Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

4u.gif
Merginos, ar jūsų katinėliai taip pat mėgsta knarkti? ar tik čia musiškis toks knarklys biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 21, 12:02)
4u.gif
Merginos, ar jūsų katinėliai taip pat mėgsta knarkti? ar tik čia musiškis toks knarklys biggrin.gif



Tuomet Točis Pipiriuko draugas 4u.gif Kada nekrečia išdaigų ir nustoja eit galvomis, visada miega vacation1.gif user posted image
O dėl parodų, tai turbūt čia pas mus daugiausiai naminukai katinėliai - namų džiaugsmas wub.gif smile.gif Niurkutė vis dalyvaudavo parodose tai papuošdavo temutę savo grožiais, pasigirdavo titulais thumbup.gif O didžioji dalis tai tik džiaugiamės jų išdaigomis, atsilygintu švelnumu ir visais kitais katiniškais džiaugsmais thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Mano mergina irgi kartais užknarkia, ypatingai kai užmigdo vaikučius, ir tyliai išeina atsigult kitur thumbup.gif
Parodose dalyvauju ir aš smile.gif kas ka domina, galiu padeti smile.gif pati visai neseniai buvau naujoke ir zinau ka tai reiskia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 21, 13:00)
Ir mano Armanis sako Jums labas rytas, bet dar ir maivosi  thumbup.gif
user posted image

Dievukai, koks nykštukas pipiriukas ax.gif Net liežuviukas iškrito nuo pastangų biggrin.gif
Ir su juodais batukais - bus bėgiotojas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 21, 13:02)
4u.gif
Merginos, ar jūsų katinėliai taip pat mėgsta knarkti? ar tik čia musiškis toks knarklys biggrin.gif

Jeigu Bugis knarkia - aš būtinai patikrinu nosį ir išvalau tokius juodus trupiniukas, nes nuo dulkių nosytė prisikvėpuoja, o nosytė dar ir maža siaura, tada neprakvėpuoja....
Atsakyti
Sveikos supermamos, su didziuliu dziaugsmu jungiuosi i jusu gretas. Nesenai isigijome nauja seimos nare - skotuke Buze. Dar visai mazyte, geguzes men. 15d bus 3men. Abu su vyru labai dziaugiames prieme toki sprendima. Istikruju musu mazyle be kilmes dokumentu, taciau rinkdamiesi i svarbiausiu kriteriju sarasa buvome irase punkta jog butinai tevai abu gyventu kartu kad butu galimybe apziureti abu. Kad nebutu kokio kieminio katino vaikas.
pabandysiu pasiaiskint kaip ikelt nuotraukas cia ir butinai pasirodysim smile.gif
Atsakyti
[quote=Weronica,2015 04 21, 07:41]
Pastaruoju metu pažystamų tarpe labai pagausėjo įsigyjusių šuniukų, tai su kiekvienu kartu ir man toks noras užeina biggrin.gif jau ir šunį esu išsirinkus

[quote=Erendira,2015 04 21, 14:41]
SM registravausi tokiu įdomiu gyvenimo momentu, kurį Markeso alegorija "Graudus negirdėtas pasakojimas apie tyrąją Erendirą ir jos nevidonę močiutę" labai gerai man atspindėjo - tuomet kaip tik ėmiau ir nustojau daryti tai, kas man nepatinka, nors kiti savanaudiškai sakė, kad privalau, nes dėl manęs viskas negerai. Tai, va, idėjiškai Erendira man buvo artima biggrin.gif
[/quote]

[quote=_fajnulka_,2015 04 21, 16:30]
Sveikos supermamos, su didziuliu dziaugsmu jungiuosi i jusu gretas.
[/quote]
Weronica, aš irgi ilgai brendau, o kai pribrendau, kinkos dreba kaip reikiant biggrin.gif artėja "ta" diena ir baisokoka, kas čia bus biggrin.gif

Erendira, kur rasti tą alegoriją? bigsmile.gif aš myliu Markesą biggrin.gif

Fajnulka, sveiki atvykę 4u.gif labai jau anksti jums atidavė katuką g.gif
Atsakyti
jotule17 doh.gif doh.gif doh.gif

Tik paskui nesumaišykit Pupsės su špiciuku, o tai išvesit Pupsę palakstyt į lauką, o špiciukas verks namie ant sofos mirksiukas.gif

Čia aš taip sakau dėl to, kad niekaip negalėjau suprasti, ar škotukų temoj esu, ar pas "katinėlius" biggrin.gif
Mergaitės iš SM katinėlių temos, užeikit paskaityti atsakymų Jums... bigsmile.gif

fainulka, laukiam laukiam jūsų mažylės pasirodant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 21, 18:45)
jotule17 doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tik paskui nesumaišykit Pupsės su špiciuku, o tai išvesit Pupsę palakstyt į lauką, o špiciukas verks namie ant sofos mirksiukas.gif

Čia aš taip sakau dėl to, kad niekaip negalėjau suprasti, ar škotukų temoj esu, ar pas "katinėlius"  biggrin.gif
Mergaitės iš SM katinėlių temos, užeikit paskaityti atsakymų Jums... bigsmile.gif

fainulka, laukiam laukiam jūsų mažylės pasirodant doh.gif

atsiprašau ax.gif ką ne taip padariau šioje temoje? blush2.gif
Atsakyti
www.public.fotki.com/aurelija789/buze
Nezinau ar gavosi ikelt ar ne blush2.gif
Gal kiek ir anksti parsivezem, bet buvo nekantru ir ju visi kaciukai jau buvo savarankiski tai labai ilgai nesvarstem. Svarbiausia jog dabar puikiai jauciasi naujuose namuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 21, 17:49)
atsiprašau  ax.gif  ką ne taip padariau šioje temoje?  blush2.gif

Jotule, nieko baisaus nepadarei. biggrin.gif Tiesiog Weronica ir Erendira rašė "Mūsų katytės ir katinėliai" temoje ir nebūtinai užsuks į škotukų temutę, o Tu jas pacitavai ir atsakei čia, škotukuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 21, 18:49)
atsiprašau  ax.gif  ką ne taip padariau šioje temoje?  blush2.gif

jotule17, nieko tokio, tiesio juokingai gavosi biggrin.gif
Bet aš tai taip ir nemokėčiau - vienoje temoje atsakyti į 2 temas g.gif Nemokėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_fajnulka_ @ 2015 04 21, 18:41)
www.public.fotki.com/aurelija789/buze
Nezinau ar gavosi ikelt ar ne  blush2.gif

Nukopijavus nuorodą, matosi. 4u.gif Kokia dar mažytė kleckiukė. biggrin.gif
Atsakyti