Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 17, 16:15)
Turiu mazyte skotuke 2men. Pasidalinkit patirtim kokiu maisteliu šerti katyte, kad butu ir sotu ir nepernelyg brangu ir kad b kailiukas blizgetu.......  ax.gif

tokio amziaus dar turetu but mazyle pas savo mama... o siaip, dabar pigu.lt nemazos nuolaidos tiek kaciu maistui tiek reikmenims.

QUOTE(Ganyta @ 2015 04 17, 16:16)
Ačiū, jūsiškė irgi fainuolė  4u.gif  wub.gif  kaip sekasi jai adaptuotis pas jus? gal jau apsiprato? smile.gif

Siandien jau begioja po namus, bet vaikai jei buna pasikavoja mano spintoje biggrin.gif Bet jau jau geryn. Tikiuosi kad pripras greiciau. Nors jau burzgianti ateina pati, kad paglostyciau.

Atsakyti
Va parodysiu ta nuvaksuota kaciuka smile.gif tam ruzavam fone jo tetis nuvaksuotas, ir "vaksiukas".

O kas nors is cia esanciu i parodas einat?
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 17, 16:33)
tokio amziaus dar turetu but mazyle pas savo mama... o siaip, dabar pigu.lt nemazos nuolaidos tiek kaciu maistui tiek reikmenims.
Siandien jau begioja po namus, bet vaikai jei buna pasikavoja mano spintoje biggrin.gif Bet jau jau geryn. Tikiuosi kad pripras greiciau. Nors jau burzgianti ateina pati, kad paglostyciau.


Lyg ir neklausiau kokio amžiaus reikia kaciuka paimti... g.gif
Jūsų nuomone, kad 5men yra normalu? Man tai atrodo, kad ypac skotukam, kurie yra labai preiraisūs, trauma daug didesne, keist seimininkus, aplinką... O mažas kaciukas lengvai adaptuojasi, prirpranta prie vaiku...o vyresniam jau būna problemų... Nemanot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine777: 17 balandžio 2015 - 17:47
Stebukle, to nuvaksuoto ružavam fone laaabai norėčiau ax.gif ax.gif blush2.gif
Aplamai, juodi katinai man daro įspūdį bigsmile.gif

Į parodas mane kalbino su Bugučiu, nors jis kastratas, bet būtent kastratų grupėje dalyvauti, bet pati dažnai nueinu, o katinėlio man gaila, vistik visą dieną ar dvi reikia pratupėti ten narvelyje ir tarp žmonių... unsure.gif

ausrine777, kačių maistas labai įvairus ir jo daug rūšių, tiesiog sunku ką patarinėti, kiekvienas pasirenka pagal save, na mes valgėm Royal Canin iki 6 mėn. Bet man atrodo, kad iš mažos katytės kailio blizgesio dar nereikia norėti, tiesiog čia dar yra vaikiškas kailiukas ir jis yra toks koks yra...Po to tikrai keičiasi ir tuomet galima galvoti apie kailio gerinimą..
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 17, 18:34)
Lyg ir neklausiau kokio amžiaus reikia kaciuka paimti...  g.gif  biggrin.gif

tai to as ir nesakiau, kada paimt. Bet tokio amziaus kaciukams labai gerai yra dar kates pienas + slapias maistas ir t.t. As nepiktai gi.
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 17, 16:15)
Turiu mazyte skotuke 2men. Pasidalinkit patirtim kokiu maisteliu šerti katyte, kad butu ir sotu ir nepernelyg brangu ir kad b kailiukas blizgetu.......  ax.gif

Sveiki 4u.gif aš savo nulėpausiukę parsivežiau virš 4 mėn,tačiau šėriau Royal canin mažiems kačiukams ("baby and mothercat" vadinosi, kiek pamenu, švelniai rožinė pakuotė) skirtu maistu, tame tarpe konservukais https://www.google.l... ...tml;300;300 man atrodo. Tiksliai nepamenu, kaip atrodė, nes jau 2 metai praėjo smile.gif bet pavadinimai tikrai tie, tik pakuotė galėjo keistis smile.gif o dėl katinėlio amžiaus negaliu nieko pasakyti. pasiemiau katę virš 4 mėn amžiaus, bet stresas buvo tik tą pačią dieną (pritūpus slampinėjo uostinėjo), kitą jau drąsiai tyrinėjo visas pakampes ir jau norėjo visą laiką būti šalia. Ypatingo streso neturėjome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 17 balandžio 2015 - 17:53
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 17, 18:46)
Stebukle, to nuvaksuoto ružavam fone laaabai norėčiau ax.gif  ax.gif  blush2.gif
Aplamai, juodi katinai man daro įspūdį bigsmile.gif

Į parodas mane kalbino su Bugučiu, nors jis kastratas, bet būtent kastratų grupėje dalyvauti, bet pati dažnai nueinu, o katinėlio man gaila, vistik visą dieną ar dvi reikia pratupėti ten narvelyje ir tarp žmonių... unsure.gif


drinks_cheers.gif

As niekad nebuvus parodoj, idomu paziuret butu kaip vyksta viskas.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 17, 18:46)
ausrine777, kačių maistas labai įvairus ir jo daug rūšių, tiesiog sunku ką patarinėti, kiekvienas pasirenka pagal save, na mes valgėm Royal Canin iki 6 mėn. Bet man atrodo, kad iš mažos katytės kailio blizgesio dar nereikia norėti, tiesiog čia dar yra vaikiškas kailiukas ir jis yra toks koks yra...Po to tikrai keičiasi ir tuomet galima galvoti apie kailio gerinimą..


Gal ne visaip taip paklausiau ...nes kailiukas išties toks pliušinis, minkštutis...tai blizgesys vėliau tuomet biggrin.gif Man idomu, kad katute tokia patisus, nors apetitu lyg ir nesiskundžia..sakau, gal bandyt keist maistelį reikt... Bet įtariu dėl aktyvaus būdo, nera ko norėt kad būtų apvalute... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 17, 18:47)
tai to as ir nesakiau, kada paimt. Bet tokio amziaus kaciukams labai gerai yra dar kates pienas + slapias maistas ir t.t. As nepiktai gi.


Nepiktai as irgi... blush2.gif Bet man 5 men. jau didele katyte atrodo.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 17, 18:57)
Nepiktai as irgi... blush2.gif Bet man 5 men. jau didele katyte atrodo.... rolleyes.gif

man veisėja sakė, kad imčiau iš jos katytę 4 mėn. Man irgi toks kvailas amžius atrodė-ta katė atrodė žiauriai paauglė-kažkoks ilgas kaklas, ausys į visas puse. Nu galvoju jei nepažinočiau veisėjos, sakyčiau pagavo po balkonu ir ausis nulaužė biggrin.gif mažiukė buvo visai tobula katytė, o va tie 4 mėn kažkokie keisti biggrin.gif bet ji tokio amžiaus buvo absoliučiai visko išmokyta ir stabili-iki šiol neturėjau jokių jokių bėdu su ja. Todėl dabar, kai perku šunį, man panika-kaip su tuo 2,5 mėn amžiaus padaru reiks tvarkytis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2015 04 17, 18:57)

Nepiktai as irgi... blush2.gif Bet man 5 men. jau didele katyte atrodo.... rolleyes.gif

Mes buvom priglaude kaciuka 1-1.5 men. omg... kiek vargelio, darbelio ir atsakomybes smile.gif pvz. skotukai be 3 menesiu nepasakys, kas is jo bus, ar jis atitinka viska kas priklauso kaciukui ar ne, pretenzinga veisle sita. o dabar tai tik kad jau yra pripratus prie senu namu, bet matau kas per zveris bus. pagal amziu savos problemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 17, 19:25)
pagal amziu savos problemos biggrin.gif

mano žvėris neturėjo problemų, nors mėnesį prieš jam atvykstant tik bėdoms ir ruošiausi biggrin.gif leiskit pasigirti ax.gif blush2.gif ir pagirti veislyną, kuris tam turėjo vienareikšmiškai didžiausią įtaką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 17, 20:04)
mano žvėris neturėjo problemų, nors mėnesį prieš jam atvykstant tik bėdoms ir ruošiausi  biggrin.gif  leiskit pasigirti  ax.gif  blush2.gif  ir pagirti veislyną, kuris tam turėjo vienareikšmiškai didžiausią įtaką  4u.gif

Nagi nagi kur tie pasigirimai? cool.gif

Man dar klausimas iskilo, kada kaciukams dantys keiciasi? Atsimenu savo koli, tai reikejo vest traukt, nes kazkaip vienas neiskrito kitas isdygo... Su kaciukais irgi reik dantis sekt, ar ne? biggrin.gif

Siandien nupirkom pora guoliu katytei, tai i ta uzdara neina...
Atsakyti