Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 29,)
Jotule, nežinau ar čia man, gal neteisingai supratau, blush2.gif  bet šiaip Bugutis ne ryžas, o lelijinis - lilac tabby mackerel mirksiukas.gif

Neee, Sidabriuk, tikrai ne taip supratai biggrin.gif aš apie špicų spalvas kalbėjau! Jie dažniausiai būna "ryži", todėl ir sakiau, kad norėjau kažkokios kitokios spalvos 4u.gif
O kalbėdama apie katės spalvą, tai man veisėja pasakojo, kad visi kaip pamišę nori pilkų nulėpausiukų, o aš va turiu margą kaip karvytė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 30 balandžio 2015 - 16:02
Sveikos. Noreciau isigyti sios veisles kate namams. Gal galetumet parekomenduoti veislyna, ar konkrecius tevus, i kuriuos atkreipti demesi. Taip pat, jei kas turit sunis, kaip sutaria kates su jais? Turiu pagyvenusia prancuze, nenoreciau, kad ja skriaustu. Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2015 04 30, 17:00)
Sveikos. Noreciau isigyti sios veisles kate namams. Gal galetumet parekomenduoti veislyna, ar konkrecius tevus,  i kuriuos atkreipti demesi. Taip pat, jei kas turit sunis, kaip sutaria kates su jais? Turiu pagyvenusia prancuze, nenoreciau, kad ja skriaustu. Aciu uz atsakymus.

Aš pirmiausiai įsigijau nulėpausiukę, o po pusantrų metų-špicą. Maniau bus blogiau, tiesą sakant biggrin.gif jie kartu dar tik savaitę, nėra geriausi draugai, bet neskriaudžia vienas kito. Bando pažindintis. Šuo nori draugauti, o katė bijo jo staigumo:D
Aš savo katę pirkau iš veislyno "Arcus". Katinėliai auga labai geromis sąlygomis, veisėjai juos išauklėja, todėl pasiemus kačiuką nebuvo absoliučiai jokių problemų iki šiol. Bet manau/tikiu, kad visi veislynai atsakingai veisia ir augina katinėlius. Vienareikšmiškai reikia pirkti gyvūną su dokumentais ir tik po to pasikliauti širdimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 17:00)
Neee, Sidabriuk, tikrai ne taip supratai  biggrin.gif  aš apie špicų spalvas kalbėjau! Jie dažniausiai būna "ryži", todėl ir sakiau, kad norėjau kažkokios kitokios spalvos  4u.gif
O kalbėdama apie katės spalvą, tai man veisėja pasakojo, kad visi kaip pamišę nori pilkų nulėpausiukų, o aš va turiu margą kaip karvytė  lotuliukas.gif


Jotule, o Aukse dar veisia skotukus? Nes ziuriu kad dabar veislynas riestaausiais uzsiima.

QUOTE(maka @ 2015 04 30, 17:00)
Sveikos. Noreciau isigyti sios veisles kate namams. Gal galetumet parekomenduoti veislyna, ar konkrecius tevus,  i kuriuos atkreipti demesi. Taip pat, jei kas turit sunis, kaip sutaria kates su jais? Turiu pagyvenusia prancuze, nenoreciau, kad ja skriaustu. Aciu uz atsakymus.

o kokios norit priklausomai. Katino ar kates.. nors sako sterelizavus kastravus lytis jau nesvarbi buna. Staciu ausu nulepusiu... Pvz. bus kaune geguzes viduri paroda, tai kai kurie veisejai gali but kad prekiaus, arba jei is kitos salies, tai atvest galetu, nereiktu vaziuot...
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 18:21)
Jotule, o Aukse dar veisia skotukus? Nes ziuriu kad dabar veislynas riestaausiais uzsiima.
o kokios norit priklausomai. Katino ar kates.. nors sako sterelizavus kastravus lytis jau nesvarbi buna. Staciu ausu nulepusiu... Pvz. bus kaune geguzes viduri paroda, tai kai kurie veisejai gali but kad prekiaus, arba jei is kitos salies, tai atvest galetu, nereiktu vaziuot...

Is esmes, lytis man nesvarbi, nes vis tiek neveisciau, tai aparatura salinama butu. Reikalinga veisles charakteristika atitinkanti protinga, meili, sugyvenanti su vaikais ir sunim. Labiau nulepauses noreciau. http://ambella.weebl...7910821091.html va si vada idomi busima Absolu Olli ❤ Lorens Miss Margo, kate labai grazi. O i Kauna gal reiks atvaziuot paziuret.
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2015 04 30, 18:33)
Is esmes, lytis man nesvarbi, nes vis tiek neveisciau, tai aparatura salinama butu. Reikalinga veisles charakteristika atitinkanti protinga, meili, sugyvenanti su vaikais ir sunim. Labiau nulepauses noreciau. http://ambella.weebl...7910821091.html va si vada idomi busima Absolu Olli ❤ Lorens Miss Margo, kate labai grazi. O i Kauna gal reiks atvaziuot paziuret.

aha grazus siti katukai, tik... prie ju nera titulu kazkodel unsure.gif tai... arba pamirso parasyt, arba parodose nedalyvave g.gif
Va ta kate jei patinka, tai pvz. latviu veiseja dalyvaus kauno parodoj, as norejau is jos Tristana pirkt, bet neislaukiau http://www.sunnheim....kittens_rus.php . Tai yra berniukas parduodamas panasus. Ir atvestu i LT .

p.s. uzmaciau bigsmile.gif ambellos veislyne katyte CH. Nessy of Fantasyland to pacio tevo kaip ir Finute mano bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 18:21)
Jotule, o Aukse dar veisia skotukus? Nes ziuriu kad dabar veislynas riestaausiais uzsiima.

nesu tikra, kokia šiuo metu padėtis su nulėpausiukais. kai pastąrąjį kartą buvau pas ją, šios veislės katinai kergėsi, bet ar kas pavyko, nežinau ax.gif todėl ir sakau, kad reikėtų kreiptis į pačią Auksę 4u.gif o kad riestaausiukai pas ją buvo neseniai, tikrai žinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 30 balandžio 2015 - 18:22
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 19:13)
nesu tikra, kokia šiuo metu padėtis su nulėpausiukais. kai pastąrąjį kartą buvau pas ją, šios veislės katinai kergėsi, bet ar kas pavyko, nežinau  ax.gif todėl ir sakau, kad reikėtų kreiptis į pačią Auksę 4u.gif  o kad riestaausiukai pas ją buvo neseniai, tiktai žinau  smile.gif

nes as kai ieskojau LT, tai man niekas nekele ragelio ir info buvo sena ir foto senos vadu. tai daugiau nesibeldziau pas juos biggrin.gif bet ir dabar veislyna suradus duoda riestaausius ir FB skotuku foto 2013m. lens.gif Bet is tikro, tai kai pradejau ieskot norejau gyvunelio, tada pradejau gilintis gilintis gilintis ir tiek info prisirinkau , kad tada pradejau ziuret ir matyt kad tas netinka anas netinka, bet kai pamatai savo gyvuna, kazkaip nu idomus jausmas wub.gif vos ne kaip isimylint lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 19:22)
nes as kai ieskojau LT, tai man niekas nekele ragelio ir info buvo sena ir foto senos vadu. tai daugiau nesibeldziau pas juos biggrin.gif bet ir dabar veislyna suradus duoda riestaausius ir FB skotuku foto 2013m. lens.gif Bet is tikro, tai kai pradejau ieskot norejau gyvunelio, tada pradejau gilintis gilintis gilintis ir tiek info prisirinkau , kad tada pradejau ziuret ir matyt kad tas netinka anas netinka, bet kai pamatai savo gyvuna, kazkaip nu idomus jausmas wub.gif vos ne kaip isimylint  lotuliukas.gif  doh.gif

negaliu pakomentuoti kas, kodėl ir kaip. jie su veislynu labai dažnai būna užsienyje, jie-pagrindinė Auksės meilė ir aistra. Juolab, kad ir jų šunys parodiniai. Kai būna užsieny, tikėtina, kad nekelia ragelio. O kokia nulėpausių padėtis šiuo metu, jei reikia, galiu pasidomėti, bet šiuo metu nežinau. mano Pepsytės mama tikrai gyvena ten, Pepsytės sesuo irgi, o ją juodvi veikia neseku biggrin.gif
Aš kai jau "planavau" (rezervavau) Pepsę, ji buvo mano akimis tobula, bet kai ji tapo paaugle, labai nuliūdau: tai ko tos ausys stojas, ko dabar ji tokia "sasyska" tapo, ir akys nebe mano katės... doh.gif paauglystė, kaip vėliau paaiškėjo biggrin.gif tempės į visas puses ir kaklai, ir ausys, ir uodegėlė biggrin.gif o vėliau tapo dar gražesnė, nei pradžioj bigsmile.gif nu kaip įsimylėjau, taip ir nepraėjo biggrin.gif šuns dar net nespėjau taip įsimylėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 18:59)
aha grazus siti katukai, tik... prie ju nera titulu kazkodel unsure.gif tai... arba pamirso parasyt, arba parodose nedalyvave g.gif
Va ta kate jei patinka, tai pvz. latviu veiseja dalyvaus kauno parodoj, as norejau is jos Tristana pirkt, bet neislaukiau http://www.sunnheim....kittens_rus.php . Tai yra berniukas parduodamas panasus. Ir atvestu i LT .

p.s. uzmaciau  bigsmile.gif ambellos veislyne katyte CH. Nessy of Fantasyland to pacio tevo kaip ir Finute mano bigsmile.gif

Uztat ir klausiu, kad prasau rekomendaciju, nes kate perku ne vieniems metams, nenoriu siurprizu.
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 19:29)
negaliu pakomentuoti kas, kodėl ir kaip. jie su veislynu labai dažnai būna užsienyje, jie-pagrindinė Auksės meilė ir aistra. Juolab, kad ir jų šunys parodiniai. Kai būna užsieny, tikėtina, kad nekelia ragelio. O kokia nulėpausių padėtis šiuo metu, jei reikia, galiu pasidomėti, bet šiuo metu nežinau. mano Pepsytės mama tikrai gyvena ten, Pepsytės sesuo irgi, o ją juodvi veikia neseku  biggrin.gif
Aš kai jau "planavau" (rezervavau) Pepsę, ji buvo mano akimis tobula, bet kai ji tapo paaugle, labai nuliūdau: tai ko tos ausys stojas, ko dabar ji tokia "sasyska" tapo, ir akys nebe mano katės...  doh.gif  paauglystė, kaip vėliau paaiškėjo biggrin.gif  tempės į visas puses ir kaklai, ir ausys, ir uodegėlė biggrin.gif o vėliau tapo dar gražesnė, nei pradžioj  bigsmile.gif nu kaip įsimylėjau, taip ir nepraėjo  biggrin.gif  šuns dar net nespėjau taip įsimylėt  biggrin.gif

Jau nereikia. Tik siaip va smalsu . Aha, suniukai irgi nuziureti biggrin.gif wub.gif
Man kas nors butu pasiules pirkt koli 5 menesiu, net nebuciau ziurejus i ta puse, toks bjaurusis anciukas doh.gif kazkoks nesusipratimas biggrin.gif o isaugo koookia wub.gif O Finute man kazkaip grazi ta paaugliska, bet va per tas 2 sav. dar kaip paaugo. Tuoj kaip kudiki pradesiu svert ir stebet.
Papildyta:
QUOTE(maka @ 2015 04 30, 19:37)
Uztat ir klausiu, kad prasau rekomendaciju, nes kate perku ne vieniems metams, nenoriu siurprizu.

as dar sviezia, tai va info tiek susirinkus. cool.gif jei perkama kilminga kaciuka.
tevai turi but praeje parodas ir turet jau titula. Dar tevai vienas nulepausis kitas staciaausis. Proteviu linija parodo is kur toks grozis gime. Nurodyta proteviu spalvos ir stacios nulepusios ausytes. Vieni veislynai veisia tik tam kad veist... tai dokumentuose galima rast daug visokiu spalvu. Kiti veisia tam tikra linija, kur dominuoja dokumentuose beveik vienodo plauko gyvuneliai ir dirbama tik ties jais. Dar veislynuose is tevu reikalaujama kad butu padaryti lytisku keliu plintanciu ligu tyrimai. Dar... skotukai buna pet'iniai, jei turi kazkoki broka, pvz. saauga uodegoj, zvairos akys(cia pagrindiniai minusai skotuku kiek suzinojau), tai juos is karto parduoda kaip pet, kitus parduoda su sutartim kastracija sterelizacija, arba veisejai parado ir atiduoda jau sutvarkyta gyvuneli, arba tai isipareigojat padaryt jus. Dar.. iki 3 menesiu visi veisles brokai neislenda, tik nuo 3 men. jau matosi kas is gyvunelio gali but. Ir dokumentuose negali but tu paciu vardu, del kraujomaisos ir galimu -.
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2015 04 30, 19:37)
Uztat ir klausiu, kad prasau rekomendaciju, nes kate perku ne vieniems metams, nenoriu siurprizu.

Sveika, maka,
Na, dėl rekomendacijų - mes auginame po vieną škotuką iš kurio nors veislyno, nenusivylėme savo augintiniais, bet kaip toliau dirba tas veislynas, aš pvz. informacijos nerenku...
Pirmame psl. yra įrašyta keletas veislynų, galima juos susirasti, peržiūrėti jų puslapius...
Dar per kačių klubus galima peržiūrėti veislynus, kurie priklauso tiems klubams...

Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 19:51)
Dar veislynuose is tevu reikalaujama kad butu padaryti lytisku keliu plintanciu ligu tyrimai. Dar... skotukai buna pet'iniai, jei turi kazkoki broka, pvz. saauga uodegoj, zvairos akys(cia pagrindiniai minusai skotuku kiek suzinojau), tai juos is karto parduoda kaip pet,

stebukle, truputėlį nesutikčiau iš tėvų pagrinde reikalaujama, kad nebūtų ligų, kurios persiduoda kaip genetiškai paveldimos - širdies ydos, corona virusas ir pan.

O dėl pet - irgi nesutinku, pet - tai nereiškia, kad su broku, tikrai jokių saaugų ir žvairumo, tiesiog įregistruoja vadą, kai kurie kačiukai nebūna net parodose dalyvavę, nes veisėja nusprendžia, kad dėl spalvos ar kitų rodiklių tiesiog jis nebus įdomus veislės pratęsimui, ir nerenka visų ten shouw titulų, o skelbia kaip parduodamus, tik kai kuriuos pasilieka stebėjimui - ar tikrai tiks savo ar kitų veislynų atnaujinimui..
O pet kačiukus irgi pardavinėja su sutartim, ir įsipareigojimais sterilizuoti, nes kitaip ir iš tų pet atsirastų daug veisimų...

Jeigu jau sąaugos ir žvairumas - veisėja pasako, kad tai brokas ir gali padovanoti ar už simbolinę kainą ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 30, 17:00)
Neee, Sidabriuk, tikrai ne taip supratai  biggrin.gif  aš apie špicų spalvas kalbėjau!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Valio - mes neryži biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti