Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Va ir čia panašiai. ax.gif

user posted image

Mums iki Vilniaus labai toli. Iki Kauno apie 70km., bet nežinau gerų vetų. O mūsų vetas lyg ir geriausias rajone. Pas jį iš visos Lietuvos važiuoja žmonės su augintiniais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 23, 12:50)
Va ir čia panašiai. ax.gif

user posted image

Mums iki Vilniaus labai toli. Iki Kauno apie 70km., bet nežinau gerų vetų. O mūsų vetas lyg ir geriausias rajone. Pas jį iš visos Lietuvos važiuoja žmonės su augintiniais.  ax.gif

va tos odos yra ir pas Fina. Bet kai ji issitiesia ant 2 kojyciu ji visa issitempia, nes korpusas skotuku gan ilgas santykiu su kojom. Manau Lausanda cia gyd. kazka neto pasake arba apie skotukus neismano... Pasikalbeciau su veislynu skotuku, tikrai pakonsultuotu.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 23, 12:50)
va tos odos yra ir pas Fina. Bet kai ji issitiesia ant 2 kojyciu ji visa issitempia, nes korpusas skotuku gan ilgas santykiu su kojom. Manau Lausanda cia gyd. kazka neto pasake arba apie skotukus neismano... Pasikalbeciau su veislynu skotuku, tikrai pakonsultuotu.

Apie veislę tai gal nusimano, nes tik ištraukiau aš ją iš tašės, o vetas sako-kokia gražuolė škotų nulėpausė. biggrin.gif Nuotrauka rodė kažkokį paburkimą kur speneliai, bet vetas dar sakė, kad taip būna katėms, kai jos po truputį virsta į suaugusias. Mes kai turėjom paprastą katę, tai ji 6 mėnesių jau morčiavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 23 balandžio 2015 - 13:19
Aš čia gal ir pati per jautriai reaguoju, bet tiesiog per kelis metus turėjom daug gyvūnų praradimų, tai bijau, kad nieko nebūtų. g.gif Turėjom kalytę anglų spanielę, vargšė nugaišo. verysad.gif Turėjom katę sęną, bet labai miela buvo. Labai mylėjo vaikus, protinga buvo. Išgyveno 12 metų, taip pat turėjom užmigdyti, nes jau nebuvo kitos išeities. verysad.gif Vėliau žmonės padovanojo biglių kalę. Jauna kalytė dar buvo, sterilizuota. Žmonės išsikraustė į užsienį, o ten laikyti šuns nebuvo galimybės, tai padovanojo. Miela kalytė buvo, šiek tiek mokinta, bet jau tas įprotis pasprukti iš namų mus vedė į neviltį. doh.gif Vos tik duris kas praverdavo, ji skuosdavo lauk, šauk nešaukęs, net neatsisukdavo. Musų katė dar tada buvo gyva, tai ji visas namo duris atidarinėdavo, pati lauk išeidavo, arba iš lauko į namus įeidavo. Tokiu būdu pastoviai šuo pabėgdavo. doh.gif Bet po kurio laiko sugrįždavo namo. Kol vieną kartą pabėgo ir negrįžo. Vėl visi labai išgyvenom. verysad.gif Praeitą vasarą turėjom svečių, sėdėjom pavėsinėje, kepėm dešreles. Į namus atėjo juodas kaip smala kačiukas. O miaukė siaubingai, glaustėsi aplinkui. Pagailo man jo-pašėriau. Na ir apsigyveno pas mus. Kokia pora savaičių šėriau, labai mielas buvo. Bet kaip atsirado jis pas mus keistai, taip ir dingo vieną dieną. Vėl vaikams liūdesys. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 23, 11:50)
Va ir čia panašiai. ax.gif
Mums iki Vilniaus labai toli. Iki Kauno apie 70km.,


Aš kažkur šiuose forumuose skaičiau apie gerą Kauno veterinarą. Tipo kaip Vilniuje visų išgirta Margarita, tai taip Kaune kažkas yra. Bet kadangi aš pati atsiradus dideliai problemai kreipčiaus į Margaritą (daug žinau pasveikusių katinėlių ir šuniukų po jos rankų), tai apie Kauną ir nekreipiau dėmesio smile.gif
P.s. Skaičiau ir nekokį atsiliepimą apie šią gydytoją, bet juk visiems geras nebūsi. Iš mano artimų žmonių nėra nusivylusių smile.gif Juk vien tik tai, kad ji konsultuoja telefonu (žinoma kiek tai įmanoma) tikrai nėra daug tokių. smile.gif Čia tikrai ne reklama blush2.gif Manau kad jai jos nereikia. Rajone kur mama gyvena tai irgi yra bent 4. Bet nėra aparatūros... verysad.gif
Nu pagalvokit - nuvežtumėt - nusiramintumėt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 23, 12:50)
Va ir čia panašiai. ax.gif

user posted image

Mums iki Vilniaus labai toli. Iki Kauno apie 70km., bet nežinau gerų vetų. O mūsų vetas lyg ir geriausias rajone. Pas jį iš visos Lietuvos važiuoja žmonės su augintiniais.  ax.gif

O is kur esate? Va gal kaimynu rasiu, nes man iki Kauno 60 km o Vilnius toli isvis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 23, 15:45)
O is kur esate? Va gal kaimynu rasiu, nes man iki Kauno 60 km o Vilnius toli isvis smile.gif

Šakių raj.
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 23, 18:23)
Šakių raj.

As is Raseiniu r. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 23, 17:30)
As is Raseiniu r. smile.gif

Galvojau, kad klausiat iš kur vetas. Vetas iš Šakių raj., keista pavarde Šeškas. smile.gif O aš iš Vilkaviškio raj.
Atsakyti
Is serijos.. skotukai nelaipo sienomis biggrin.gif o jei rimtai, tai saules zuikuti gaudo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 23, 22:06)
Is serijos.. skotukai nelaipo sienomis biggrin.gif o jei rimtai, tai saules zuikuti gaudo biggrin.gif

Laba diena smile.gif
Kodėl čia taip tylu g.gif g.gif Negi nieks neužsuka pasižiūrėti laipiojančios katytės ? g.gif

Smagu, kad Fina išdrąsėjo ir žaidžia visa atsipalaidavusi thumbup.gif

Nuotraukos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 24 balandžio 2015 - 12:03
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 23, 22:06)
Is serijos.. skotukai nelaipo sienomis biggrin.gif o jei rimtai, tai saules zuikuti gaudo biggrin.gif



Kokia fainuolė wub.gif
Atsakyti