Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Sveikos, mergaitės smile.gif
Kaip smagu, kad visos džiaugiasi savo augintiniais drinks_cheers.gif

lyn27, vistiek netikim, kad Nimfa maudėsi... schmoll.gif biggrin.gif

Lausandra džiaugiasi savo gražiąja katyte Maila, bet jau seniai bematėme... g.gif

Stebuklės Fina jau pradeda jaustis šeimininke, bet drąskyti reikia mokyti, paskui gali nemažai baldų nukentėti... unsure.gif

O jau jotulės grožis thumbup.gif Ir spalva tokia tamsesnė faina ax.gif ax.gif Aš kai pirmą kartą pamačiau tą populiarų yotube, kur meškiuku nukirptas, vos tą pačią dieną nenubėgau ieškoti pirkti lotuliukas.gif Esu labai linkusi greit susižavėti visokiais gražuoliais gyvūnėliais, po to kol sustabdau save... blush2.gif

Ir mane mama myli - vis eidama pro šalį man sako : "škotuke tu mano, meile mano"
Aš jai atsakau - mmmrrr, tai reiškia, kad netrukdyk manęs, jeigu aš ilsiuosi.. biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Man irgi įdomu ar kitos narės maudote savo škotukukus smile.gif nes mes bent jau šiuo metu nemaudom Pipiro smile.gif galvoju nebent vasarą reikės, kai bus karšta, nes vis tiek ir jis prakaituos labiau smile.gif bet įdomu ar leidžiasi jie maudomi smile.gif
Atsakyti
Ačiū!:) aš nieko prieš "ryžus" neturiu, žinoma, bet norėjau kokio nors kitokio špiciuko:) kaip ir katės:madingos vienokių spalvų, o aš pasiemiau visai kitokią biggrin.gif čia mamka trenkta, tai kenčia vaikai lotuliukas.gif
Aš per du metus savo Pepsiunkutę maudžiau vieną kartą, kai išsimozojo, bet reikia turėti omeny, kad ji neina į lauką ir neturi progų išsitept 4u.gif
Papildyta:
Ai, tiesa, turiu ir aš klausimą: kokiu sausiaku šeriat savo grožiukus? Aš nuo pat pradžių šėriau RC, bet man ji labai šeriasi. Ne tik pavasario laikotarpy. Sveikatos bėdų nėra. Sakau gal maistas kaltas? Man primygtinai įsiūlė nature's protection pamėgint, tai katei skonis ir kvapas matyt labai patiko, nes lapnoja kaip reikiant biggrin.gif gal reik keist maistuką ir su šėrimusi baigsis bėdos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 29, 21:41)
Ačiū!:) aš nieko prieš "ryžus" neturiu, žinoma, bet norėjau kokio nors kitokio špiciuko:) kaip ir katės:madingos vienokių spalvų, o aš pasiemiau visai kitokią  biggrin.gif  čia mamka trenkta, tai kenčia vaikai lotuliukas.gif
Aš per du metus savo Pepsiunkutę maudžiau vieną kartą, kai išsimozojo, bet reikia turėti omeny, kad ji neina į lauką ir neturi progų išsitept 4u.gif
Papildyta:
Ai, tiesa, turiu ir aš klausimą: kokiu sausiaku šeriat savo grožiukus? Aš nuo pat pradžių šėriau RC, bet man ji labai šeriasi. Ne tik pavasario laikotarpy. Sveikatos bėdų nėra. Sakau gal maistas kaltas? Man primygtinai įsiūlė nature's protection pamėgint, tai katei skonis ir kvapas matyt labai patiko, nes lapnoja kaip reikiant biggrin.gif gal reik keist maistuką ir su šėrimusi baigsis bėdos  g.gif

Labai teisingas poziuris. Gyvunas gyvena ne viena sezona, biggrin.gif ne subyte, kad kita sezona pirktum vel madingos spalvos.
Maniske valgo RC ir Natures protection. Pamaisau. Natures pirkau nes akcija buvo kikoj biggrin.gif po to kai vyras su katyte gryzo, sakau, kuo veiseja ja sere? Tai parode pakiuka, nes idejo ir maistelio biggrin.gif tai ejau RC pirkt. tai valgo abu. Ir taip fainai, kad nevagia maisto, nekaulina is vaiku biggrin.gif nes pries tai kaciukas is mazylio mano, is ranku atiminedavo biggrin.gif
p.s. o perkat maista internetu ar parduotuvese? Nes ziuriu nesefauna.lt gera labai kaina maisto .
Atsakyti
Ganyta, aš savo škotuko nemaudau, nebent vasarą su šlapia ir vėsia ranka paglostau smile.gif
Manau, kad katės kaip ir avys - neprakaituoja, nu nežinau, bet nei karto nemačiau suprakaitavusios katės g.gif

Jotule, aš savąjį šeriu RC British, jis skirtas daugiau britams, stambesnis, kad valytųsi dantys ir vystytųsi žandikauliai, t. y britukų žandai turi būti išsipūtę, tai mano Bugučio smakras išsivystė - tokia galva apvali ir smakras nemažas.. biggrin.gif
Jokio kito maisto jis nenori ir jam neskanu, nors jau išbandyta viskas, tame tarpe ir protection... doh.gif doh.gif
Dar valgo konservus ir atšildytą rudagalvių menkių file be odos... biggrin.gif
Jeigu neturiu - būna daug ašarų, tiesiog privalo būti šitie maistai kasdien biggrin.gif

O dėl šėrimosi, na mano abu šeriasi pastoviai, bet gal ne tiek daug, bet plaukų yra visur, tik spėk valyti, o jau vasarą ar rudenį - tai ir pilną šepetį prišukuoju.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 29 balandžio 2015 - 21:12
google visagalis rašo, kad prakaituoja ir prakaitą išskiria tik kačių letenėlės-padukai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 29, 21:41)
Ačiū!:) aš nieko prieš "ryžus" neturiu, žinoma, bet norėjau kokio nors kitokio špiciuko:) kaip ir katės:madingos vienokių spalvų, o aš pasiemiau visai kitokią  biggrin.gif 

Jotule, nežinau ar čia man, gal neteisingai supratau, blush2.gif bet šiaip Bugutis ne ryžas, o lelijinis - lilac tabby mackerel mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane tai erzina kai uzsilaizo nusilaizo ten uz ausu, atrodo kaip riebaluota smile.gif o ji vis laaaizo laizo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 10:54)
Mane tai erzina kai uzsilaizo nusilaizo ten uz ausu, atrodo kaip riebaluota smile.gif o ji vis laaaizo laizo... biggrin.gif

Laba diena.
O gal koks ausų uždegimas? g.gif Katės labai laižo skaudamą vietą.
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 29, 19:36)
Lausandra džiaugiasi savo gražiąja katyte Maila, bet jau seniai bematėme... g.gif

Kad kažkaip tos pačios nuotraukos, nieko naujo. schmoll.gif Jeigu ir noriu kokį gražesnį kadrą padaryt, tai kol atsinešu fotiką, katė jau dingusi. doh.gif Va lauke tai galėčiau gražių kadrų padaryt tarp pienių, ar narcizų, bet ji bijo to lauko. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 30 balandžio 2015 - 10:58
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 30, 11:57)
Laba diena.
O gal koks ausų uždegimas?  g.gif Katės labai laižo skaudamą vietą.


Nu ji ten kai pastoviai save laaaizo, pirma lapke, tada butinai uz ausies ir tada kaili. unsure.gif Ir suo pastoviai toj vietoj su veliusiais, bet koliams budinga g.gif einu googlint apie kates unsure.gif arba pasakykit kad ir jusu kates ten nusiglosto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 30, 11:05)
Nu ji ten kai pastoviai save laaaizo, pirma lapke, tada butinai uz ausies ir tada kaili.  unsure.gif Ir suo pastoviai toj vietoj su veliusiais, bet koliams budinga g.gif einu googlint apie kates unsure.gif arba pasakykit kad ir jusu kates ten nusiglosto biggrin.gif

Gal ir ne ausų uždegimas, nes šiaip dar ir kasytis dažnai turi ausį ir kratyti, gal tiesiog jai tą vietą patinka prausti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 30 balandžio 2015 - 11:31
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 30, 12:31)
Gal ir ne ausų uždegimas, nes šiaip dar ir kasytis dažnai turi ausį ir kratyti, gal tiesiog jai tą vietą patinka prausti.  smile.gif

aha, jau apziurejau kitus su ausim staciom , pas visus beveik sulaizyta- rami nail.gif galiu toliau ja vis sukuot sukuot, o ji vis susilyyyzins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 29, 11:51)
dar viena grazi skotuke pasirode :wub su pliusiniu kailiuku. o jiems patinka maudytis? Kokius sampunus naudojat? Isdziuna savaime ar fenuojat?


sveikos,

ne , ne merginos čia aš ne Nimfą maudžiau, o pati susiruošiau į vonią nusisukau akimirkai ir ji mano rankšluostį pagulėsmile.gif)) o po dušu vėsiu pakišu ją nebent karštą vasaros dieną, kai visa išgeibu vaikšto:)

o jau grožiai nauji kokie:)
Atsakyti