Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Aciu uz patarimus. Smeliuko su kvapu irgi idejo, ipilta viskas, maisto prinesu, nuo pirsto pamaitint bandau net, nieko... gert ir negeria... Turim stai tokia, pavadinom Fina. Vakar parsivezem nakti tai zaide, siandien tik slepiasi, palenda po kaldra, pagalve. Jau norisi ja su svirkstu pagirdyti bent, dreba. Gaila kaip man jos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 15 balandžio 2015 - 16:44
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 15, 16:41)
Aciu uz patarimus. Smeliuko su kvapu irgi idejo, ipilta viskas, maisto prinesu, nuo pirsto pamaitint bandau net, nieko... gert ir negeria... Turim stai tokia, pavadinom Fina. Vakar parsivezem nakti tai zaide, siandien tik slepiasi, palenda po kaldra, pagalve. Jau norisi ja su svirkstu pagirdyti bent, dreba. Gaila kaip man jos.

Oi kokia gražuolė. wub.gif
Nestresuokit, pripras ir ės ir į tualetą eis. Mailą mes parsivežėm vėlai vakare, tai irgi po sofa sėdėjo, išlindo tik tada kai vaikai sumigo, vaikščiojo labai atsargiai, viską uostinėjo, stebėjo. Kitą dieną pasmulkinau vištienos, pasisodinau ant sofos ir su pirštais maitinau. Buvom ir mes parsivežę smėliuko, įmaišiau į kraiką, kelis kartus ją dėjau į dėžę, bet nieko nedarė. Ryte pakuičiau kraigą, bet nieko ten padaryta nebuvo. Prisėdau ant fotelio ir pajutau, kad šlapia. Naktį reikalus ji atliko ant fotelio. doh.gif Jau buvau nusigandusi, kad bus bėda, bet daugiau niekad niekur nėra pridirbusi. O rimtą reikalą tik penktą parą padarė, nors ėdė gerai. Jau irgi buvo nerimo, skambinau veisėjai, tai ji patarė į maistą užlašinti kelis lašus alyvuogių aliejaus. Po tokių pietų viskas susitvarkė ir padarė didelį reikaliuką. Reikia kantrybės su tais mažuliais. smile.gif
Atsakyti
Oi kokia gražutė wub.gif Fina. Stebukle aš irgi pritariu Lausandai tikrai viskas bus gerai. Juk katinėliai irgi kaip žmonės - kiekvienas su savo charakteriu, vienam daugiau, kitam mažiau laiko reikia. Svarbu ramiai ir gražiai elgtis, kad nestresuotų katytė. Nesibarti su nieku smile.gif, nes stresuoja ir nuo aukšto tono. Pamenu pas mamą buvo tokių draugių garsiai besijuokiančių, lotuliukas.gif tai mamos katytė iš karto supykdavo net ir purkšdavo biggrin.gif Tegul ji pati viską ramiai apsižiūri su viskuo susipažįsta ir bus thumbup.gif
Va kaip Točis pasislėpė po stalu ir stebi sau visus aplink blink.gif
user posted image
Atsakyti
Kokių gražių škotukų atsirado wub.gif

Gražuolis Točis su savo švelnia išraiška ax.gif ax.gif Labai jau veidukas gražus - toks baltas ir toks nekaltas... biggrin.gif

O Tina kokia graži su voverytės uodega thumbup.gif
Bet kai žaidžia, tai žvilgsnis išdykėliškas ir ne taip jau bijo mirksiukas.gif

Ir aplamai dabar škotukų veislėje tiek įvairovės - ir trumpaplaukiai, ilgaplaukiai, vienspalviai, margi spalvoti , nulėpausiai, stačiaausiai - tikrai pasirinkimas didelis, antrą kartą nemokėčiau išsirinkti biggrin.gif
Aš kai pirkausi, tai tik tokį ir radau, ir ieškoti nemokėjau, pagal skelbimus pasiūla buvo labai menka... unsure.gif
Atsakyti
Aciu uz komplimentus. Jo del issirinkimo tai dabar atrodo kad ju yra daug... bet... nu kazkaip grazus mielas gyvunas, kuris ir lieka kitiems. Pirma buvau apsistojus ties selkirk rex ilgaplauke katyte, bet ji tik geguzes pradzioj i namus vaziuot gali, todel dairiausi toliau, suzinojau biggrin.gif kad britu ilgaplaukiu yra, bet ir tik velykine vada. Tada sutariau su vienu veislynu bendrasavininkystes pagrindu pirkt ilgaplauke skotuke, bet velai vakare paskambino ir pakeite salygas... todel vel ziurejau ar rexiuke nerezervuota ir dairiausi, isnarsiau baltarusu rinka... ten radau britukus, bet... nu... sirdis nelinko, dar parduodama grasi skotuke nulepause baltarusijoj, bet.... ziurejau toliau, latvijoj radau katineli kuris patiko, beveik sutarem, tada pasake tik kastruotas... o mano tvirta nuomone iki 2m. jokiu kastraciju sterelizaciju. tai sake man apsisprest, ar man reik gyvuno veisimui ar man biggrin.gif nu ...o man reik gyvuno man, ne del kazko, bet man. todel toliau ziurejau, radau skotuka kaip nuvaksuota labai labai grazi gintarinem akim, bet uztruko su foto atsiuntimu, tada radau ilgaplauke brituke, bet pardavejas idomus kazkoks, ko paklausi to negausi. ir tada pamaciau Finutes skelbima, latviu kalba, o as nei bum bum. parasyta, draugiskas staciaausis skotas, gimes... geras, mielas, tvarkingas. Sveikata garantuojam ir konsultuosim... parasiau ar dar turi biggrin.gif per sita paieska rusu kalba gerokai prisiminiau. Atrase kad turi... tada dar klausimu nemazai... apie kaciukA biggrin.gif tada paprasiau doku, kada galiu pasiimt. Atrase kad nuskenuos ir atsius. Tada dar paprasiau kad parasytu kaCIUKO varda dokumentini. Ir atrase.. Fiona of... Pasirodo visa ta laika deretasi klausineta del kaciuko, pasirodo tai katyte biggrin.gif Paciai juokas ima biggrin.gif o kadangi Fiona is multiko sreko, varda pakeitem i Fina biggrin.gif ir mokinam ja lietuviu kalbos biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Oi pralinksminot, Stebukle, su savo katinėlio paieška biggrin.gif Nors gal taip renkantis linksma ir nebuvo - juk visur reikia žiūrėti, konsultuotis, tartis rolleyes.gif

Gal čia ir pavyzdys kaip reikia ieškoti, kol atrandi savo... ax.gif ax.gif

O išsirinktoji Fina labai graži, nors primena ir Fioną - tokia moteriška visa... biggrin.gif
Atsakyti
Juokinga tai jau i pabaiga nebebuvo. Nes kaciuko norisi, zinai tiksliai preoritetus gyvunelio. O tau siulo arba namams arba veisimui, o jei nori gero namams ne kad butu veisiama, tada galvoja kad tu daugintojas. Zodziu... Siandien jau pagaliau pradejo katyte valgyt, vaikai i mokykla isejo tai ir miaukima isgirdau smile.gif vadinas bus viskas ok. bet kaip grazu man tas atsistojimas ant 2 leteneliu, svilpikai smile.gif na, dar idesiu foto su veideliu, lupytes juodai apvedziotos smile.gif ir ant leteneles kaires yra sirdeles formos ryzo kailiuko biggrin.gif Tai tokia ta musu istorija linksma.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 15, 23:09)
ir mokinam ja lietuviu kalbos biggrin.gif

Na va, jau ir atsigavo katytė, žinoma, taip ir turėjo būti. Stresavo - ilga kelionė, nauji namai, nauji veidai smile.gif thumbup.gif . 4u.gif O kalbą greit išmoks smile.gif Iš patirties - Točis irgi latvis smile.gif Sako kalba panaši rolleyes.gif

QUOTE(Sidabre @ 2015 04 15, 20:38)
Labai jau veidukas gražus - toks baltas ir toks nekaltas...

Ačiū už pagyras 4u.gif Gal kada būsiu ne tik gražus, bet ir geras blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 14, 21:33)
Ir kodėl škotukų Supermamos nerodo savo gražiųjų katinėlių ir nieko apie juos nepasakoga ? g.gif  verysad.gif

user posted image


Koks rimtas zilgsnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(siggita83 @ 2015 04 15, 08:10)
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu,

Siggita83 uzuojauta sad.gif stiprybes Jums verysad.gif

QUOTE(Stebukle @ 2015 04 15, 17:41)
Aciu uz patarimus. Smeliuko su kvapu irgi idejo, ipilta viskas, maisto prinesu, nuo pirsto pamaitint bandau net, nieko... gert ir negeria... Turim stai tokia, pavadinom Fina. Vakar parsivezem nakti tai zaide, siandien tik slepiasi, palenda po kaldra, pagalve. Jau norisi ja su svirkstu pagirdyti bent, dreba. Gaila kaip man jos.

Stresuoja mazyle naujoje vietoje unsure.gif

QUOTE(Lunyte @ 2015 04 15, 20:06)

Va kaip Točis pasislėpė po stalu ir stebi sau visus aplink  blink.gif
user posted image

fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
Siggita83 labai, labai jus užjaučiu sad.gif Kai perskaičiau, taip širdį suspaudė sad.gif

O mes gyvenam po truputį, tik labai daug darbų, visokių reikalų, tad nieko nespėju. Čiko stengiamės valyti dantukus kiekvieną vakarą. Jis gerietis mūsų, kenčia, duodasi. Tiesa, po to iš karto gauna skaniukų smile.gif Tai gal jau žinodamas, jog gaus skaniukų ir kenčia smile.gif Dar naujiena - prieina prie durų staktos medinės, išsitiesia ir jau kaip ir bando ją draskyti, o aš tik prieinu, griežtai pasižiūriu ir galop lekia link draskyklės. Drasko ją ir į mane žiūri biggrin.gif Tipo, žiūrėk koks aš geras biggrin.gif

O škotukų kiek daug gražuolių bigsmile.gif Ir naujokai kokie fainuoliai, Točis toks mielas wub.gif

Sidabre o Bugutis man pasirodė dar paaugęs, kai nemačiau ilgokai.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 16, 09:06)
bet kaip grazu man tas atsistojimas ant 2 leteneliu, svilpikai smile.gif

Labai gražus Finos veidukas - kaip dailininko padirbėta, proporcingai raštas išvedžiotas, o kai kur - išdykėliškos dėmelės ax.gif

Tikrai gražu tas stovėjimas švilpiku, ir aplamai - jeigu škotukas ar škotukė atvyko į namus, liūdna tikrai nebus biggrin.gif Daug linksmų akimirkų jie moka suteikti ir kasdien pralinksminti biggrin.gif
Šiandien prisiminiau, kaip mažasis Bugutis pirmomis naktimis mane apkrovė batono riekėmis iš visų pusių lovoje, kai batoną suslėpiau, sunešė visas savo peles man į lovą biggrin.gif
O rytais su letenyte atidarinėdavo mano blakstienas, kad jau atsimerkčiau, dabar jau šito nebedaro, bet dar daug juokingų dalykų kasdien nutinka... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 16, 11:35)
Ačiū už pagyras  4u.gif Gal kada būsiu ne tik gražus, bet ir geras  blush-anim-cl.gif

Lunyte, nu netikiu, kad gražuolis Točis yra blogas katinėlis, jis jau dabar geras ax.gif
Papildyta:
QUOTE(armeda @ 2015 04 16, 12:08)
Koks rimtas zilgsnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ne tik žvilgsnis, bet ir klausimas buvo rimtas - kodėl nerodot savo gražuolės ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(neuzmirstuole @ 2015 04 16, 12:56)
Čiko stengiamės valyti dantukus kiekvieną vakarą. 

Sidabre o Bugutis man pasirodė dar paaugęs, kai nemačiau ilgokai.

Nu Čiko turbūt vienintelis katinėlis mūsų temoje, kuris valosi dantis thumbup.gif
Įdomu, kaip tą padaryti ? g.gif

Ar Bugutis paaugęs - nežinau g.gif Greitai reikės skiepuko, tai viską pasitikrinsim smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Mano Maila irgi po nestiprios narkozės blūdinėja, svirduliuoja. Dabar atlingavusi įsitaisė pas žaidžiančią dukrą tarp barbių. biggrin.gif Turėjom ant stalo užkelti jos draskyklę, nes labai lipo ant jos. Vežiausi pas vetą, nes ji man kėlė šiokių tokių abejonių. unsure.gif Tai nusivežiau šlapimą, padarė tyrimą-idealus, sakė mažai kada toks puikus būna. Bet pilvo vienoje vietoje toks lyg paburkimas, lyg oda toje vietoje kabo, tai vetas patarė pasidaryti nuotraukas, dėl to ir turėjo užmigdyti. Tai sakė, kad trūkumas kalcio, kas matosi ant kauliukų ir kažkoks krūties uždegimas. Suleido vaistų, dar įdėjo 5 švirkštus su vaistais turėsiu kiekvieną dieną susileisti. ax.gif Na ir patarė būtinai duoti pieno lakti, berti į maistą sumaltų kiaušinių lukštų, daugiau duoti varškės, natūralaus jogurto, kepenėlių. ax.gif O šiaip sakė labai gerai, kad ji neėda sausiako ir guliašų. ax.gif Man dabar jau daug ramiau, nes bijojau, kad nebūtų kas labai rimto. unsure.gif Labai fainas vetas. Jis mūsų kitą katę sterilizavo prieš 12 metų, tai dabar vėl pas jį apsilankiau. Patarimų gerų davė, nuramino. rolleyes.gif
Atsakyti