Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Stebukle @ 2015 04 23, 21:06)
Is serijos.. skotukai nelaipo sienomis biggrin.gif o jei rimtai, tai saules zuikuti gaudo biggrin.gif

Voverytei 4u.gif Bet labiausiai tai Stebuklei 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal jūs profesionali fotografė?
Iš tiesų, o taip liūdėjot kad katytė nedrasi. O štai - sienom laipo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 24, 22:36)
Voverytei  4u.gif Bet labiausiai tai Stebuklei   4u.gif  4u.gif  4u.gif  Gal jūs profesionali fotografė?
Iš tiesų, o taip liūdėjot kad katytė nedrasi. O štai - sienom laipo wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu aciu visoms 4u.gif O man sake kad skotukai sienom nelipa ir uzuolaidom nesikarsto. Ant uzuolaidu irgi jau maciau unsure.gif Dar nedrasi, tokia atsargi, bet jau jau geriau. Tik man baisoka del pabegimo is namu, kaip jus elgiates su kaciukais, balkono neatidarot, langai su tinkliukais... Kaip sita sprendziat problema?
Taip Lunyte pagal issilavinima ir profesija esu fotografe. flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 24, 23:27)
Aciu aciu visoms 4u.gif O man sake kad skotukai sienom nelipa ir uzuolaidom nesikarsto. Ant uzuolaidu irgi jau maciau unsure.gif Dar nedrasi, tokia atsargi, bet jau jau geriau. Tik man baisoka del pabegimo is namu, kaip jus elgiates su kaciukais, balkono neatidarot, langai su tinkliukais... Kaip sita sprendziat problema?
Taip Lunyte pagal issilavinima ir profesija esu fotografe. flirt.gif



Mes planuojam įsigyti tinklelius ant langų, nes musiškis tikras smalsuolis - tai baisu su juo ax.gif dabar išsigrudrino tik grįžtam namo tai tekinom atlekia ir taikosi pro duris į laiptinę išbėgti bigsmile.gif kartais ir spėja į laiptinę išlįsti biggrin.gif tai baisu man, kad nepabėgtu. Nežinau, kaip ji nuo to atpratinti ir bariau, ir vandeniu purškiau, bet jam nei motais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 25 balandžio 2015 - 09:28
Man tai mama tokias užuolaidas nupirko - nei ant jų užlipsi, nei pasikarstysi ant siūliukų verysad.gif

user posted image

Ei, - kas sugalvojo, kad škotukai sienomis nelaipioja? g.gif Va kur aš esu biggrin.gif

user posted image

Ir, sakyčiau, labai patogiai jaučiuosi thumbup.gif


user posted image
Atsakyti
ziuriu ir as ka cia ant balkonu duru ir langu sumastyt, nes nu turiu didele baime del pabegimo irgi....
Sidabre, cia uzkelet skotuka ir sakot kad pats uzlipo biggrin.gif Man jis toks galingas katinas atrodo :wub
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 25, 11:17)
Sidabre, cia uzkelet skotuka ir sakot kad pats uzlipo biggrin.gif Man jis toks galingas katinas atrodo :wub

Turbūt juokaujate ? g.gif Kad mane mama kilnotų - nu jau ne, niekados schmoll.gif
user posted image

Neeeaa, tikrai nekeliu savo katinėlio į viršų, kad papozuotų, jis šiaip aplaipioja visus viršutinius baldus: sekciją, akvariumą, virtuvės spinteles ir t.t. Ant virtuvinių spintelių lipa per gartraukį, užšoka ant jo, po to ant spintelių palubėj.... biggrin.gif
Anksčiau buvau pridėjusi nuotraukų apie visą užšokimo procesą ir nusileidimo taip pat... biggrin.gif
Tik nuo svorio kaskart neramiai laukiu - ar visi baldai atlaikys - gartraukis dreba ir linguoja, tokia lentyna prie sekcijos irgi kenčia... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 25 balandžio 2015 - 10:47
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 24, 23:27)
Aciu aciu visoms 4u.gif O man sake kad skotukai sienom nelipa ir uzuolaidom nesikarsto. Ant uzuolaidu irgi jau maciau unsure.gif Dar nedrasi, tokia atsargi, bet jau jau geriau. Tik man baisoka del pabegimo is namu, kaip jus elgiates su kaciukais, balkono neatidarot, langai su tinkliukais... Kaip sita sprendziat problema?
Taip Lunyte pagal issilavinima ir profesija esu fotografe. flirt.gif

Maniske balkone eina palangem, sokt nebande. Bet ilgesniam laikui be prieziuros atvirais langais balkone nelaikau. Maza kas susisviestu 4u.gif
Nuotrauka su kate-voru nereali. Keliaus ant desktopo:D
Atsakyti
O mano Cliopa buvo is antro auksto pro langa issokosi... Buvo baisu, nes trenkesi su nosim i asfalta ir gerai prisitrenke, tai po langu puse valandos gulejo, mazdaug tiek laiko ji buvo palikta viena su atidarytu langu. Mama nepaziurejo kad langas atidarytas ir paliko katyte. Griztu namo ienu i kambari, langas atidarytas, kates nera. Po to girdziu mama rekia, kad po langu kruvina guli ir atnesa i kambari. Nosi nusibalnojo tai ir kraujas bego, tai tik staigiai i masina ir pas veterinara kuris budi nakti, nes katyte issoko kokia 23 val vakare. Bet apziurejo, luzio nebuvo, tik kad nusibrozdino. Sako butu is trecio auksto kritus, tai butu nieko nenutike,nes nespejo mazyte ant koju nusileist. Sasiukas nuo nuosytes nukrito ir dabar ne nesimato, kad butu buvusi susizeidus smile.gif tai tada kita diena vel vaizavau i kauna ir uzsakiau tinkleli ant lango! Dabar be baimes laikau atidaryta langa, o Cliopa juo kartais nagais lipa i virsu, ir padaro mazu skyluciu, tai reikes po metu keist biggrin.gif rekomenduoju tinkleli ant lango, jis nera kabai brangus, gal 70 lt sumokejau, bet uztat apsisaugojom nuo nelaimes smile.gif
Atsakyti
Vadinas reiks apsaugas butinai isigyt.
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 25, 11:45)
Turbūt juokaujate ? g.gif  Kad mane mama kilnotų - nu jau ne, niekados  schmoll.gif
[

Tos vazytes gerai man atrodo, kaip kegliai. Dar nepraejo ten katineliai?

Fina jau visur pradeda mane sekiot biggrin.gif O uzdarytai kambari kaip nepatinka but, kaip miaukia... o balselis tai kaip sovietiniu laiku tu guminiu zaislu, toks cyyypentis balselis biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos,
Nu šita gražuolė voverytė su nuleistais ūsais wub.gif thumbup.gif
Stebukle, ar jūs ją veisite, ar tik namams ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 26, 18:46)
Tos vazytes gerai man atrodo, kaip kegliai. Dar nepraejo ten katineliai?

Prašom nesijuokti iš mano kėglių, atrodo, kad morališkai aš jau ruošiuos remontui... doh.gif doh.gif doh.gif
Neeea, ten katinėliai dar neužsikorė, nėra kaip... O karstosi pas mane tik škotukas Bugis, o kiemo Katytė nelipa niekur, išskyrus lovas ir draskyklę, nors ji yra netgi šoklesnė, bet mandagus elgesys jai neleidžia išsidirbinėti, ji pavyzdinga mergaitė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 26, 22:01)
Sveikos,
Nu šita gražuolė voverytė su nuleistais ūsais  wub.gif  thumbup.gif
Stebukle, ar jūs ją veisite, ar tik namams ? g.gif
Papildyta:

Prašom nesijuokti iš mano kėglių, atrodo, kad morališkai aš jau ruošiuos remontui... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Neeea, ten katinėliai dar neužsikorė, nėra kaip... O karstosi pas mane tik škotukas Bugis, o kiemo Katytė nelipa niekur, išskyrus lovas ir draskyklę, nors ji yra netgi šoklesnė, bet mandagus elgesys jai neleidžia išsidirbinėti, ji pavyzdinga mergaitė ax.gif

4u.gif
Paskirtis jos- musu seimai biggrin.gif bet su teise veisimui, tai nezinau kas cia bus ateiti, daar mazute ji musu wub.gif O dar plius visos parodos, gal bus tai ne man biggrin.gif (nors kaciu, ne seimininku parodo biggrin.gif ) .

Man tai grazu tos vazytes, bet matau kaip jos duzta, jei kaciukas tiek uzlipa, tai dar viena laipteli uzlipt- zuikio dainos. Cia vadinasi skotukai sienom ir uzuolaidom nelaipo biggrin.gif Man taip vienas LT veislynas garantavo biggrin.gif Reiks veiseja i SM pakviest prisijungt .

Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 26, 17:46)
Fina jau visur pradeda mane sekiot biggrin.gif

Nu jau tas Voverytės grožis wub.gif wub.gif wub.gif tikrai neblėstantis thumbup.gif

Žinoma reikia Bugučiui parodyt kas čia namų šeimininkas thumbup.gif Kad visi namų gyventojai žinotų, kad tik šeimininkas gali tokį aukštį pasiekt smile.gif
QUOTE(sefkute @ 2015 04 25, 15:06)
O mano Cliopa buvo is antro auksto pro langa issokosi...

Iš tiesų gerai baigėsi. Ir aš esu girdėjusi, kad geriau iš 5 aukšto kristi , nei iš antro. Ir mamos persytė būdama maža (nu gal iki metų) begaudydama karkvabalį iš 5 aukšto ant žemės nusileido doh.gif Tuo kart labai laimingai, bet geriau nereikia. Nieko neatsitiko, po 15 min jau vel bandė juos gaudyti, bet va dabar kai jau gerokai pagyvenus verysad.gif matosi , kad sąnariukai skauda. Eina truputį net krypuodama. Kas žino - o gal pasekmė verysad.gif
Na o aš vis dar lakstau neįtikėtinais greičiais, todėl jokie fotoaparatai man nebaisūs - nieks manęs nepagaus. Tai begul nors pasidžiaugia, kai kietai įmingu
user posted image

Lausanda aūūū smile.gif Kaip gi katytė jaučiasi? g.gif
Atsakyti