Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(armeda @ 2015 02 27, 21:26)
Sidabre Jusu grozis koks  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
man tos ju ausytes tokios nepakartojamos  wub.gif

Ačiū, armeda,
Mano grožis wub.gif jau mane kankina ax.gif
Pasakė keletą reikšmingų miaaauu, negaliu nustatyti tikrosios prasmės g.gif
Ar tai reiškia - duok žuvies g.gif Ar tai reiškia palaikyk mane ant kelių ir paglostyk g.gif Ar tai reiškia - pažaisk su manim g.gif
Negaliu apsispręsti - tai panešiojau glėbyje : padeklamavo keletą muru-muru-mur ir nustriksėjo toliau bigsmile.gif
Bet pagal nenutylančius reikalavimus suprantu, kad reikia duoti žuvies - einu maitinti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

na ir prikalbėjote. Nebespėju su jumis. smile.gif
Atbėgome užsiregistruoti.

Puma, gim. 2013.01.25
user posted image

Šelmis, gim.2013.12.05
user posted image

Sidabre, išvardijote tik tris ''miau'' reikšmes. Niurkutė pirmame poste rašė, kad jų gali būti 19 smile.gif Šiaip pirmosios žinutės dažniausiai neskaitau, tik prabėgomis permetu akimis. Šį kartą perskaičiau visą ir atidžiai. Ir šįkart labai patiko. Kas žinoma, kas girdėta, bet pamiršta, kas nauja smile.gif
Aš kartais irgi Pumos nesuprantu. Atsisėda prieš mane ant kilimo, žiūri į akis ir miauksi. Pradedu žaisti su ja, mėtau kamuoliuką ar kokią pelytę. Tada nebemiauksi, žiūri į mane, bet nežaidžia. Supykstu, kad turiu žaisti viena, atsisėdu. Tada vėl viskas iš pradžių. Žiūri į akis ir miauksi biggrin.gif

Toči, tu visai ne durniukas, tu- kosmonautas su skafandru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 02 27, 20:05)
Musu mazoji vardu Milka  wub.gif


Malonu 4u.gif
Atsakyti
nu jau grоziu cia pridejote wub.gif Ir Bugis, ir Selmis, ir Pipiras, ir Tocis - visi musu fainuoliai skotukai smile.gif Patys paciausi smile.gif Atleiskit, jeigu ka uzmrsau .... Tiesa, Milkos nuotrauku man nerodo sad.gif

O siaip pagalvojau, kad mes neprisistatem taip, kaip reikia smile.gif

Taigi stai ir Atlanta MIA'S Chicco, Red Tabby, Scottish Straight shorthair, gim. 2013-05-24

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neuzmirstuole: 28 vasario 2015 - 01:11
Sukelsiu i publicfotki ir pasirodysim wink.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Sveikinu visus prisiregistravusius 4u.gif
Puma su Šelmiu poilsiauja ax.gif Labai gražus Šelmio kailiukas juodas, toks visas švytintis blizgantis. Aplamai juodi katinai kartais turi nepaprastai gražų kailį, kažkada prie mūsų namo vaikščiojo juodas laukinukas, bet jo kailis tiesiog švytėjo ax.gif

Čiko visoje didybėje thumbup.gif Didelis gražuolis ax.gif

Aš šiandien kažkaip prabudau 2-ą val.nakties, dar tamsu, tai viskas vos matosi lyg šešėliai. Ir žiūriu lovoje prie mano kojų sėdi du, vienas priešais kitą. Bet svarbiausia - jie žvalgosi vienodai: žvilgt vienas į kitą, žvilgt į mane, ir vėl - vienas į kitą ir vėl į mane... Kaip kokie šešėliniai suokalbininkai biggrin.gif Nu pradėjau juoktis garsiai... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif
Na jeigu jau reikia prisistatyt solidžiai, tai pabūsiu ir aš rimtas drinks_cheers.gif
user posted image
Holly Molly Jazz's Tocho
Blue classic tabby&white 2014-10-23 bigsmile.gif
Atsakyti
Nuprausk mano burnytę ax.gif

user posted image

Nuprausk mano rankytę ax.gif

user posted image

Valio - aš išmaudytas thumbup.gif ax.gif ax.gif

user posted image

Mergaitės, nemoku įkelti per radikal.ru, viską ten pasidarau, bet nemoku kopijuoti forumui blush2.gif blush2.gif unsure.gif

Man labai gražiai skamba Točio tėvavardis thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ogo, koks Bugis visų mylimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Su PIRMA PAVASARIO DIENA 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 01 kovo 2015 - 09:35
Ir jus visas su pavasariu 4u.gif Linkiu kuo daugiau teigiamų emocijų ir saulutės smile.gif

Ko čia pas mus taip tylu g.gif ?
Atsakyti
Nu parašykite ką nors doh.gif doh.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti