Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Ganyta @ 2015 04 11, 12:37)

Isivaizduoju kaip sunku palikti kai ziuri i tave tokios mazos dvi akytes ir praso "nepalik manes" unsure.gif unsure.gif
O musu raganaite maza niekaip neina prie draskykles sad.gif vis galanda nagucius i kilimus, odines kedes jau visos skyletos nuo naguciu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nebezinau ka su ja daryti sad.gif nesiojam prie draskykles kaip tik matom kad galandasi nagus - dabar jau tik pamato kad eini link jos ir bega sleptis doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 04 11, 13:18)
Isivaizduoju kaip sunku palikti kai ziuri i tave tokios mazos dvi akytes ir praso "nepalik manes"  unsure.gif  unsure.gif
O musu raganaite maza niekaip neina prie draskykles sad.gif vis galanda nagucius i kilimus, odines kedes jau visos skyletos nuo naguciu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif nebezinau ka su ja daryti sad.gif nesiojam prie draskykles kaip tik matom kad galandasi nagus - dabar jau tik pamato kad eini link jos ir bega sleptis  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Jau va parsivežėm savo gražuolį, visas apdujęs toks, sakė vėmė - tai davė dėl visą ko vaistų mums dar, kad suleisti. Kai pamačiau tai vos ašaros neišspaudžiau, taip jau gailiai atrodo sad.gif

O dėl draskyklės tai gal pabandykit katžole ištrinti ją, aš buvau draskylę su ta žole ištinusi - tai ėjo prie jos smile.gif o dabar tai išvis jau priprato prie draskyklės, na pasitaiko, kai sugalvoja į lovos kampą pasigalasti nagus, bet retai jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 11, 14:03)
Jau va parsivežėm savo gražuolį, visas apdujęs toks, sakė vėmė - tai davė dėl visą ko vaistų mums dar, kad suleisti. Kai pamačiau tai vos ašaros neišspaudžiau, taip jau gailiai atrodo sad.gif

O dėl draskyklės tai gal pabandykit katžole ištrinti ją, aš buvau draskylę su ta žole ištinusi - tai ėjo prie jos smile.gif o dabar tai išvis jau priprato prie draskyklės, na pasitaiko, kai sugalvoja į lovos kampą pasigalasti nagus, bet retai jau smile.gif

isivaizduoju kaip sirdele spaudzia, mes suni kai turejom po sterilizacijos irgi buvo gaila ziureti sad.gif
nereguoja maniske i ta katzole visai doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gaila Pipiriuko, bet ryt jau bus pakankamai atsigavęs, o dabar jam sunku ir skauda unsure.gif

armeda, gal SM temoje "Kaip užsiauginti gerą katę" yra kitokių patarimų dėl drąskymo, aš esu kažką paskaičius, bet neprisimenu, todėl tiksliai negaliu papasakoti unsure.gif Pačiai man nebuvo problemų ir nereikėjo nieko daryti...
Ten tokie patarimai, kad baldus apklijuoja folija, ar lipnia plėvele lyg tai į viršų tas lipnumas, ir katė kelis kartus pabandžius, nusigąsta ir atpranta, bet nemoku tiksliai tų metodų papasakoti...
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 11, 17:12)
Sveikos smile.gif
Gaila Pipiriuko, bet ryt jau bus pakankamai atsigavęs, o dabar jam sunku ir skauda unsure.gif

armeda, gal SM temoje "Kaip užsiauginti gerą katę" yra kitokių patarimų dėl drąskymo, aš esu kažką paskaičius, bet neprisimenu, todėl tiksliai negaliu papasakoti unsure.gif Pačiai man nebuvo problemų ir nereikėjo nieko daryti...
Ten tokie patarimai, kad baldus apklijuoja folija, ar lipnia plėvele lyg tai į viršų tas lipnumas, ir katė kelis kartus pabandžius, nusigąsta ir atpranta, bet nemoku tiksliai tų metodų papasakoti...

Aciu Sidabre bandysiu ieskotis dar patarimu ir gudrybiu doh.gif
Atsakyti
Ateinu pažiūrėti, gal Pipiriuką jau pasveikusį pamatysiu 4u.gif
user posted image

Nėra dar verysad.gif Palauksiu smile.gif Gal papasakos man kokios baisybės ir manęs laukia ax.gif
user posted image
ax.gif Nesulaukiau, prisnūdau 2.gif
user posted image
Atsakyti
Nenusiminkit, berniukai, po šios procedūros gyventi galima drinks_cheers.gif

user posted image

Ir džiaugtis saulyte - taip pat drinks_cheers.gif

user posted image

Snaudalius Točis - švelnumo įsiskūnijimas ax.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas, labas, labas smile.gif 4u.gif

O štai ir mes blush2.gif

user posted image

Šiandien jaučiamės kur kas geriau smile.gif vis dar apsnūdę ir aptingę esam, bet jau valgom ir murkiam smile.gif
Vakar, kai parsivežėm tai sunkiai porą valandų dar Pipiriukui buvo, linguodamas vaikščiojo, dar vieną kartą vėmė - tai galvojom ar leisti duotus vaistus ar ne smile.gif bet kažkaip daugiau nebe vėmė - tai ir neleidome smile.gif visą vakarą alkanas buvo, tik virtuvės duris pradarydavom ir jis prie šaldytuvo prisistatydavo biggrin.gif nes veterinarė sakė neduoti ėsti iki šiandienos ryto smile.gif bet anksti ryte jau labai miauksėjo - tai atsikėliau ir įdėjau jam ėsti tai kur kas laimingesnis patapo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 12 balandžio 2015 - 12:07
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 12, 12:06)
Šiandien jaučiamės kur kas geriau smile.gif vis dar apsnūdę ir aptingę esam, bet jau valgom ir murkiam smile.gif


O jėj koks liūdnutis Pipiriukas verysad.gif Svarsto nabagiukas kuom jis taip nusidėjo, kad jį taip nuskriaudė verysad.gif verysad.gif
Bet žiūriu ir pipiriukas toks dar biški kūdutis katiniukas, kaip maniškis. Mano tai visai kaip iš konclagerio pabėgęs doh.gif didelis, ilgas ir kūūūūūūdas doh.gif Atrodo, kad jam valgyt niekas neduoda ax.gif ax.gif O neduoda tai tik iš mano bliūdo, o iš savo taigi gali valgyt kiek širdis geidžia ax.gif O gal dėl to, kad jis be proto judrus - nei minutės nepasėdi; arba miega arba laksto, šokinėja, dūksta... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 04 12, 15:13)
O jėj koks liūdnutis Pipiriukas   verysad.gif  Svarsto nabagiukas kuom jis taip nusidėjo, kad jį taip nuskriaudė  verysad.gif  verysad.gif
Bet žiūriu ir pipiriukas toks dar biški kūdutis katiniukas, kaip maniškis. Mano tai visai kaip iš konclagerio pabėgęs  doh.gif didelis, ilgas ir kūūūūūūdas  doh.gif  Atrodo, kad jam valgyt niekas neduoda  ax.gif  ax.gif  O neduoda tai tik iš mano bliūdo, o iš savo taigi gali valgyt kiek širdis geidžia  ax.gif O gal dėl  to, kad jis be proto judrus - nei minutės nepasėdi; arba miega arba laksto, šokinėja, dūksta... doh.gif



Na atrodo kūdas, bet neseniai buvo svertas - tai jau sveria 4,8kg. smile.gif šiaip musiškis tai labai daug valgo biggrin.gif tikrai daug, bet judrus labai smile.gif o kiek jūsų sveria? smile.gif
Atsakyti
Aš strese. unsure.gif
Pastebėjau, kad maniškė tokia keistoka šiandien. g.gif Gulasi taip keistai ant pilvo, tarsi norėdama pilvą padėti ant grindų, kai sėdi irgi kažkaip prasižergusi ir pusiau pilvą padėjusi ant grindų. Apetitas yra, ėda viską kaip ir ankščiau, geria, tuštinasi normaliai kaip visada. Kai gulėjo man ant kelių, pajutau, kad ji kažkokia karšta. Pamatuoju 38.4, išsigandau, jau galvojau reikės lėkti pas vetą, bet paskaičiau intike, kad kačių normali temperatūra būna nuo 38 iki 39. g.gif Matavau pažastyje, nes su mūsų termometru nenoriu matuoti ten kur reikia katei matuoti, o kito neturiu. Sakau gal TEN matuojant tiksliau parodo, nei pažastį? g.gif Nosytė buvo sausa ir šilta, dabar lyg vėsesnė ir drėgnesnė. Oi nežinau net ką galvot, bus naktis bemiegė. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 11, 21:30)
Snaudalius Točis - švelnumo įsiskūnijimas  ax.gif  ax.gif thumbup.gif


Kaip norisi tą švelnumą paniurkyt, bet nepaimsi kada nori doh.gif - tuoj miaukia, apsimeta kad skriaudžiamas ax.gif ir tuoj juda kruta kol pabėga. O ateina tik pats kai sumano, tada jau leidžiasi glostomas. O dažniausiai tai ateina prisidūkęs ir nulūžta man ant kelių smile.gif

Ganyta tai tikrai man matyt taip pasirodė kad Pipiriukas kūdas kai tupėjo liūdnutis. Visai daug jis sveria. thumbup.gif O ką jis valgo? Ar dar duodat iki 12 mėn maistelį? Točis tai valgo irgi ištisai, bet aš jam tą RC iki 12 mėn duodų, bet jau toks kaip siūlas doh.gif Ir sveria tik 3 kg. O jam balandžio 23 d bus 6 mėnesiai...

Lausanda kaip gi Maila jaučiasi? Gal rytas už vakarą protingesnis ir visai katytė sveika? Jeigu valgo ir geria įprastai, tai gal neturėtų sirgti g.gif
Atsakyti