Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Laba,

Vazelės dūžta, bet nedažnai smile.gif Per metus po vieną. Niekis tai... smile.gif O gal daugiau jau nebeduš...

Sudaužiau vazelę, dabar pats vietoj jos. Gal mamka nepastebės smile.gif

user posted image

QUOTE(sefkute @ 2015 04 25, 15:06)
Dabar be baimes laikau atidaryta langa, o Cliopa juo kartais nagais lipa i virsu, ir padaro mazu skyluciu,


Na va, pasirodo tinkleliai atlaiko kačių svorį. Vis abejojau dėl to. Bijojau, kad su visu tinkleliu neiškristų iš penkto aukšto. Ir man reikia tinklelio ax.gif O kiek sveria Cleopatra ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 27, 12:51)

Na o aš vis dar lakstau  neįtikėtinais greičiais, todėl jokie fotoaparatai man nebaisūs - nieks manęs nepagaus.

Lausanda aūūū  smile.gif Kaip gi katytė jaučiasi?  g.gif

O seimininke sportuoja, tai ir kaciukas begioja biggrin.gif bet kai susisukes miega wub.gif

tikrai, kaip Lausandra mazyle jusu?

QUOTE(Riolita. @ 2015 04 27, 12:53)
Laba,

Vazelės dūžta, bet nedažnai  smile.gif Per metus po vieną. Niekis tai...  smile.gif O gal daugiau jau nebeduš...



Reiks tada ir man vazeliu pastatyt, yra kelios kur gaila ismest biggrin.gif

Oho koks alpinistas cool.gif

Maniske tai pasislepia po lova biggrin.gif ir isivaizduoja kad yra saugi, taip per viduriuka , tai norint paimt, reik lyst po lova biggrin.gif

Atsakyti
Labas dienas smile.gif
Lunyte, Točis tik švelniai miega, nepatikėsim, kad jis yra išdykęs lakstūnas - trūksta įrodymų g.gif mirksiukas.gif

Riolita, o čia Šelmis nuo Pumos išmokęs taip karstosi ? g.gif Ar Puma vėl ant tinkliuko ? g.gif biggrin.gif
Nuotraukoje tamsu, tai neina atskirti, kuris alpinistas?
Bet tie tinkliukai turėtų būti abiems smagus užsiėmimas biggrin.gif

Stebukle, katytė turi turėti namuose saugią vietą, o čia net iš po lovos ištraukiat rolleyes.gif

Na, mano namuose Bugis sudaužė du keramikinius daiktus, kurių visai kaip ir negaila......

Beeet... grindyse du pramušimai matosi, kurių ir nepaslėpsi.... unsure.gif

Lausandra, ir aš prisidedu prie klausiančių - kaip katytė laikosi ? g.gif

Ir dar klausimėlių iškilo - kur dingo arameda, vabite, sharlota, lyn27, niurkutė, aušrinė777, ganyta ir visos kitos, kurios tik apsilankė ir vėl tyli...tyli... g.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
Nedingę, nedingę - atidžiai skaitau Jūsų nuotykius.
Bakardis ruošiasi šturmuoti pasaulio čempiono titulą šį savaitgalį Rygoje, tai intensyviai ruošiamės...
Tikiuosi bus foto - būtinai pasidalinsiu.
Atsakyti
Ot slapukės škotukų šeimininkės doh.gif

Mes čia su Bugučiu plepam, demonstruojamės, o taip norėtųsi, kad kiti daugiau paplepėtų ir savo gražuolius parodytų... doh.gif

vabite, tai Bakardis šturmuos tokį aukštą titulą ? thumbup.gif

Tai jisai yra toks tikras katinėlis ir bus skirtas veisimui, vaikščios į pasimatymus su panelėmis, tiksliau lauks jį lankančių panelių ? bigsmile.gif

Linkėsim jam sėkmės ir lauksim rezultatų ir gražių įspūdžių, ne kasdien mūsų temą čempionai aplanko ax.gif ax.gif

dar jotulė pradingo su savo gražia katyte ir jos šauniuoju draugu... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 27 balandžio 2015 - 16:09
Nedingom ir mes biggrin.gif
mes cia - vis paskaitom, pasigrozim grazuoliais katukais. 4u.gif
augam, dukstam... niekaip prie draskykles neinam, tiesiog ja ignoruojam visiskai - toliau draskom kilima biggrin.gif
dziustam ant dziovykles ( susirado nauja vieta poilsiui biggrin.gif ) [attachmentid=234342]
Papildyta:
Ismokstam taip miegoti biggrin.gif [attachmentid=234343]
Papildyta:
ir vis dziustam ant dziovykles biggrin.gif[attachmentid=234344]
Papildyta:
Nezinau kodel jai ten taip patogu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bandau savo mazyle palepinti konservais - bet ignoruoja jinai ji sad.gif nevalgo visai... o galvojau pabusiu gera - palepinsiu - o jai visiskai vienodai biggrin.gif grauzia savo sausiukus ir patenkinta.
Papildyta:


[attachmentid=234345]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 27 balandžio 2015 - 16:16
QUOTE(armeda @ 2015 04 27, 17:15)
Nedingom ir mes biggrin.gif

dziustam ant dziovykles ( susirado nauja vieta poilsiui biggrin.gif )

Nu neeiliniai tie mūsų škotukai thumbup.gif lotuliukas.gif

Ne tik sienom, spintelėm laipioja, bet čia Milka cirko numerius demonstruoja thumbup.gif lotuliukas.gif

Aš tai norėčiau, kad konservų nevalgytų, nes pusę jų išmetu: parankioja, palaižo, o po to - duok naujų, nes tie pabūna valandėlę, pasensta ir apdžiūsta, čia didžiausias vargas mano katinėlių mityboje... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 27, 17:20)
Nu neeiliniai tie mūsų škotukai  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Ne tik sienom, spintelėm laipioja, bet čia Milka cirko numerius demonstruoja  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Aš tai norėčiau, kad konservų nevalgytų, nes pusę jų išmetu: parankioja, palaižo, o po to - duok naujų, nes tie pabūna valandėlę, pasensta ir apdžiūsta, čia didžiausias vargas mano katinėlių mityboje... unsure.gif

Cirkinasi ta musu Milka biggrin.gif
o pas mane 10 dezuciu konservu dabar stovi ir dek juos dabar kur nori doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 27 balandžio 2015 - 16:55
Sveikos, katinėtojos! 4u.gif
Mes niekur nedingom, tik per telefona ziauriai nemoku kelti nuotrauku. Dydis baisus gaunas biggrin.gif mano vaikai mazinai atstuma tarpusavyje ir pagaliau miegojo mazasis vaikas naktimis (sianakt miegojo uzdarytas be skandalu). Labai labai dziaugiuosi progresu! Nes po nakties is setadienio i sekmadieni (uzdarytas virtuveje, nes siusioja kur papuola) maniau, kad cia niekada nebus gerai. Maniau kaimynai ir mus ismes, ir suni pirmai progai pasitaikius nugalabys biggrin.gif pepsyte siandien uzsimoooojoooo, snyyypssssteeee ir...netrenke. ziauriai gera kate:)
Atsakyti
Labas, labas smile.gif

O štai ir mes smile.gif 4u.gif

Merginos, ar vedat savo katinėlius į lauką? blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Kaip smagu, kad pasigedot. wub.gif Maila jaučiasi puikiai, ėda, dūksta. Kiekvieną rytą mane žadina 6val., o šį ryt 5 val. jau kabinosi ant durų. doh.gif O aš kantri, nekėliau, galvoju palauk iki 6.30 ir tada abi kelsim. Tai miauksėjo, krapštė duris, o kai manęs niekaip neprikėlė, tai ant rankenos pradėjo šokinėti. doh.gif Gerai, kad durys stiprokai užsidaro, tai nepavyko atidaryti. smile.gif Bet va jau supranta, kaip reikia duris atidarinėti. lotuliukas.gif
O nerašiau, nes geri orai prasidėjo, darbų namuose daug. Aplinką tvarkyti, gėlynus išpurenti, jau ir paravėti reikėjo. Savaitgalį kasėm lysves, tvarkiau kapus, tai veikti yra ką.
Maniškė nei sausukų, nei guliašo neėda. schmoll.gif Buvau įsigudrinusi ant guliašo uždėti pora šaukštelių natūralaus jogurto, tai suėsdavo, o dabar jau ima nepatikti, tai per kokius tris kartus prieidama suėda. Pabaigsiu konservus ir daugiau nepirksiu. schmoll.gif Sausą maistą irgi šunims atidaviau. Maniškė skaniai ėda, kai sumaišau varškę, kepenėles, dar įmušu putpelės kiaušinį ir įberiu kiaušinių lukštų miltelių. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 27, 19:06)
Merginos, ar vedat savo katinėlius į lauką?  blush2.gif

Nevedu aš. Maniškė anądien priėjo prie atvirų durų, pasidairė ir pašiaušusi kailį palindo po sofa. Ten jai svetimas pasaulis. biggrin.gif Tai ir nežinau ar vesiu aš ją kada į lauką. O aplink namus slankioja svetimų kačių, morčiai prasidėjo, o jau kaukimas naktimis, kaip kokių kūdikių. doh.gif Šunis prikelia, toks bardakas pasidaro. cool.gif
Atsakyti



Nes musiškis tai labai nori į lauką tai nežinau ar pirkti pavaduką ir pradėti vesti bent trumpam į lauką ar ne:) kažkaip baisu, kad neprisigaudytu kokių ligų ar, kad po to tik ir tenorėtų į lauką biggrin.gif
Atsakyti