Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Oj Sidabre, kokia graži istorija wub.gif wub.gif wub.gif
O mano Cliopa nedraugiška, su senbuviu katinu nesusidraugauja, taip pat ir šuns neprisileidžia.
o šuo su senbuviu Pilkiu nu patys geriausi draugai, ir miega kartu ir žaidžia, o vat Cliopa pasikėlus, nenori su jais draugauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 22, 23:04)
Oj Sidabre, kokia graži istorija  wub.gif  wub.gif  wub.gif
O mano Cliopa nedraugiška, su senbuviu katinu nesusidraugauja, taip pat ir šuns neprisileidžia.
o šuo su senbuviu Pilkiu nu patys geriausi draugai, ir miega kartu ir žaidžia, o vat Cliopa pasikėlus, nenori su jais draugauti smile.gif

Ačiū, Sefkute 4u.gif
Nu jo, būna tokių damų, kurios žino savo vertę ir kiti joms nelygis biggrin.gif
Ką čia gražuolei Cleopatrai katinas Pilkis ir dar šuo.... biggrin.gif

Bet gerai, kad visi nesipeša, o senbuviai dar ir draugai ax.gif
Atsakyti
va rodau savo visus naminukus biggrin.gif tik senoka foto biggrin.gif Jau kad Cliopa nelabai linkusi bendrauti matosi biggrin.gif aukščiausiai užsilipus, galva iškėlus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sefkute: 23 balandžio 2015 - 07:09
Sidabre, kokia faina istorija :wub Sefkutes seimyna kokia gausi ir miela. O kaip i mazylius reaguoja katinas ir suniukas?
Pas mus anksciau buvo balio kate Kleopatra biggrin.gif tai irgi pasikelimas isdidumas pas kate buvo neispasakytas, ir kitas kolis buvo, tai ji pastoviai provokuodavo Kiti, tai ant galvos nueidavo atsisest, tai su uodega palei nosi braukydavo ir tada begdavo speltis, kai suniui nervai neislaikydavo. O kadangi kaciuko negalima skriaust, tai vargse Kiti kentedavo biggrin.gif
Ir Sidabres kokia porele faina, tokie mieli abu.
Lunyte, tuoj pravesiu pamokele kaip fotografuot gyvunus biggrin.gif
As jau pradejau galvot, gal atskira stenda studijoj pasidaryt , gyvunu fotografavimui biggrin.gif Vyras jau i mane itartinai ziuri, jau ir tai sake kates namie nebus biggrin.gif bet biggrin.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 23 balandžio 2015 - 08:07
Labas rytas smile.gif
Sefkutės gyvūnų medis wub.gif Šauniausiai ten šuniukas ant draskyklės biggrin.gif

Neveltui sakoma - su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi - sukatiniškėjo biggrin.gif

Ir man reikia pamokėlės apie gyvūnų fotografavimą ax.gif ax.gif blush2.gif

O čia dar apie meilę ir apie tai, kaip reikia prižiūrėti katinėlius ( čia Bugučiui gal 8 mėn.) ax.gif

user posted image
Atsakyti
Laba diena.
Oi kiek gražuolių prisižiūrėjau. wub.gif
Maniškė man su tuo pilvu vis tiek kelia nerimą. g.gif Vaistus pabaigiau leisti prieš dvi dienas. Pilvas toks patįsęs, vaizdas kaip maitinančios katės. doh.gif Kai vaikšto, pilvas kabo. g.gif Ir suimu grynai nutįsusę odą. Kai atsigula ant nugaros, čiupinėjant pilvą, tokie kaip guziukai jaučiasi. Gal vienoje pusėje labiau. Dar sakiau skambinsiu vetui, ką jis pasakys. Būtų pas mus daugiau vetų, galėčiau kreiptis į kitą, išklausyti jo nuomonės. Nuotraukas turiu, parodyčiau. smile.gif
Atsakyti
Sefkute , Stebukle Taigi jūsų katyčių vardas Kleopatra (ar Cleopatra) ką sako smile.gif Juk tai karalienės lotuliukas.gif Tai ir turi elgtis kaip karalienės lotuliukas.gif Nevalia nusileisti ant žemės, reikia žiūrėti iš aukštai didis.gif
Kaip miela žiūrėti į nuotraukytes wub.gif Ir Sefkutės mažyliai nuostabūs, Sidabrės katukais tai seniai žaviuosi wub.gif O ypač kai žinau kaip mamos persytė neprisileisdavo jokio katino, o vieną sykį su jau užaugusia savo dukra oi kaip susimušė bash.gif verysad.gif Ir žinau, kad būna ir kitaip - draugauja gyvuniukai pas žmones thumbup.gif smile.gif O va kad pas mane draugautų, atrodo neįmanoma smile.gif verysad.gif Bet žinau, kad jei gyvenčiau name, tai tikrai turėčiau ne vieną. Ne taip kaip bute - jei nedraugautų tai ir atskirt vienas nuo kito nebūtų kur smile.gif
Ech, gal ir gerai, kad neturiu namo, smile.gif O tai įtariu apetitas padidėtų bevalgant 4u.gif Ir ant senatvės nepamatyčiau kaip atsirastų kokių ... niolika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lausandra, nu labai sunku ką patarti dėl katytės pilvuko, kad nutįsusi oda, tai man atrodo, kad čia tikrai nėra kažkoks defektas. Mano Bugio papilvė jau beveik žeme velkasi biggrin.gif O dar tokia ilgesniais plaukais apaugusi, tai tikrai atrodo kaip kengūra, aš ten įkišu ranką tarp tų klosčių, randu tokia tuščią kišenę, pasišildau biggrin.gif
Ir čia taip stipriai matosi jam vaikštant, kitokioj pozoj ta kišenė išsisklaido... biggrin.gif

Bet dėl guziukų - nežinau.... g.gif g.gif g.gif

Lunyte, tikrai katinai yra užburiantys padarai, ir norisi jų kuo daugiau bigsmile.gif
Ypač todėl. kad jie moka maivytis, savo grožį demonstruoti, parodyt, kokie jie patenkinti ir t.t. Jau maži kačiukai šypsosi, vartosi, maivosi, o dar pūkuoti ir minkštučiai biggrin.gif ir kaip jiems gali atsispirti... ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 23, 10:50)
Lausandra, nu labai sunku ką patarti dėl katytės pilvuko, kad nutįsusi oda, tai man atrodo, kad čia tikrai nėra kažkoks defektas. Mano Bugio papilvė jau beveik žeme velkasi biggrin.gif O dar tokia ilgesniais plaukais apaugusi, tai tikrai atrodo kaip kengūra, aš ten įkišu ranką tarp tų klosčių, randu tokia tuščią kišenę, pasišildau biggrin.gif
Ir čia taip stipriai matosi jam vaikštant, kitokioj pozoj ta kišenė išsisklaido... biggrin.gif

Bet dėl guziukų - nežinau.... g.gif  g.gif  g.gif

Tie guziukai, kai užčiuopiu, tai kiek suprantu ten speniukai tokie pakilę. Pačiame gale arti galinių kojų. Tai ir buvo nustatytas jai pieno liaukų uždegimas, bet galvojau, kad po gydymo praeis. g.gif O jos irgi dar papilvėje labai ilgi plaukai, tai iš viso atrodo, kad labai kabo. doh.gif
Atsakyti
Pas fina irgi ant pilvo daugiau odos, bet tai ir turi taip buti, tai neimu i galva. Va del pieno liauku tai idomiai, Lausandra jus is kokio miesto? O kada pirmas morcius buna, gal cia kas nors susije su tuo. Nes atsimenu kaip Kleo morciaudavo, tai ant pilvo sliauziodavo, kniaukdavo ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 23, 11:15)
Pas fina irgi ant pilvo daugiau odos, bet tai ir turi taip buti, tai neimu i galva. Va del pieno liauku tai idomiai, Lausandra jus is kokio miesto? O kada pirmas morcius buna, gal cia kas nors susije su tuo. Nes atsimenu kaip Kleo morciaudavo, tai ant pilvo sliauziodavo, kniaukdavo ir t.t.

Manau dar per anksti morčiui. g.gif Šiandien lygiai 5 mėnesiai. Visa kita kaip įprastai ir elgesys toks pat, ėda puikiai. Kol glostau pilvą patinką, o kai pradedu toje vietoje čiupinėt, tada spiria su galinėmis kojomis, sugriebia su priekinėmis, arba iš viso pabėga. Bet kiek žinau katėms nelabai patinka, kai maigomas pilvas. schmoll.gif
Papildyta:
Interneto platybėse radau. Va taip atrodo ir maniškės pilvas. Gal aš čia visai be reikalo jaudinuosi? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 04 23, 11:24)
Manau dar per anksti morčiui. g.gif  Šiandien lygiai 5 mėnesiai.


Aš su mama kalbejau. Kai jos persytė (gi kudlota irgi) buvo maža tai joks pilvukas sakė nekabėjo ir tuo labiau guziukų nebuvo. Va kaip paaugo ir turėjo vaikiukų - tada biski lyg ir. Nežinau iš kurio jūs miesto, bet jei iš provincijos - tai ten daktarai pripratę dažniausiai gydyti stambiuosiu gyvūnus doh.gif ir tikrai nugydyti gali. (Sorry, iš mamos patirties) Mūsų pažystami tai veždavo tik į Vilnių (80 km). Juk Vilniuj ir aparatūrą turi ir tyrimus gali padaryti. Man jau neramu - kai paskaitau kiek katinėlių net be jokių blogų požymių išeina... verysad.gif Nu čia mano nuomonė, tik patarčiau... smile.gif
Atsakyti