Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Kiek nemazai skotuku auginanciu, kaip sunku visu vardus kaciuku atsimint smile.gif
Finai viskas idomu, reaguoja i kiekviena garsa ir eina cekavintis biggrin.gif Ir viiisur lipa unsure.gif Na, dar ant uzuolaidu nemaciau...
Koncervu irgi nevalgo, atidarytos 5 dezutes, nesiu kur i lauka padesiu, kad suvalgytu laukinukai.
Tinkleliu irgi dairausi, tik nezinau i ka ziuret... kuo skiriasi ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 04 28, 13:12)
Sidabre, bet tai Bugutis koks atsigavęs po žiemos:)))

Aga, man irgi jis dabar išgražėjęs, bet nenuostabu - pasiekė juk tokį brandos ir grožio amžių biggrin.gif Aš jį ir kleckučiu ir rutuliuku pavadinu biggrin.gif
Tik bijau, jeigu bus karšta vasara, vėl jie ten šeriasi, nevalgo, sublogsta ir t.t. unsure.gif
Man škotukai iki šiol viena iš gražiausių veislių, tikrai netvirtinu, kad gali būti negražių kačių - visos katės yra gražios ir moka tą savo grožį kažkaip pamaiviškai pademonstruoti bigsmile.gif
Bet škotukais nenusivyliau, jie vistiek gana ramūs, protingi, ir, aišku, dalyvaujantys visur su savo šeimininke, visuose reikaluose, bent jau Bugis - tai jau tikrai, nieks namie nevyksta be jo žinios... biggrin.gif
Ir labai džiaugiuosi, kad patys gražiausi škotukai pradėjo lankytis šioje temoje thumbup.gif drinks_cheers.gif

Šiandien į balkoną įskrido širšė blink.gif doh.gif doh.gif

Su Bugiu pradėjome mąstyti vienodai - nu kaipgi ją sugauti g.gif g.gif g.gif

Laimėjau aš - su akvariumo žvejybos tinkleliu pridengiau ir išlydėjau per langą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 28, 12:47)
Šiandien į balkoną įskrido širšė  blink.gif  doh.gif  doh.gif

Su Bugiu pradėjome mąstyti vienodai - nu kaipgi ją sugauti  g.gif  g.gif  g.gif

Laimėjau aš - su akvariumo žvejybos tinkleliu pridengiau ir išlydėjau per langą  biggrin.gif

Va šitų skraidančių padarų ir aš bijau, nes maniškė tikrai bandytų ją pagauti ir suėsti. unsure.gif Jau dabar sėdi ant palangės ir gaudo musytes ar kokius vabaliukus. Gerai, kad pas mus ant visų langų tinkleliai, bet vis tiek įskrenda pro lauko duris, arba parsinešu su skalbiniais. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

o taip širšės ir gi mano didelis galvos skausmas būna, nes Nimfa iškart puola gaudyt, aš į paniką, kad neįgeltų:DDD

user posted image[/IMG]

susiruošiau maudytis vadinasi:DDDD
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 04 29, 09:34)
Labas rytas,

susiruošiau maudytis vadinasi:DDDD

Laba diena,

Nimfa taip seniai matyta - kamuoliukas bigsmile.gif Čia greičiau vadinasi - aš jau išsimaudžiau, leiskit tik išdžiūti biggrin.gif
Atsakyti
dar viena grazi skotuke pasirode :wub su pliusiniu kailiuku. o jiems patinka maudytis? Kokius sampunus naudojat? Isdziuna savaime ar fenuojat?
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 04 29, 08:34)
Labas rytas,

o taip širšės ir gi mano didelis galvos skausmas būna, nes Nimfa iškart puola gaudyt, aš į paniką, kad neįgeltų:DDD

user posted image[/IMG]

susiruošiau maudytis vadinasi:DDDD

Laba diena.
Gražuolė. wub.gif
O aš nemaudau saviškės. Kiek esu girdėjusi, kad nelabai rekomenduoja kates maudyti. Kelis kartus tik užpakalį esu plovus, nes ji kažkaip sugebėdavo pasituštinti, kad prilipdavo prie tų ilgų plaukų. doh.gif Tai nebūdavo patenkinta, išgirsdavom tada visą jos balsą kiek gali įšaukti, o ir kabindavosi už ko papuola, už krano, už dušo užuolaidos. Tai ji iš tualeto kaip torpeda šauna po sofa. Suprantu, kad apsiterliojo tada, kai po sofa išgirstu, kad ji kasa grindis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip laikas greitai bega. Jau 2 savaites katyte pas mus, o atrodo katik parsivezem. Visgi teisinga sprendima padariau pasirinkussitos veisles katyte biggrin.gif :wub
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 29, 12:12)
Kaip laikas greitai bega. Jau 2 savaites katyte pas mus, o atrodo katik parsivezem. Visgi teisinga sprendima padariau pasirinkussitos veisles katyte biggrin.gif :wub

Koks grožis. wub.gif
Aš irgi labai patenkinta šios veislės katyte. Toks meilumas, toks gerumas. Ir kokia ji protinga. Bandė lipti ant stalo, pabariau kelis kartus, dabar niekad nelipa. Jeigu aš gaminu kokį skanų kvepiantį patiekalą, tai tik lapkutes susideda ant galo stalo ir sėdi ant kėdės mane stebėdama. Gėlių nekramto, nedrasko, nekapsto. Tik užuolaidą patvarkė, jos gultas prie lango, tai užsilipusi vis su nagais patampydavo, ištraukė siūliuką, o dabar ten skylė. Bet labai nepergyvenu, nes seniai jau norėjau pakeisti užuolaidas, tai bus proga. smile.gif Rankos vaikų nesudraskytos, neapkandžiotos. Kai turėjom paprastą katytę, tai kol buvo maža, siaubingai draskydavosi, o bežaisdama ne kartą yra ir įkandusi. Ir gėlės kentėdavo, kasdavo žemes, nugrauždavo lapus, pastoviai ant stalo lipdavo, kad ir kaip ją bausdavom, bet vis tiek savo darydavo. Kiek ji laidų sugadinusi buvo, gerai, kad jos nenutrenkė. unsure.gif Pakrovėjų laidai buvo nugraužti, televizoriaus ir kompo laidai. doh.gif O ši ramiakė, jeigu pasakei, kad negalima, tai reiškiasi negalima. Labai puikiai supranta žodį -NE. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 29, 13:37)
Koks grožis.  wub.gif
Aš irgi labai patenkinta šios veislės katyte. Toks meilumas, toks gerumas. Ir kokia ji protinga. Bandė lipti ant stalo, pabariau kelis kartus, dabar niekad nelipa. Jeigu aš gaminu kokį skanų kvepiantį patiekalą, tai tik lapkutes susideda ant galo stalo ir sėdi ant kėdės mane stebėdama. Gėlių nekramto, nedrasko, nekapsto. Tik užuolaidą patvarkė, jos gultas prie lango, tai užsilipusi vis su nagais patampydavo, ištraukė siūliuką, o dabar ten skylė. Bet labai nepergyvenu, nes seniai jau norėjau pakeisti užuolaidas, tai bus proga.  smile.gif Rankos vaikų  nesudraskytos, neapkandžiotos. Kai turėjom paprastą katytę, tai kol buvo maža, siaubingai draskydavosi, o bežaisdama ne kartą yra ir įkandusi. Ir gėlės kentėdavo, kasdavo žemes, nugrauždavo lapus, pastoviai ant stalo lipdavo, kad ir kaip ją bausdavom, bet vis tiek savo darydavo. Kiek ji laidų sugadinusi buvo, gerai, kad jos nenutrenkė.  unsure.gif Pakrovėjų laidai buvo nugraužti, televizoriaus ir kompo laidai.  doh.gif O ši ramiakė, jeigu pasakei, kad negalima, tai reiškiasi negalima. Labai puikiai supranta žodį -NE. ax.gif

4u.gif
kas del kandimo ir draskymosi tai tikrai, didelis pliusas. O pasirodo uzuolaidos irgi nukencia biggrin.gif
Tik maniskei nupirkau draskykle, tai net neina artyn unsure.gif bando i sofa vaiko, pasigalast nagus ir is vis jai ta sofa kazkokia atrakcija. Ant jos bunant galiu as ja sukuot sukuot.. isikabina i atlosa ir leidziasi sukuojama. Gal veiseja cia taip ja ismokinus. Ai, dar nupirkau ta guoli kur ant lango kabinasi, nu nerealiai atrodo, bet ji ten neina. sad.gif O kas del geliu... tai bande orchidejas valgyt pirma diena, bet sudrausminau ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras, grožiukai 4u.gif bigsmile.gif
Mano "mažąją", kolo mūsų nebuvo, puikiai atstovavo visų jūsų grožiai tongue.gif
mes, tuo tarpu, įsivedinėjome namuose tvarką ir ramybę. Dar ne viskas taip, kaip norėjosi, bet jau miegame naktimis, neberėkiam dienomis ir vaikštome ant žemės...ABU (savęs čia neskaičiuoju) biggrin.gif
štai mūsų naujas vaikas wub.gif
user posted image
user posted image
kol galėsiu jūsų dėmesiui pateikti abiejų savo vaikų nuotraukas, reikės geroookai luktelti, nes jie pozavimui kartu dar absoliučiai nepribrendo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 29 balandžio 2015 - 18:46
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 29, 19:45)

mes, tuo tarpu, įsivedinėjome namuose tvarką ir ramybę. Dar ne viskas taip, kaip norėjosi, bet jau miegame naktimis, neberėkiam dienomis ir vaikštome ant žemės...ABU (savęs čia neskaičiuoju)  biggrin.gif


wub.gif spiciukas wub.gif nagi idomu kaip sutars biggrin.gif
Atsakyti