Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(_fajnulka_ @ 2015 04 21, 19:41)
www.public.fotki.com/aurelija789/buze
Nezinau ar gavosi ikelt ar ne  blush2.gif

Nesigavo, gal per part.lt eikite - ten lengviausia, iš kompo įkeli nuotrauką, pasirenki dydį 640 ir kopijuoji forumui mirksiukas.gif
Na, aš irgi per nuorodą pažiūrėjau, nu, mažutė dar labai, bet tokia švelnutė ir norisi ją globoti.... ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 21 balandžio 2015 - 19:08
QUOTE(_fajnulka_ @ 2015 04 21, 19:41)
www.public.fotki.com/aurelija789/buze
Nezinau ar gavosi ikelt ar ne  blush2.gif
Gal kiek ir anksti parsivezem, bet buvo nekantru ir ju visi kaciukai jau buvo savarankiski tai labai ilgai nesvarstem. Svarbiausia jog dabar puikiai jauciasi naujuose namuose  thumbup.gif


Labai smagi laipyne, kur pirkot kiek mokejot? ax.gif O Buzes groozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2015 04 21, 19:56)
Jotule, nieko baisaus nepadarei.  biggrin.gif  Tiesiog Weronica ir Erendira rašė "Mūsų katytės ir katinėliai" temoje ir nebūtinai užsuks į škotukų temutę, o Tu jas pacitavai ir atsakei čia, škotukuose.  mirksiukas.gif


QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 21, 20:03)
jotule17, nieko tokio, tiesio juokingai gavosi biggrin.gif
Bet aš tai taip ir nemokėčiau - vienoje temoje atsakyti į 2 temas g.gif Nemokėčiau blush2.gif

aš irgi nemokėjau doh.gif lotuliukas.gif koks siaubas nu biggrin.gif nežinau, kaip čia išėjo, o dar ir nedašilo kiek laiko lotuliukas.gif
man mėnulio fazės šiuo metu. nebežinau, ką darau biggrin.gif
Atsakyti
Kokia fainuolė Buzė smile.gif


SIDABRE, o su kuo jūs valot ir kaip valot nosytę Bugiui? smile.gif kažkaip nebuvau net susimąsčiusi,kad gali dulkių prisikaupti smile.gif reikės patikrinti smile.gif Nes kartais tas knarkimas stiprus Pipiriuko būna biggrin.gif Nes vakarais jis nueina į kitą kambarį miegoti tai iš kito net kambario girdisi jo knarkimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 21, 21:17)
Kokia fainuolė Buzė smile.gif
SIDABRE, o su kuo jūs valot ir kaip valot nosytę Bugiui? smile.gif kažkaip nebuvau net susimąsčiusi,kad gali dulkių prisikaupti smile.gif

Ganyta, aš čia pati sumąstau tuos valymo metodus, bet darausi taip: ant medinio dantų krapštuko plonai užvynioju vatos tarp pirštų pasukioju ir padarau, kad krapštukas nebūtų aštrus, dar vandenuku sušlapinu ir tada atsargiai lendu į nosytę, pasukioju, patraukiu... Jisai leidžiasi, kartais pačiaudo biggrin.gif ir išlenda koks sausas juodas mažas gumuliukas, jie prisikvėpuoja nuo kraiko dulkių... unsure.gif
Senajai Katytei niekad nevalau, jos noselė platesnė, o Bugučio labai maža nosytė, mažos skylutės ir visada išgirstu, kad jau per kurią nors šnervę šnopuoja, kažkas kliudo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 21, 20:27)
Labai smagi laipyne, kur pirkot kiek mokejot?  ax.gif  O Buzes groozis  thumbup.gif

Pirkom superkate.lt su maitinimo zaislu kainavo 190Eur kiek vien draskykle tiksliai negaliu pasakyt. Bet super daiktas. Bijojom kad nesidraskys bet bereikalo..uzlipa iki pat virsaus,nagucius draskosi smile.gif
Atsakyti
Kokiu mazuciu grazuciu, na ir dideliu grazuciu idejot :wub . Vyruciai tai taip padoriai issiskete vyriskai guli smile.gif siandien thom philips vilniaus buvau, tai ten uzdari wc tik 9 eur kainuoja gal kam aktualu. ir laipyniu fainu yra, reik akciju laukt arba paciai daryt biggrin.gif nories valymas kaip ir nagu karpymas, misija neimanoma man atrodo biggrin.gif del parodu zinosiu i ka kreiptis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 21, 21:31)
Ganyta, aš čia pati sumąstau tuos valymo metodus, bet darausi taip: ant medinio dantų krapštuko plonai užvynioju vatos tarp pirštų pasukioju ir padarau, kad krapštukas nebūtų aštrus, dar vandenuku sušlapinu ir tada atsargiai lendu į nosytę, pasukioju, patraukiu... Jisai leidžiasi, kartais pačiaudo biggrin.gif  ir išlenda koks sausas juodas mažas gumuliukas, jie prisikvėpuoja nuo kraiko dulkių... unsure.gif
Senajai Katytei niekad nevalau, jos noselė platesnė, o Bugučio labai maža nosytė, mažos skylutės ir visada išgirstu, kad jau per kurią nors šnervę šnopuoja, kažkas kliudo... biggrin.gif



Ačiū už patarimą smile.gif reikės kada užtaikyti proga, kai ramesnis bus ir patikrinti jo nosiuką biggrin.gif
Atsakyti
Na parodau savo išdykelius smile.gif Dar Armanis laisvas smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 21, 22:56)
Na parodau savo išdykelius smile.gif Dar Armanis laisvas smile.gif

user posted image

user posted image

Gražuoliukai. wub.gif O kur ketvirtas, nes tik tris vis matau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(_fajnulka_ @ 2015 04 21, 18:41)
www.public.fotki.com/aurelija789/buze
Nezinau ar gavosi ikelt ar ne  blush2.gif
Gal kiek ir anksti parsivezem, bet buvo nekantru ir ju visi kaciukai jau buvo savarankiski tai labai ilgai nesvarstem. Svarbiausia jog dabar puikiai jauciasi naujuose namuose  thumbup.gif

Ar aš čia viena nematau katytės? unsure.gif
Atsakyti
Tryse mes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 21, 23:34)

O vargeli, tai du.........? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 21 balandžio 2015 - 23:37