Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 16, 16:20)
Labai gražus Finos veidukas - kaip dailininko padirbėta, proporcingai raštas išvedžiotas, o kai kur - išdykėliškos dėmelės :ax:

Tikrai gražu tas stovėjimas švilpiku, ir aplamai - jeigu škotukas ar škotukė atvyko į namus, liūdna tikrai nebus :D Daug linksmų akimirkų jie moka suteikti ir kasdien pralinksminti :D
Šiandien prisiminiau, kaip mažasis Bugutis pirmomis naktimis mane apkrovė batono riekėmis iš visų pusių lovoje, kai batoną suslėpiau, sunešė visas savo peles man į lovą :D
O rytais su letenyte atidarinėdavo mano blakstienas, kad jau atsimerkčiau, dabar jau šito nebedaro, bet dar daug juokingų dalykų kasdien nutinka... :D


Ir man idomus tas margumas, ziuresim kai isdrases ka parodys :D nes vaikai gryzo is mokyklos , katyte pabego i kita auksta po spinta, nezinau kaip sugebejo ten tilpt.

Bet tai kai fainai tie gyvuniukai . Man tai katinai kazkoks nepaaiskinamas antidepresantas :D

QUOTE(Lausanda @ 2015 04 16, 16:40)
Laba diena. Mano Maila irgi po nestiprios narkozės blūdinėja, svirduliuoja.

O kokio amziaus katyte? As siandien FB pasiskaiciau apie katinele kur idejo idomiai sedinti , po to dar viena tokia poza idejo.... aisku paaiskinimu atsirado, kad tai ne idomi sedesena bet liga, budinga skotukams, tai brrrr...

O tikrai , kuo maitint katinukus, sausiakas koncervai. Nes veiseja royaliu maitina, tai aisku ir toliau ji cia gaus. Bet papildomai vitaminu, dar ko... Vyras paeme katyte, tai ... tiek ir paklause, nes sake perku katyte as, jis tik parveza(nes mano pasas pasibaiges, tai nerizikavau be paso isvaziuot i LV).
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 16, 16:20)

Ne tik žvilgsnis, bet ir klausimas buvo rimtas - kodėl nerodot savo gražuolės ? g.gif


Kad vis tos nuotraukos telefone reikia sukelti i kompa doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pasirodom wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 16 balandžio 2015 - 16:30
QUOTE(armeda @ 2015 04 16, 17:28)
Pasirodom  wub.gif

user posted image

Vaou, kokia meškutė Milka bigsmile.gif Ir sėdi škotukų pozoj thumbup.gif

FB nuotraukų nemačiau apie katinėlių sėdėseną, bet žinant mūsų komentatorius, tai nenuostabu, kad škotukams ligas pripaišė... blink.gif Nes kažką girdėjo, kažką žino blink.gif
Tikrai neverta kreipti dėmesio, nes yra sakoma, kad pas škotukus mutavęs genas, kuris nulemia ausyčių sandarą, o dėl neteisingo veisimo gali atsirasti kad ir sąnarių ligos...
Bet manau tokia lanksti sėdėsena, stovėjimas ant dviejų kojyčių, uodegos lankstumas ir švytravimas į visas puses, kaip daro mano Bugis, kaip tik parodo, kad sąnariai yra lankstūs, nesustingę ir viskas tvarkoje rolleyes.gif

Lausandra, sveikatos balionas Mailai 4u.gif
Tikėkimės, kad nieko rimta ir pati vėl pastebėsite, ar viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 04 16, 17:28)
Pasirodom  wub.gif

user posted image


koks baby face su koalos letenelem wub.gif

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 16, 18:09)


FB nuotraukų nemačiau apie katinėlių sėdėseną, bet žinant mūsų komentatorius, tai nenuostabu, kad škotukams ligas pripaišė... blink.gif Nes kažką girdėjo, kažką žino blink.gif
Tikrai neverta kreipti dėmesio, nes yra sakoma, kad pas škotukus mutavęs genas, kuris nulemia ausyčių sandarą, o dėl neteisingo veisimo gali atsirasti kad ir sąnarių ligos...
Bet manau tokia lanksti sėdėsena, stovėjimas ant dviejų kojyčių, uodegos lankstumas ir švytravimas į visas puses, kaip daro mano Bugis, kaip tik parodo, kad sąnariai yra lankstūs, nesustingę ir viskas tvarkoje rolleyes.gif 


https://www.facebook...67791909943598/ cia va.
Siandien daviau Finai skaniuka, tai su priekinem letenelem pasistojus valge bigsmile.gif nu idomus katinukas smile.gif
Atsakyti
Man tai tokia poza patogiausia ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 16, 18:09)
Vaou, kokia meškutė Milka bigsmile.gif Ir sėdi škotukų pozoj thumbup.gif


Nedaznai pas mus ji taip sedi... retkarciais ... dazniausiai kaip prausiasi - bet man ji tada tokia juokinga buna biggrin.gif

QUOTE(Stebukle @ 2015 04 16, 18:28)
koks baby face su koalos letenelem  wub.gif


Aciu merginos blush2.gif
graziai skamba baby face su koalos letenelem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sidabre o Jusu kamuoliukas taip miega?
nemaciau dar saviskes tokios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 16 balandžio 2015 - 18:15
QUOTE(armeda @ 2015 04 16, 19:12)
Sidabre o Jusu kamuoliukas taip miega?
nemaciau dar saviskes tokios  ax.gif

Taip, čia iš tiesų mėgstamiausia Bugio poza, taip įsitaisęs jis miega ir naktį ir dieną, ir kietai įminga, kad net negirdi, kad aplinkui vaikštom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 16, 19:31)
Taip, čia iš tiesų mėgstamiausia Bugio poza, taip įsitaisęs jis miega ir naktį ir dieną, ir kietai įminga, kad net negirdi, kad aplinkui vaikštom biggrin.gif

Kaip fainai wub.gif tikiuosi ir saviske tokioj pozoj pamatyti kada nors. lotuliukas.gif

Pasiskaitinejau komentarus apie ta sedesena kaciuku doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ai nenoriu nieko sakyti - visi labai greiti nuteisti ir pasirodyti kokie jie protingi... unsure.gif man kartais netgi atrodo, kad taip kalba veisejai keldami savo kartele ir nurasydami nedokumentuotus kaciukus. Kazkada tam paciam FB buvo kilusi arsi diskusija, kad nedokumentuotu kaciuku netgi negalima vadinti britukais, skotukais, meinukais ir t.t.t zodziu "nekates" doh.gif lotuliukas.gif
Tokius komentarus skaitai ir galvoji ... kas tada per zmogus skaitosi - jei jis nergo ir baltojo zmogaus misinys... juk jis irgi negrynaveislis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gal irgi ne zmogus ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na bet cia kiekvieno zmogaus laisve spresti kaip apie ka galvoti ir kaip apie kalbeti. Mano grazuole bedokunete - bet myliu ja ir didziuojuosi ja, tikrai ne maziau nei butu su dokumentais. blush2.gif
Atsakyti
armeda, svarbu, kad jūs savo katytę mylite ir dar svarbu, kad augtų sveika smile.gif

O toje FB pirmoje nuotraukoje man irgi sėdėsena pasirodė keista, gal katytė liesesnė ar ilgesnė, kad taip šlaunikauliai atsikišę, bet čia, aišku, reikia žinoti priežastis, šeimininkė gal ten ką komentuoja, labai ir nesigilinau...

O dėl dokumentinių ir ne - anksčiau mūsų temoje buvo didelės diskusijos, nebesinori grįžti prie to, bet galiu pasakyti trumpai, kad veislynų darbą ir veisimą reglamentuoja griežtos taisyklės, kurių privalai laikytis, o be dokumentų žmonės tiesiog veisia ir tiek.. . Ir kartais nustatytų taisyklių nesilaiko, ypač, kai už parduotą katinėlį ateina pinigai... Sakykim, jeigu veislynui leidžiama turėti kačiukus maždaug vieną vadą į metus, tai laisvam veisime galima turėti ir tris, nes katės dažnai morčiuoja, kačiukus parduoda jau poros mėnesių, ir vėl laikia naujos vados... Dėl to nukenčia tiek katės, tiek kačiukų sveikata, anksti paimti nuo katės būna neišauklėti, daugelis nemoka socialinių įgūdžių, kad ir draskyklės ir pan.
Be to, gali pasitaikyti poravimosi tarp giminaičių, kas vėlgi gali išaukti genetines ligas ir pan. Dažnai poruojami panašios veislės, kad ir britai su škotais, todėl vėl gaunasi negrynaveiliai, buvo didelė persų paklausa, tačiau laisvame veisime ši veislė buvo labai išdarkyta, žodžiu, todėl veisėjai ir nemėgsta daugintojų, nes pas juos turi atitikti ir kokybės reikalavimus, o daugintojai dažnai žiūri tik kiekybės - kuo daugiau...
Ai, prirašiau čia visą moralą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 16 balandžio 2015 - 20:01
Sveikos, mergaites 4u.gif
nu priraset, net nepamenu, ka norejau atrasyti i uzduotus klausimus biggrin.gif
Pirmiausiai, uzuojauta uzpuolus netektims verysad.gif pries pora metu palaidojau savo mylima suniuka...iki tol nesupratau, kas yra keturkojo netektis. negalejau nustoti bliovus ne diena, ne dvi ir ne savaite. ilgai ilgai sirdute skaudejo. dabar zinau, kas tai per skausmas ir baisu paciai, kad vel turiu augintini, nes kada nors teks atsisveikint. Tikrai seimos nario netektis. laikykites, merginos verysad.gif
Mes ruosiames naujo plaukuoto keturkojo atejimui. bijau kaip nezinia ko doh.gif man ilgai lauktas ir bijotas kates "isivaikinimas" buvo tiek lengvas, kad net lengviausiose istorijose skaiciusi nebuvau biggrin.gif o dabar bus bedos: siusiojimas, lojimas, vedziojimas, auklejimas... laukia grazaus darbelio ax.gif
Atsakyti
Kas liecia veislynus ir neveislynus, su dokumentais ir be... tai beieskodama tiek visko prisiziurejau... kad is tikro baisuma kas darosi. Todel tikrai reikia rinktis atsakingai gyvuna. Man visur reikalingos garantijos, kitiems gal ju nereikia.
Va mano voveryte cia pasirodo, netik uodega tokia... rimtai, kaip ji valgo bigsmile.gif
Atsakyti