Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Stebukle @ 2015 04 18, 13:18)
Nagi nagi kur tie pasigirimai? cool.gif

Man dar klausimas iskilo, kada kaciukams dantys keiciasi? Atsimenu savo koli, tai reikejo vest traukt, nes kazkaip vienas neiskrito kitas isdygo... Su kaciukais irgi reik dantis sekt, ar ne? biggrin.gif

Siandien nupirkom pora guoliu katytei, tai i ta uzdara neina...

Maniskei 20d bus 6 menesiai tai jau daug dantuku pasikeite 4u.gif Keiciasi be problemu tik ant grindu kur nors randu sluojant iskritusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip tylu ir ramu cia. Sakykit, kokios spalvos jusu kaciuku liezuviai? Pas Fina liezuvis juodas, sonai ruzavi ohmy.gif cia normalu? umn.gif umn.gif
Atsakyti
Sveika, Stebukle smile.gif
Nu neteko girdėti apie spalvotą ležuvį g.gif blush2.gif Manau, kad mano katinėlių ružavi g.gif
Bet aš ne taip ir seniai irgi sužinojau vieną dalyką, kuris nustebino, tiesiog nežinojau blush2.gif
Mano senajai kieminei Katytei, kurią aš turiu, buvo odos problemų ir nuslinko kailiukas, pasirodo, po kailiuku - oda irgi yra spalvota, t.y. kur šviesus kailis, tai kaip balta, papilvė gal ružava, kur jinai ten tokia marmurinė, tai ir oda, pilka, rusva, žodžiu marga karvytė bigsmile.gif
Gal tas liežuvis pagal spalvinimą buvo išmargintas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 19, 15:25)
Sveikos, kaip tylu ir ramu cia. Sakykit, kokios spalvos jusu kaciuku liezuviai? Pas Fina liezuvis juodas, sonai ruzavi ohmy.gif cia normalu? umn.gif  umn.gif

Sveikos. 4u.gif
Maniškės irgi juodas liežuvis, o šonai ružavi. ax.gif
Atsakyti
Labas merginos ir katinėliai 4u.gif

Skaitau jus sąžiningai, tik parašyt nelieka laiko ir jėgų, nes šį mėnesį labai daug dirbu. Bet visa širdim esu su jumis. Labai smagu, kad temoje tiek jaunų katukų. Jaunėjame, reiškias biggrin.gif Labai įsiminė Fina ir jos puošnioji trispalvė uodega. Man ir Fiona labai gražu, na tai kas, kad personažas, netgi įdomiau mirksiukas.gif

Mano Šelmio liežuvis ružavas, bet ant gomurio yra tokia tamsi dėmė, ala žemėlapis smile.gif Ir jo liežuvis toks šiurkštus (jaučiu, kai laižo grietinę nuo piršto ), o Pumos švelnutis. Kaip pasikeitė dantukai net nepastebėjau. Neradau nei kur pamestų, nei tuščių tarpų burnoje smile.gif

Kažkuri skundėsi, kad katukas drasko baldus. Mano Šelmis nebedrasko, bent jau ilgą laiką to nematau. Manau, kad padėjo mušimas laikraščiu biggrin.gif Ir užteko tik kelių kartų.
Sidabrė minėjo lipnių dvipusių juostų klijavimą ant draskomų vietų. Klijavau, nepadėjo, draskė šalia, o, nuėmus tas juostas, likdavo klijų ant baldų gobeleno, tapetų.

Labai gaila Bolto. Užuojauta Sigitai 4u.gif

Vėl visą savaitę skaitysiu jus tyliai. Bet niekur nedingsiu...

Visų katinėliai gražuoliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Labuka cool.gif Retai čia pasirodau smile.gif Dabar su savo mažyliais daug laiko praleidžiu smile.gif Tai tuo pačiu norim ir pasirodyti, kokie mes užaugom smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 19, 23:08)
Tai tuo pačiu norim ir pasirodyti, kokie mes užaugom smile.gif

Labas rytas smile.gif
Vai vai vai, kokie škotuliukai mažuliukai, tai štai dėl kokių kleckučių nemiegotos naktys bigsmile.gif
Ar turi vardukus jau? g.gif
Atsakyti
Armini, Amber ir Archie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 19, 22:08)
Labuka  cool.gif  Retai čia pasirodau smile.gif Dabar su savo mažyliais daug laiko praleidžiu smile.gif Tai tuo pačiu norim ir pasirodyti, kokie mes užaugom smile.gif
user posted image

Laba diena.
Labai gražūs kiciuliai. wub.gif Kiek dabar jiems laiko? Berniukai, mergaitės? bigsmile.gif Panašu, kad visi bus ilgesnio plauko. wub.gif
Atsakyti
Vadinas viskas ok su spalvotais liezuviais ir gomuriais.
Sefkutes kukuliai kokie faini ir skirtingi wub.gif O tetis vaiku kokios spalvos? tas juodukas jau isivaizduoju kokio grozio bus. Man tai gaila butu su jais skirtis, visus sau pasilikciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 04 19, 22:08)
Labuka  cool.gif  Retai čia pasirodau smile.gif Dabar su savo mažyliais daug laiko praleidžiu smile.gif Tai tuo pačiu norim ir pasirodyti, kokie mes užaugom smile.gif
user posted image


Oi kokie gražuoliukai wub.gif Kaip smagu 4u.gif Vaikiukai gražūs kaip ir jų mamytė wub.gif wub.gif Sefkute dėl vieno katuko tai liūdėjom ir mes su Točiu verysad.gif Bet gal ką praleidau, o kur gi dar vienas grožis? g.gif
QUOTE(Riolita @ Vakar , 21:35)
Skaitau jus sąžiningai, tik parašyt nelieka laiko ir jėgų

Va va, ir aš taip pat smile.gif Vis laikas nuo laiko įlendu pasitikrint kad tik kokio grožio nepraleisčiau, vis pasidžiaugiu gražuoliais naujais temutės lankytojais thumbup.gif ir žinoma laukiu vis naujienų iš senbuvių... Žodžiu Točis nori lygiuotis į didesnius katukus ir laukia nesulaukia kada pats toks pat gražuolis pasidarys biggrin.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif tetis juodas su rainu smile.gif mergyte ta kur viduriukyje smile.gif mes tryse labai stiprus, ir puikiai augame smile.gif aha as ir vis paskaitau, paskaitau, bet kol prisiruosiu atrasyti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sefkute: 20 balandžio 2015 - 10:53