas veisimui. Mes turėjome reikalą, kuris buvo vadinamas "per mažai nusileidusios ausytės", todėl tapome PET. jau pasiėmę katę (jai buvo beveik 5 mėn, nes dėl tam tikrų priežasčių mes jos rezervuotos neglėjome pasiimt ankščiau), buvom susitaikę, kad mums tos ausys nuostabiausios ir mums dzin tos parodos, bet vėliau tos ausys kažkaip nusileido, ir veisėja mums daug kartų siūlė dalyvaut parodose, bet mes tiesiog iš įpratimo nebesirįžome... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 20:28)

Žvairos akys, uodegėlė, tikriausiai, tokie patys ryškiausi požymiai, kad katinėlis netinkamas veisimui. Mes turėjome reikalą, kuris buvo vadinamas "per mažai nusileidusios ausytės", todėl tapome PET. jau pasiėmę katę (jai buvo beveik 5 mėn, nes dėl tam tikrų priežasčių mes jos rezervuotos neglėjome pasiimt ankščiau), buvom susitaikę, kad mums tos ausys nuostabiausios ir mums dzin tos parodos, bet vėliau tos ausys kažkaip nusileido, ir veisėja mums daug kartų siūlė dalyvaut parodose, bet mes tiesiog iš įpratimo nebesirįžome... ax.gif

Jotule, bet tai dar nevelu isdryst bigsmile.gif mes ateisim jusu palaikyt biggrin.gif
Atsakyti
tarp kitko, merginos, kadangi visai neseniai ieškojau šuns, tai ką patebėjau: neieškojau "papigiai"-man būtinai reikėjo su dokumentais. ir ką jūs manote-aš nusipirkau šunį su visais kilmės dokais, už kai kurių daugintojų kainas doh.gif jie išpi*dėjo visai- nepamini, kad šuo be dokų, įmeta kūdikio šuns (kur nei velnio nesuprasi kas išaugs, jei nesi prieš tai auginęs tos veislės šuns) fotkę ir stumia už kokius 3500 Lt doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif pamatytumėt, panos, kiek ten prirašė interesantų...
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 20:27)
bet galetu is tikro veislynai is karto gyvuneli parduot atiduot jau sterelizuota kastruota

Dėl lytiniu būdu plintančių ligų - manau, kad teisingai jeigu reikalauja ir šito patikrinimo, bet aš tiesiog apie tai nesigilinau, žinau, tik paveldimos ligos bent jau kontroliuojamos, kad nepersiduotų palikuonims

O dėl sterilizacijos - pripažinkime, kad steriluoti reikia vyresniame amžiuje, kai katinėlis jau paaugęs, aš skaičiau net tokias veterinarų išvadas, kad kartu su lytiniais organais vystosi ir šlapimo takai, ir ta ankstyva pvz.kastracija, gali neleisti teisingai ir pakankamai išsivystyti šlapimo takams, kas bus problema katinėlio gyvenimui...

O katinėlius auginti ir šerti veislyne iki 6-7 mėn. praktiškai neįmanoma ir per brangu..
Papildyta:
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 20:28)
Čia jūs savo ryžumo kompleksą netyčia ištransliavote  biggrin.gif  mes tik į veidrodį žiūrėdami šią spalvą matėm biggrin.gif

Neeaa, jotule, mano amžiuje jau kompleskų nėra ir aš jų neturiu ir nebijau, tiesiog
pabandžiau pajuokauti į postą... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 20:35)
tarp kitko, merginos, kadangi visai neseniai ieškojau šuns, tai ką patebėjau: neieškojau "papigiai"-man būtinai reikėjo su dokumentais. ir ką jūs manote-aš nusipirkau šunį su visais kilmės dokais, už kai kurių daugintojų kainas doh.gif  jie išpi*dėjo visai- nepamini, kad šuo be dokų, įmeta kūdikio šuns (kur nei velnio nesuprasi kas išaugs, jei nesi prieš tai auginęs  tos veislės šuns) fotkę ir stumia už kokius 3500 Lt doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  pamatytumėt, panos, kiek ten prirašė interesantų...

lotuliukas.gif o taip biggrin.gif bet ju paaiskinimas buna , kad juk jie nereikalauja kastracijos . Tipo suprask, kad toki gyvuna pirkt reik kad atsipirktu doh.gif

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:44)

O dėl sterilizacijos - pripažinkime, kad steriluoti reikia vyresniame amžiuje, kai katinėlis jau paaugęs, aš skaičiau net tokias veterinarų išvadas, kad kartu su lytiniais organais vystosi ir šlapimo takai, ir ta ankstyva pvz.kastracija, gali neleisti teisingai ir pakankamai išsivystyti šlapimo takams, kas bus problema katinėlio gyvenimui...

O katinėlius auginti ir šerti veislyne iki 6-7 mėn. praktiškai neįmanoma ir per brangu..



drinks_cheers.gif taip, visiskai sutinku del to. Kad kastruot sterelizuot reik kai jau organizmas subresta netgi tie 6-7 men. yra per anksti. nors daug nuomoniu visokiu ir is visu. Tik va tas, kad reik suleist bent 1 karta tam kad suleist, del sveikatos yra visiskas apsurdas.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:44)
Neeaa, jotule, mano amžiuje jau kompleskų nėra ir aš jų neturiu ir nebijau, tiesiog
pabandžiau pajuokauti į postą... mirksiukas.gif

eiiiiii blink.gif aš juk juokauju dėl kompleksų, mano "mažosios" gražiausi plėmai ryži bigsmile.gif biggrin.gif čia tik pokštas buvo bigsmile.gif nesusikabėjom nu doh.gif
REZIUMĖ: Dobis sabalo spalvos, nes nenorėjau ryžo špico kaip visi 4u.gif
Pepsė gražesnė už pačias madingiausias kates, nes ji - nepakartojama bigsmile.gif Ir čia ne joks titulas, čia žiauri mano meilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 20:49)
Tik va tas, kad reik suleist bent 1 karta tam kad suleist, del sveikatos yra visiskas apsurdas.

Pritariu visiškai drinks_cheers.gif Nežinau, iš kur ta nuomonė, iš kažkokių senesnių laikų... g.gif
Tikrai nekyla sveikatos problemų, jeigu katytė sterilizuota, Mano senoji iš kiemo neturėjo tų vaikelių ir jokių sutrikimų, augliukų ir pan. O kai atlikinėjau sterilizaciją irgi tiek abejonių buvo... ax.gif ax.gif Ir dar tais senesniais laikais, bent jau prieš 8 metus biggrin.gif

jotule, Pepsę labai seniai čia bematėme, tai ir gražiausių dėmelių neprisimenam doh.gif
aišku, būtų dar smagiau su Dobiu pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 30 balandžio 2015 - 20:00
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:57)
Pritariu visiškai  drinks_cheers.gif Nežinau, iš kur ta nuomonė, iš kažkokių senesnių laikų... g.gif
Tikrai nekyla sveikatos problemų, jeigu katytė sterilizuota, Mano senoji iš kiemo neturėjo tų vaikelių ir jokių sutrikimų, augliukų ir pan. O kai atlikinėjau sterilizaciją irgi tiek abejonių buvo... ax.gif  ax.gif Ir dar tais senesniais laikais, bent jau prieš 8 metus biggrin.gif

jotule, Pepsę labai seniai čia bematėme, tai ir gražiausių dėmelių neprisimenam doh.gif
aišku, būtų dar smagiau su Dobiu pamatyt bigsmile.gif

o kokio amziaus kieminukei sterelizacija atlikta?

Pepse Finos "pussesere" biggrin.gif ir dar pustauodegis "pusbrolis" yra busimas cempionas pasaulio, ane cool.gif lauksim taures parvestos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 21:14)
o kokio amziaus kieminukei sterelizacija atlikta?


Sunku pasakyti apie tą amžių, aš ją paėmiau prieš gal 9 metus, tikrai buvo dar jauna katytė, bet pas mane pagyveno, gerai pavalgė ir po kiek tai laiko - uždainavo...
Nelabai turėdama visokių žinių, ėjau į kliniką, apsisprendėm - vieną kartą nuraminau su tablete, po to jau ramybėje gal po mėnesio viską padarėme ...
Nebuvo dar ir visokių priemonių, siūlė paprasta su siūlais, tai aprengiau kojine nukirpta, katė vaikščioto tik atbulom biggrin.gif

Šioje temoje labai dažnai susitinka giminaičiai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 30, 20:57)
Pritariu visiškai  drinks_cheers.gif Nežinau, iš kur ta nuomonė, iš kažkokių senesnių laikų... g.gif
Tikrai nekyla sveikatos problemų, jeigu katytė sterilizuota, Mano senoji iš kiemo neturėjo tų vaikelių ir jokių sutrikimų, augliukų ir pan. O kai atlikinėjau sterilizaciją irgi tiek abejonių buvo... ax.gif  ax.gif Ir dar tais senesniais laikais, bent jau prieš 8 metus biggrin.gif

jotule, Pepsę labai seniai čia bematėme, tai ir gražiausių dėmelių neprisimenam doh.gif
aišku, būtų dar smagiau su Dobiu pamatyt bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
dėl jų foto kartu tai, merginos, dar ilgai ir nuobodžiai be šansų biggrin.gif
Atsakyti
jotule, nuostabūs augintiniai thumbup.gif

tiek grožio ir džiaugsmo vienuose namuose ax.gif ax.gif

Pepsė - tikra karalaitė, uodega labai puošni. o Dobis - tas pūkų kamuoliukas ax.gif ax.gif
O į lauką dar jo negalima vesti ? g.gif Kada jau juos galima pratinti prie lauko reikalų? g.gif
Atsakyti