Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Lunyte @ 2015 04 13, 09:36)
Lausanda kaip gi Maila jaučiasi? Gal rytas už vakarą protingesnis ir visai katytė sveika?  Jeigu valgo ir geria įprastai, tai gal neturėtų sirgti  g.gif

Šiandien jaučiasi puikiai, ėda, dūksta, tokia pati kaip buvo. Tik kažkaip nenori, kad liestume pilvą, ypač pačioje apačioje, kniaukteli, arba suima ranką ir švelniai krimsteli. Nors ir ankščiau nelabai mėgdavo, kai pilvą glostydavom. Gal aš čia perdedu jau. unsure.gif Taip bijau, kad tik nebūtų kokia liga. Nosytė šiandien jau drėgna ir ne karšta. ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Lausandra, sunku spręsti pagal kelis požymius, kas čia galėtų būti Mailai, temperatūros aš niekad katinam nematavau, o vetė pamatavo Katytei ten kur reikia, kai skaudėjo dantuką. Buvau nusipirkusi tokį termometrą, kad tik prilietus kaktą arba net neprilietus jau rodo temp., maniau, bus gyvūnams, bet padovanojau vaikams...

Jeigu dar Maila blogai jausis, galima parodyti vetams, jie labai iščiupinėja tą pilvuką ir atpažįsta ar nėra kokių pakitimų, sukietėjimų ir t.t.
Bet gali būti, kad šiaip tikrai nemėgsta pilvo lietimo, o katinai nelabai ir mėgsta pilvo čiupinėjimo rolleyes.gif

Lunyte, aš irgi savo Bugį pasigaunu ne tada, kai taip norėčiau jį paglamonėti, bet tik tada, kai jisai nori, vis vaidina nepriklausomą, bet nuo manęs labai nepabėgsi -
vis paniurkau eidama pro šalį biggrin.gif

O Pipiriukas šiandien jau tikiuosi pilnai atsigavęs mirksiukas.gif
Škotukai iš tiesų atrodo tokie liesi, ilgi, neproporcingi, bet čia gal daugiau paauglystėje, vėliau tos proporcijos išsilygina, bet tokie apvalūs kaip britukai tai nebūna... rolleyes.gif
Aš vaikišką RC daviau iki metų, nors jau buvo ir kastruotas, tikrai joks ten nutukimas neužpuolė po kastracijos bigsmile.gif Dar ir dabar kartais nuperku ir duodu, kad būtų riebesnis maistas, kai matau, kad katinėlis sublogsta arba nevalgo bigsmile.gif Ir vetei sakiau, kad palepinu, sakė - nieko tokio, viskas galima, svarbu stebėti svorį, būklę ir.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 13, 10:36)
Kaip norisi tą švelnumą paniurkyt, bet nepaimsi kada nori  doh.gif - tuoj miaukia, apsimeta kad skriaudžiamas ax.gif ir tuoj juda kruta kol pabėga. O ateina tik pats kai sumano,  tada jau leidžiasi glostomas. O dažniausiai tai ateina prisidūkęs ir nulūžta man ant kelių  smile.gif

Ganyta tai tikrai man matyt taip pasirodė kad Pipiriukas kūdas kai tupėjo liūdnutis. Visai daug jis sveria. thumbup.gif  O ką jis valgo? Ar dar duodat iki 12 mėn maistelį? Točis tai valgo irgi ištisai, bet aš jam tą RC iki 12 mėn duodų, bet jau toks kaip siūlas  doh.gif  Ir sveria tik 3 kg. O jam balandžio 23 d bus 6 mėnesiai...

Lausanda kaip gi Maila jaučiasi? Gal rytas už vakarą protingesnis ir visai katytė sveika?  Jeigu valgo ir geria įprastai, tai gal neturėtų sirgti  g.gif


Duodu sausą ėdalą iki 12mėn. mažyliams smile.gif bet keičiam jį tai RC tai kokį kitą išbandom smile.gif taip pat ir šlapiu ėdalu vaišinam biggrin.gif šiaip ir grynos mėsos duodu ir žuvį apverdu smile.gif musiškiui tai balandžio 15d. jau 8mėn. bus bigsmile.gif
Papildyta:


O Pipiriukas šiandien jau tikiuosi pilnai atsigavęs mirksiukas.gif
Škotukai iš tiesų atrodo tokie liesi, ilgi, neproporcingi, bet čia gal daugiau paauglystėje, vėliau tos proporcijos išsilygina, bet tokie apvalūs kaip britukai tai nebūna... rolleyes.gif
Aš vaikišką RC daviau iki metų, nors jau buvo ir kastruotas, tikrai joks ten nutukimas neužpuolė po kastracijos bigsmile.gif Dar ir dabar kartais nuperku ir duodu, kad būtų riebesnis maistas, kai matau, kad katinėlis sublogsta arba nevalgo bigsmile.gif Ir vetei sakiau, kad palepinu, sakė - nieko tokio, viskas galima, svarbu stebėti svorį, būklę ir.t. mirksiukas.gif
[/quote]


Pipiriukas jau šiandien galūtinai atsigavęs smile.gif ėda pilnu pajėgumu ir vėl smirinėja, kad tik pricirkinti biggrin.gif
Atsakyti
Ir kodėl škotukų Supermamos nerodo savo gražiųjų katinėlių ir nieko apie juos nepasakoga ? g.gif verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu, po nakties BOLTAS daugiau taip ir nebedžiugins mūsų širdžių, spėjam, kad sustojo širdutė, jokiu šalutinių požymių nebuvo verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(siggita83 @ 2015 04 15, 08:10)
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu, po nakties BOLTAS daugiau taip ir nebedžiugins mūsų širdžių, spėjam, kad sustojo širdutė, jokiu šalutinių požymių nebuvo  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sigita83, kaip liūdna, užuojauta jums... verysad.gif Tegul jums lieka patys gražiausi prisiminimai...
Nepamenu, kiek metukų buvo Boltui, bet tikrai dar nedaug...
Atsakyti
QUOTE(siggita83 @ 2015 04 15, 08:10)
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu, po nakties BOLTAS daugiau taip ir nebedžiugins mūsų širdžių, spėjam, kad sustojo širdutė, jokiu šalutinių požymių nebuvo  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

user posted image




O jetus, kaip nesmagu sad.gif užuojauta jums!
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 13, 09:36)
Ganyta tai tikrai man matyt taip pasirodė kad Pipiriukas kūdas kai tupėjo liūdnutis. Visai daug jis sveria. thumbup.gif  O ką jis valgo? Ar dar duodat iki 12 mėn maistelį? Točis tai valgo irgi ištisai, bet aš jam tą RC iki 12 mėn duodų, bet jau toks kaip siūlas  doh.gif  Ir sveria tik 3 kg. O jam balandžio 23 d bus 6 mėnesiai...

Laba diena. Pasvėriau ir aš savo gražuolę, tai dabar sveria 2.900, balandžio 23 dieną bus 5 mėnesiai. Panašiai čia mūsų mažiukai sveria. Nors pas maniškę dar matyt plaukai svorio prideda. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(siggita83 @ 2015 04 15, 07:10)
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu, po nakties BOLTAS daugiau taip ir nebedžiugins mūsų širdžių, spėjam, kad sustojo širdutė, jokiu šalutinių požymių nebuvo  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

user posted image

Kaip gaila. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 15 balandžio 2015 - 09:01
Laba, pirma, labai uzjauciu del kaciuko netekties siggita83... sad.gif jungsiuos ir as prie jusu buriu su Skotyte, tikiuos priimsit. Is karto su klausimu, vakar parsivezem savo grozi, bet ji nei valgo nei geria nei i wc eina iki siol, cia normalu? Stresuoja? Kiek laiko vyksta adaptacija kaciukams naujuose namuose? Siandien jai 5 menesiai.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 04 15, 10:20)
jungsiuos ir as prie jusu buriu su Skotyte, tikiuos priimsit. Is karto su klausimu

Sveika, Stebukle,
Smagu, kad jungiatės prie škotukų. Apie adaptaciją nedaug ką žinau, nes problemų neturėjau, bet manau, kad priklauso nuo katytės, gal būt ją labai veikia nauja aplinka, gal vaikučiai triukšmauja, o ji neįpratusi... g.gif Manau, reikia laiko, kad katytė pati išdrąsėtų, vandenuką, maistuką ir net dėžutę galima prinešti arčiau jos, kur ji slepiasi, kad būtų drąsiau ir arčiau pasiekiama g.gif
Sėkmės greičiau susipažinti ir išdrąsėti, lauksim pasirodant su nauja gražuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siggita83 @ 2015 04 15, 07:10)
Sveikutės, šiandien netikėtai teko atsisveikinti su šeimos nariu, po nakties BOLTAS daugiau taip ir nebedžiugins mūsų širdžių, spėjam, kad sustojo širdutė, jokiu šalutinių požymių


O jej kaip liūdna verysad.gif verysad.gif Kartu su Točiu linkime stiprybės, Siggita83 Kas čia vėl pasidarė kiba kokios magnetinės audros verysad.gif Ir Sefkutės kačiuko mažiuko nebėr ir Busycat meškėniuko verysad.gif
Tai va, susigyvenam su tais pūkuotukais ir atsisveikint tenka verysad.gif Aš va neįsivaizduoju kad mamos katytės 12 metų nebebūtų... (Apie Točiuką nebekalbu)
Lausanda , jūsų tai mergytė ir mėnesiuku mažesnė. smile.gif O mano tas lakstūnas matyt išsilaksto taip. Ant spintučių tai net neatsispyręs užšoksta biggrin.gif Gal jo tete koks tigriukas ar leopardas buvo blink.gif blink.gif
Sveika, Stebukle , nenusiminkit, iš pirmos dienos tikrai nedarykit išvadų. Mano točis tai rytojaus dieną tik užkando essen.gif o į dėžutę tai nešiau kelis kartus, kol padarė. Nunešu, paglostau , o jis išlipa ir nueina kaip niekur nieko biggrin.gif O parsivežėt smėliuko iš buvusių katytės namų? Mūsų tai 3 men buvo kai parsivežėm, gal paprasčiau jam buvo naujuose namuose priprast... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 15, 14:35)
Tai va, susigyvenam su tais pūkuotukais ir atsisveikint tenka  verysad.gif

Man irgi labai gaila, kad vis tenka skaityti apie gyvūnėlių netektis, ir ypač šiais metais.... verysad.gif
Atrodo, SM buvo tiek gražių nuotraukų, kur jie linksmi, laimingi, žaismingi.... Ir mums jau buvo tapę kaip savi...
Prisimenu Boltą - tą tokį didelį, išdidų ir ramų katiną, ir Busycat neteko savo mylimos kalytės Gabanos, o dabar dar ir Boso...
Sefkutės ir Sineriukės pakalbius perskaitau, jos man kaip didvyrės, kasdien visą rūpestį atiduodančios mažylių auginimui 4u.gif Gaila, kad vienas škotukas neišgyveno unsure.gif
Ir iš to matosi, kiek rūpesčio, bemiegių naktų reikia, kad tie katinėliai užaugtų sveiki, gražūs, linksmi, ir iškeliautų į naujus namus...
Bet tikėkim, kad augintiniai - tiek mūsų, tiek pas kitus šeimininkus augantys, mus džiugins dar ilgai ilgai ax.gif
Atsakyti