Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Grazuoliai sefkutes katukai. Juodas favoritas man <3, ilgaplaukis ane? O Armani kokie jau dabar zandai pilni ir dideli, bus grazaus veiduko katinukas. Katyte irgi graziu spalvu, nuskriausta biggrin.gif su savo ausytem. O cia pirma vada pagal A raide sprendziu. O kaip katytei gimdymas praejo, gal pasakojai, gal kar manes nebuvo. Kaip ji tvarkosi su kaciukais?
Atsakyti
Taip , pirma vada smile.gif nu neblogai tvarkosi, myli, priziuri smile.gif gimdymas buvo lengvas, pati kate puikiai tvarkesi, as tik truputi padejau smile.gif jau katinukam 3,5 savaites. Jau realiai nuo vakar neina sugaudyti, patiesiau ant sildomu grindu adijaliuka, tai kai pradejo lakstyt i visas puses, vos spejau sugaudyt lotuliukas.gif arba ant saulytes atnesiau, su guoliuku, nu tai pilvukus isverte deginosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 22, 08:53)
Taip , pirma vada smile.gif nu neblogai tvarkosi, myli, priziuri smile.gif gimdymas buvo lengvas, pati kate puikiai tvarkesi, as tik truputi padejau smile.gif jau katinukam 3,5 savaites. Jau realiai nuo vakar neina sugaudyti, patiesiau ant sildomu grindu adijaliuka, tai kai pradejo lakstyt i visas puses, vos spejau sugaudyt  lotuliukas.gif  arba ant saulytes atnesiau, su guoliuku, nu tai pilvukus isverte deginosi  bigsmile.gif

Fainai kaip, pilni namai kaciuku. wub.gif
Tai mano favoritas jau rezervuotas uzmaciau bigsmile.gif LT liks? Jauciu uzaugs i ta juoduka kur buvau idejus nuoroda ruzavam fone, panasus. O akys kada keiciasi pas kaciukus, t.y. spalva? Pas "rainius" grazios M raides ant kaktos, arba karunos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 22, 09:52)
Fainai kaip, pilni namai kaciuku. wub.gif
Tai mano favoritas jau rezervuotas uzmaciau bigsmile.gif LT liks? Jauciu uzaugs i ta juoduka kur buvau idejus nuoroda ruzavam fone, panasus. O akys kada keiciasi pas kaciukus, t.y. spalva? Pas "rainius" grazios M raides ant kaktos, arba karunos biggrin.gif

Ne iškeliaus i Anglija abu kačiukai smile.gif ir Amber ir Arčis smile.gif as tai manau, kad to juoduko akys pasidarys gintarines smile.gif
Atsakyti
Siandien nupirkau "pele", tai Fina butu gera medziotoja biggrin.gif is pradziu ziurejo ziurejo, o veliau jau pati zaide su pele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 22, 19:44)
Siandien nupirkau "pele", tai Fina butu gera medziotoja biggrin.gif is pradziu ziurejo ziurejo, o veliau jau pati zaide su pele biggrin.gif

kokia graži... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 22, 20:04)
kokia graži...  wub.gif

aciu. wub.gif
Jai kazkoks pasiutimas 21.00-21.30 uzeina, pradeda begiot po visus namus is vieno kambario i kita, tookiu greiciu, ant prakasu biggrin.gif kaip katik ismaudytas suo, kad isdziutu greiciau biggrin.gif cia vadinasi katyte...
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 22, 21:08)
aciu. wub.gif
Jai kazkoks pasiutimas 21.00-21.30 uzeina, pradeda begiot po visus namus is vieno kambario i kita, tookiu greiciu, ant prakasu biggrin.gif kaip katik ismaudytas suo, kad isdziutu greiciau biggrin.gif cia vadinasi katyte...

Stebukle, labai gražios nuotraukytės ir Fina džiaugiasi pelyte ax.gif

Aplamai, katinams vakare pasiutimas užeina, mano du kaip tik laksto po visą butą, ir į balkoną, turi išsidūkti prieš miegą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 22, 21:35)
Stebukle, labai gražios nuotraukytės ir Fina džiaugiasi pelyte ax.gif

Aplamai, katinams vakare pasiutimas užeina, mano du kaip tik laksto po visą butą, ir į balkoną, turi išsidūkti prieš miegą biggrin.gif

4u.gif

o kaip namuose atsirado 2 katinukai? Abu is karto, abu skotai, ar palaipsniui, kodel 1 per mazai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 22, 18:44)
Siandien nupirkau "pele", tai Fina butu gera medziotoja biggrin.gif is pradziu ziurejo ziurejo, o veliau jau pati zaide su pele biggrin.gif

Nu tikrai reto grožio katyte wub.gif wub.gif Ir dar fotografe esat puiki 4u.gif Aš tai nesugebu normaliai nufotkint. Man vis vaizdas "išplaukia" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 22, 21:49)
4u.gif

o kaip namuose atsirado 2 katinukai? Abu is karto, abu skotai, ar palaipsniui, kodel 1 per mazai? biggrin.gif

Maždaug prieš 8 metus prie mūsų namo vartėsi ir maivėsi jauna graži katytė, visi pagirdavo, nieks neėmė ( kas turėjo, kas šunis augino ). Išvykome atostogauti, grįžę vistiek radome katytę prie namo, bandančią prie ko prisigerinti. Atsinešiau namo pamaitinti , nes lauke dar buvo pora tikrai laukinių nepagaunamų kačių, nedrasiai ji pavalgė, norėjau paėmusi paglostyti ir išnešti, o ji taaaaip prisiglaudė ant kelių, pradėjo man laižyti rankas atsidėkodama, taip ir liko....
Bet tai yra tikrai nuostabaus charakterio, pavyzdingo elgesio, labai tyli ir nuoširdi katytė, mane myli besąlygiškai, gydo visas skaudamas vietas, miega šalia, jeigu ištesiu ranką, - tai ją tiesiog apsivynioja, raičiojasi, murkia. Per išeigines pradėjau kosėti, Katytė (toks vardas ) puolė prie manęs, nežinojo kaip padėti, pradėjo verkti.
Žodžiu, laaaabai supratinga thumbup.gif
Prieš kažkiek laiko pastebėjau, kad ji sensta, tokia vieniša tyli, pradėjau ieškoti katinuko, patiko škotukai, įsigijau, Katytė praktiškai užaugino tą mažių, labai juo rūpinosi, prižiūrėjo ir t.t. Ir dabar abu palaksto, pasigainioja, kartais pasimuša, bet draugauja. Bugis išaugo pamaiva, nužygiuoja pas Katytę, atstato galvą - laižyk.
Kartais nueina pas ją gulinčią, tiesiog užgriūna ant jos, nes jam turi būti šilta ir minktša, ir ji kenčia, kad tik mažyliui būtų patogu... bigsmile.gif
Bet iš viso šios istorijos yra gerai tas, kad Katytė atsigavo, atjaunėjo, pasidarė linksma, lakstanti, šokinėjanti ir t.t. biggrin.gif Užteks, apie juos galima rašyt romanus... biggrin.gif
Visiems patariu - reikia turėti nemažiau 2-jų katinų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 22 balandžio 2015 - 21:28
Štai mano saldžioji porelė, tik nuotrauka prieš metus daryta blush2.gif

user posted image
Atsakyti