Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(sefkute @ 2015 04 20, 11:50)
Ačiū  4u.gif  tetis juodas su rainu smile.gif mergyte ta kur viduriukyje smile.gif mes tryse labai stiprus, ir puikiai augame smile.gif

Sefkute, o ar ne keturi turėtų būti ? g.gif Ar aš kažką maišau ? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 20, 11:13)
Sefkute, o ar ne keturi turėtų būti ? g.gif  Ar aš kažką maišau ? g.gif  blush2.gif

Man irgi atrodo, kad keturi. ax.gif
Atsakyti
Truputi pasirodysiu ka radau siandien @ bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 20, 13:34)
Truputi pasirodysiu ka radau siandien @ bigsmile.gif

Labai gražu thumbup.gif

Va, voverytė Fina jau turi parodų patirties ir visai nepanikuoja, galėtų laurus skinti ir LT ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 20, 14:15)
Labai gražu  thumbup.gif

Va, voverytė Fina jau turi parodų patirties ir visai nepanikuoja, galėtų laurus skinti ir LT ax.gif  ax.gif

Galvoju bandyt, bet pirma... Kaune pasiziuresiu kaip ten viskas vyksta, o tada jei nepasirodys baisu biggrin.gif Klaipedoj sudalyvaut. Nes pasiziurejau ten paraiska pildyt.. kas tas stiuardas, kas tas ringas... ir t.t. biggrin.gif siandien jau Fina draseja, tos sukytes labai jai patinka. Tuoj atsibosiu su foto biggrin.gif
Kokias sukas naudojat savo kaciukams? Ziuriu kokias pirkti.. Nes pvz. savo koliui esu nupirkus furminatoriu, bet veiseja grieztai pasake ne, nes plauka ir povilne sugadint galima, idomu kaip su sitais katinukais.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 20, 14:38)
Galvoju bandyt, bet pirma... Kaune pasiziuresiu kaip ten viskas vyksta, o tada jei nepasirodys baisu biggrin.gif Klaipedoj sudalyvaut. Nes pasiziurejau ten paraiska pildyt.. kas tas stiuardas, kas tas ringas... ir t.t. biggrin.gif siandien jau Fina draseja, tos sukytes labai jai patinka. Tuoj atsibosiu su foto biggrin.gif
Kokias sukas naudojat savo kaciukams? Ziuriu kokias pirkti.. Nes pvz. savo koliui esu nupirkus furminatoriu, bet veiseja grieztai pasake ne, nes plauka ir povilne sugadint galima, idomu kaip su sitais katinukais.

Matau, nieks nepasakoja apie parodas, tai aš nors bendrais bruožais, nors su katinėliu nedalyvavau, bet kartais pasivaikčioti ir į gražias veisles pažiūrėti nueinu, bet tikrai viso laiko išbūti negaliu ir visos programos neseku...

Taigi, registruositės ir peržiūrėsite visus organizatorių reikalavimus, tikriausia, ir dar pasiskambinti galima. Ten bus paaiškinta, kaip katytė turi būti paruošta, kokius skiepus, vet. pažyma turėti, kada išmaudyta, sutvarkyta, nagai nukarpyti ir t.t.
Parodoje gausit vietą pagal savo numerį, būsite su parodiniu narveliu ir dalyvausite 2 dienas nuo ryto iki vakaro. Tikriausia, pasirodymai suskirstyti pagal laiką ir tam tikras kategorijas....
Stiuartas - teisėjų ir tuo pačiu dalyvių pagalbininkas, jis kviečia dalyvius, nešioja katinukus ir t.t.
Ringas - tai tušti narveliai prie teisėjų. Pagal pakvietimą dalyviai atneša savo katukus ir palieka tam kitam narvelyje, stiuartai nešioja katinėlius iš ringo narvelių teisėjams, tie įvertina ir komentuoja garsiai, kas gerai, kas blogai ir dar tyliai kitas teisėjas surašo visą apžiūrą. Dar būna visokių parodomųjų dalykų, programėlių ir t.t.
Ką neteisingai parašiau - galite visi taisyti, nes aš ne žinovas...

Šukas turiu tankias metalines specialias ir šepetį katinėliams, bet labiausiai mėgsta paprastas žmogiškas plastmasines, vienam gale - tankesnės, kitam retesnės ir šukuojamės bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 20, 20:26)
Matau, nieks nepasakoja apie parodas, tai aš nors bendrais bruožais, nors su

Aš irgi nueidavau pasižvalgyt, gražuoliukų katukų pažiūrėt wub.gif Bet net neįtariau kokia seka ten viskas vyksta. smile.gif Tik gerai žinau, kad mano Točis nei minutės narvelyje neišsėdėtų ir tuo labiau nesileistų apžiūrimas verysad.gif Ir apie titulus nė kalbos būt negali. biggrin.gif Matyt dalyvauja tik ramučiai ir geručiai katinėliai ax.gif
Atsakyti
Aha, visos paslaptingos del parodu biggrin.gif Aciu uz info. Is tikro idomu kas ten kaip vyksta. Nes pvz. Fina dabar mane jau prisileidzia, jau ir nesiotis ja galiu, bet tik as is seimos, pas kitus ji iskarto issineria. Pvz. cia va kur dalyvavo, tai fotkej, ji labai issigandus. Na reiks eit geguzi pasiziuret kaip kas vyksta.
Dabar va pas mane i lova jau atejo, atsigule atokiau. Per pietus kai maziu migdziau, tai ant palanges tupejo, mazylis uzmigo, is karto atejo prie manes. Buvau su palaidais plaukais, tai su plaukais pradejo zaist, gaudyt juos biggrin.gif ir visaip demesio reikalaut. Labai skiriasi katyte nuo pries tai priglausto is gatves, ir ji pastoviai prausiasi prausiasi prausiasi... cia idomu todel kad katyte yra, ar kad skotuke. Nes turetas kaciukas, i diena gal 3 k. nusilaizydavo , o cia... pastovus saves puoselejimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 20, 22:38)
Aha, visos paslaptingos del parodu biggrin.gif Aciu uz info. Is tikro idomu kas ten kaip vyksta. Nes pvz. Fina dabar mane jau prisileidzia, jau ir nesiotis ja galiu, bet tik as is seimos, pas kitus ji iskarto issineria. Pvz. cia va kur dalyvavo, tai fotkej, ji labai issigandus. Na reiks eit geguzi pasiziuret kaip kas vyksta.
Dabar va pas mane i lova jau atejo, atsigule atokiau. Per pietus kai maziu migdziau, tai ant palanges tupejo, mazylis uzmigo, is karto atejo prie manes. Buvau su palaidais plaukais, tai su plaukais pradejo zaist, gaudyt juos biggrin.gif ir visaip demesio reikalaut. Labai skiriasi katyte nuo pries tai priglausto is gatves, ir ji pastoviai prausiasi prausiasi prausiasi... cia idomu todel kad katyte yra, ar kad skotuke. Nes turetas kaciukas, i diena gal 3 k. nusilaizydavo , o cia... pastovus saves puoselejimas biggrin.gif



Dėl prausimosi tai Pipiras irgi pastoviai savo kailiuką laižo biggrin.gif mes net juokaujam, kad jis pedantas pas mus yra biggrin.gif O, kad Fina naujuose namuose jau apsipranta tai labai smagu smile.gif ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Eikim lauko pažiūrėti ax.gif

user posted image

Jo jo - aš irgi mėgstu praustis drinks_cheers.gif

user posted image

Juokaujame - vonioje jis nesimaudo, t.y. aš jo nemaudau unsure.gif

Bet pats mėgsta labai daug praustis, ypač tas vietas, kur aš paliečiu- tuojau pat nuprausia bigsmile.gif
Bet juokingiausia, kad prieš prausdamasis pasispjaudo biggrin.gif Ir su tuo seilių užtaisu tada jau plauna su garsu - gaunasi taip garsiai pliaakšt pliaakšt biggrin.gif
Atsakyti
Va kokią nuotrauką radau, ir liežuvis ružavas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Ir mano Armanis sako Jums labas rytas, bet dar ir maivosi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti