Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

O mums smagu, kad visos ( na, išskyrus keletą ) apsilankėt ir nepamiršote škotukų drinks_cheers.gif
Ir dar - gerai, kad Maila jau žvali ir nebeserga, o kas buvo negerai, organizmas susitvarkys beaugant smile.gif

jotulė neparodo savo gražiųjų augintinių, galėtumėt įmesti keletą foto, kai ta draugystė klostosi po truputį... Bet gerai, kad gyvūnėlius galima išauklėti - nustos verkti šuniukas ir viskas bus tvarkoj 4u.gif

Dabar, kaip seniausi dalyviai mes su Bugučiu pasipasakosime, kaip mes bandėm eiti į lauką. Tas buvo labai seniai ir Bugučiui buvo 1,5 metai, ( dabar jau 3 m ir 3 mėn.)
Taigi taip pat prasidėjo šilta vasara ( 2013 06 mėn.) ir visos forumietės šios temos tiesiog nekantravo išvesti savo katinėlius į lauką, atrodo, ten taip šilta, taip žalia, taip gražu... ax.gif ax.gif Vedžiau ir aš Bugutį, bet tai buvo didelis stresas, jis labai bijojo, norėjo tik kur nors įlįsti ir pasislėpti, o dar skruzdėlės užpuolė... blink.gif

Įkelsiu čia keletą tų senųjų foto :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Antrą kartą kai bandžiau išvesti, baisiai drąskėsi, ir paleistas lauke, iškart nudrožė prie laiptinės durų unsure.gif
Dabar tik mėgsta per balkono langą žiūrėti, kai aš namie - langas atidarytas, bet net nebando šokti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 27 balandžio 2015 - 20:49
QUOTE(vabite @ 2015 04 27, 16:37)
Nedingę, nedingę - atidžiai skaitau Jūsų nuotykius.
Bakardis ruošiasi šturmuoti pasaulio čempiono titulą šį savaitgalį Rygoje, tai intensyviai ruošiamės...
Tikiuosi bus foto - būtinai pasidalinsiu.

O kaip jus ruosiates? Ka reikia ruostis? biggrin.gif

QUOTE(Ganyta @ 2015 04 27, 20:06)
Labas, labas smile.gif

O štai ir mes smile.gif  4u.gif

Merginos, ar vedat savo katinėlius į lauką?  blush2.gif


juodukas wub.gif jauciu kad nevesiu, nes jei patiks, nores ten eit ir eit.

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 27, 21:46)

Taigi taip pat prasidėjo šilta vasara ( 2013 06 mėn.) ir visos forumietės šios temos tiesiog nekantravo išvesti savo katinėlius į lauką, atrodo, ten taip šilta, taip žalia, taip gražu... ax.gif  ax.gif  Vedžiau ir aš Bugutį, bet tai buvo didelis stresas, jis labai bijojo, norėjo tik kur nors įlįsti ir pasislėpti, o dar skruzdėlės užpuolė... blink.gif



As ir nenoreciau i ta erdve eit, kur dar vabalai uzpuola biggrin.gif

Ta baby face katyte smile.gif kaip isskalbtas pliusinis zaislas ant dziovykles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 27, 20:46)
Dabar tik mėgsta per balkono langą žiūrėti, kai aš namie - langas atidarytas, bet net nebando šokti... rolleyes.gif

Maniškė irgi patupi tik prie durų, bandžiau paimti ant rankų ir išsinešti lauk, tai muistytis pradėjo.
Papasakokit tos kurios turit katytes kas vyksta su katytėmis per morčių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 27, 13:49
[cool.gif
Riolita,[/b] o čia Šelmis nuo Pumos išmokęs taip karstosi ? g.gif  Ar Puma vėl ant tinkliuko ? g.gif  biggrin.gif
Nuotraukoje tamsu, tai neina atskirti, kuris alpinistas?

Cia Puma smile.gif Šelmis irgi moka, bet jis nemėgėjas karstytis. Puma irgi mažiau karstosi. Bet dar musių nėra, nėra ko ten pult į viršų smile.gif



Vežuosi savo katinėlius į sodą. Puma stresuoja, Šelmis laimingas. Nors pirmą vasarą ir Puma (tada jai buvo apie 6 mėn.) gerai laiką leisdavo, gaudydavo drugelius, rausdavo kurmių urvus, rausdavo taip, kad visas priekines letenas į urvą sukišdavo ir išlįsdavo visa žemėta, dar po braškes pasivartydavo smile.gif Vieną vakarą susiruošėm važiuoti namo, vyras paliko Pumą sekundei vieną, ir žiūrim - nebėr katuko. Apieškojom visą sklypą - nerandam, šaukiam vardu- neateina. Nebežinom, kur ieškoti, nematėm net kuria kryptim nuėjo... O ji, pasirodo, guli visai šalia po moliūgo lapu ir stebi mus smile.gif O dabar ji pasidarė kažkokia bailiukė. Atvažiavus į sodą, užbėga į antrą aukštą ir ten pratupi pusę dienos.


Milka ant džiovyklės thumbup.gif

Labai gražios Finos nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 27, 22:11)
.
Papasakokit tos kurios turit katytes kas vyksta su katytėmis per morčių. ax.gif

Ištisai kniaukia, glaustosi, visaip raitosi ant grindų, trinasi, kelia užpakalį į viršų į šoną pasukus uodegą smile.gif Maždaug taip:
https://www.youtube....h?v=wrfT6ZBwAvU
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 04 27, 22:48)
Ištisai kniaukia, glaustosi, visaip raitosi ant grindų, trinasi, kelia užpakalį į viršų į šoną pasukus uodegą  smile.gif Maždaug taip:
https://www.youtube....h?v=wrfT6ZBwAvU

Tai internete radau daug, bet sakau gal kuri papasakos kaip jos katytei buvo. ax.gif
Atsakyti
Labas merginos:)

aš sirgau dvi savaites biliotenyje buvau ir kažkaip sveikatai nesant ir čia nosies nekišau.

Bet kiek priplepeėjot, šanuolės:) tiek grožių prikelta smagu skaityt:)

Nimfa už tai džiaugėsi mano buvimu namie labai:) dabar jau atsigavusi džniau į eterį įlysiu:) foto vis neprisiruošiu iš telefono įkelt į kompiuterį,bet jau kai prsikelsiu pademonstruosiu Nimfą būtinai:)
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 27, 20:06)
Merginos, ar vedat savo katinėlius į lauką?  blush2.gif


As tai visai mielai vesciausi i lauka... bet baisu, kad sustresuos, musu Milka ir taip is baikstuoliu unsure.gif o dar baisu kad vabalu kokiu neprisigaudytu unsure.gif

QUOTE(Stebukle @ 2015 04 27, 23:09)
Ta baby face katyte smile.gif kaip isskalbtas pliusinis zaislas ant dziovykles smile.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(Riolita. @ 2015 04 27, 23:14)
Milka ant džiovyklės  thumbup.gif

Aciu mergaites smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Liūtas - sėlinantis tigras mirksiukas.gif

user posted image
user posted image

lyn27, džiaugiuosi, kad sugrįžai, nes galvojau, jeigu jau senbuviai palieka....
Lauksime Nimfos ax.gif

Lausandra, nors ir neišmanau apie morčių, betgi norisi pasakyti kažką... bigsmile.gif
Žinau tik tiek, kad katės morčiuoja savaitę, po to gal savaitėlę patyli, ir vėl iš naujo dainuoja ir tas tęsiasi ilgai ir dažnai... unsure.gif

Čia Sefkutė galėtų ką pasakyti, nes su Cleopatra iki veisimo reikėjo sulaukti kažkiek laiko, nes turi būti virš metų, o jeigu morčiuoja nuo 7-8 mėn., tai įdomu, kaip šitą pralaukti, ir kaip vėl visus sekančius metus.. g.gif
Atsakyti
Va ir pas "sidabriu" biggrin.gif yra odos pertelkius prie galiniu koju, tai kaip ir normaliai.

Pas mus Balio kate morciaudavo, nesterelizuota ji, su geriausiais duomenim ir dokumentais, bet ir nesuleista nei karto biggrin.gif tik ziuriu kad balio kaciu jau laaabai mazai liko. Tai tas morcius kates visai nera kazkoks baubas, per daug meili, besitrinanti ir miauksinti miauksinti.. bet ir tai, ta veisle yra kalbantciu kaciu, tai tas dainavimas nera kazkoks baisus. Bet nei ten savo teritorija zymejo kaip katinai daro, nei is namu per langus ir duris verzesi.. Bet kate, katei nelygi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 28 balandžio 2015 - 09:46
Sveikos merginos smile.gif
Kaip man gražu katiniukai su pavadėliais thumbup.gif
Nu net sugalvot būtų neįmanoma - topinis Milkutės poilsis ant džiovyklės. wub.gif O gal tai reiškia "išmaudyk mane , mama" lotuliukas.gif
Dėkui Sidabre, kad pakalbinot pradingėles, vis daugiau mums parodys gražuoliukų temutėj wub.gif arba bent pažadės blush2.gif Na o aš tai galiu papasakot tik kaip mūsų persytė (tuomet aš dar pas mamą gyvenau) morcaudavo. Pirmiausia, tai laimė, kad tai vykdavo retai - kokį kartą per 1-2 mėnesius. (va persytės dukra tai kaip Sidabrė sako - savaitę dainuoja, savaitę ne ir vėl viskas iš naujo). Tai va . Pirmiausia tada persytė tapdavo be galo gera, galėdavom išpešioti visas kudlas, prie kurių šiaip net prisiliesti neleisdavo doh.gif Visur voliodavosi -reikdavo stengtis netyčia neužlipt, nes mėgindama pasitrinti prie kojų, dažnai ir nugriūdavo čia pat . Ir svarbiausia būdavo jos neglostyt - kad ir kaip norėdavosi, rodos taip gaila jos būdavo, nes tada įsijausdavo ir imdavo dar labiau voliotis ir dainuot vis garsiau smile.gif Aš miegodavau uždarytomis durimis, o ji labiau mėgdavo pas mamą ant lovos. Tai manęs ir neprikeldavo tos dainuškos O mama tai ją biški pabardavo ir tada aprimdavo katytė. Bet šiaip nesakyčiau, kad labai baisus dalykas.
Tuo pačiu ir apie persytės veiklą lauke papasakosiu. Vasarą, kai katytei buvo kokie 8-9 metai, ji pirmą kart išvažiavo į sodą. Pirmą dieną prasėdėjo ant laiptų, kur pro plyšelį geriausia buvo matyti lauko durys Po to vis po truputį išdrąsėjo. Galop buvo išleista į lauką. Kai mama budavo namie, tai nepaleisdavo jos iš akiračio ax.gif Bet vistiek dažnai jai pavykdavo mamą apgauti ax.gif Žiūrėk išlenda iš kokios neįtikinamiausios vietos Šiaip esanti trispalvė, o iš kokios slėptuvės išlindus jau ir įvairiaspalvė žiūrėk patapus 4u.gif ir dar apsikarsčius visokiais "žaisliukais" lyg naujametinė eglutė lotuliukas.gif . Buvo ir geram pusdieniui taip iškeliavus... Ieškojom, šaukėm, deja be rezultatų verysad.gif Kaip apėjom pusę sodų - žiūrim - stebi mus tikru persišku - aristokratišku žvilgsniu įsitaisius ant kaimynų balkono esančios minkštos dalies lotuliukas.gif
O šiaip dažniausiai pareidavo pati įsinorėjus valgyt (o pavalgyt mėgsta ) arba "ant puodo" blush2.gif . Nes lauke savo gamtinių reikalų nemoka atlikti, arba galvoja kad negražu biggrin.gif
O va Točiukas tai kol kas tik prie balkono durų prieina ir toliau neina - bijo. Bet aš manau,kad šiandien bijo, rytoj - nebe bigsmile.gif Todėl vis blaškausi dėl tų tinklelių. Man aiškina, kad tie, kur pigūs - iki 100 Lt tai tik skirti vabzdžiams ir didesnio katiniuko neatlaikys (o aš vistiek manau, kad kada nors Točis užaugs diiiiiiiiidelis wub.gif ) ir jo tikrai neatlaikys... Tuo labiau, kad pas mane 2 langai ir jie neatsidarantys, o va atsidaro balkono durys, kurioms ir reikalingi tie tinkleliai. O Točiukas taigi tikras šokliukas - tai jam tikrai ne problema bus ant jų palaipiot ax.gif O yra dar tie - brangūs tinkleliai , tai vis dar taupau, nes jie gerokai virš 200 EUR kainuoja . O man reikia dviejų verysad.gif
Atsakyti
Sidabre, bet tai Bugutis koks atsigavęs po žiemos:)))
Atsakyti