Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 07, 15:51)
Laba diena smile.gif
Kaip smagu - visi katinėliai prisišventę, prisižaidę ir nuotykių apturėję  thumbup.gif

O kaip Pipiras kelionėje, ar jam nebuvo baisu, ar nenorėjo kur nors išlįsti, pabėgti, kaip įpokavote tokiai kelionei?  g.gif biggrin.gif



Boxe buvo Pipiriukas smile.gif visą kelią pūtė į ūsą biggrin.gif šiaip čia jo antra kelionė tik buvo, o tokia ilga pirma smile.gif bet nieko kažkaip ramiai jis išbuvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ir ko čia taip tylu pas mus ? g.gif
Negi po švenčių dar nėra jėgų ? g.gif
Kurgi dingo visi gražuoliai - ir Pepsė, ir Bakardis, ir Sharlotos porelė ir visi kiti, seniai bematyti doh.gif doh.gif

Aš tai paplepėsiu ax.gif Bugutis kelis kartus pradėjo žiaugčioti, bet nieko jis ten neatrijo, bet vis pažiaugčioja unsure.gif Net Katytė buvo nusigandusi - atbėgo, visą katinėlio galvą išbučiavo, kad tik jam būtų lengviau rolleyes.gif
Mąsčiau, kas čia galėjo nutikti, nes per 3 metus nei karto taip nebuvo. Nutariau, kad čia dėl to, kad skanukų dėl plaukų nenupirkau, dėl dantų paskutiniu laiku duodu, o apie plaukus užmiršau, o dabar plaukų ypatingai prisilaižo... unsure.gif
Šiandien parbėgau su skanukais Anti-Hairball, gal padės ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 08, 20:22)
Sveikos smile.gif
Ir ko čia taip tylu pas mus ? g.gif



Sveiki! 4u.gif Mes su Pepsyte buvom atostogu pas mama/mociute biggrin.gif pries pat Velykas su vyru patyliukais Pepsei broli uzsisakem blush2.gif net paciai baisu. po savaites mazdaug namie pasidarys betvarke/stresas/tualetas/isterija lotuliukas.gif
Sidabriuk, as saviske seriu maistu "anti hairball", todel vemem plaukais serimosi metu mes tik 2 kartus per du metus. ir tai, tuomet labai jau prausemes serimosi metu (o likusi laika viska sekmingai kate iskakodavo tuos plaukus). o siaip mano drauges naudoja pasta is veterinarkes, kur kates is laimes mirsta uzuodusios-nuo ju katytes nebevemia plaukais. jei idomu-paklausiu, kaip ta pasta vadinasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 08 balandžio 2015 - 20:40
QUOTE(jotule17 @ 2015 04 08, 21:38)
Sidabriuk, as saviske seriu maistu "anti hairball"

Labas rytas smile.gif
Oi, kaip aš čia gražiai švelniai pavadinta, ačiū, jotule17 ax.gif 4u.gif
Mano Bugutis pastos nevalgo, o skanukai jau išbandytas reikalas, taip apsidžiaugė vaikas, kad pagaliau parnešiau biggrin.gif

jotule17, jaučiu, kad Pepsės broliukas bus nekatiniškas g.gif g.gif Tikriausia, išsvajotas šuniukas, lauksim jų draugystės pasirodymo mirksiukas.gif
Nors, maži šuniukai - ką aš žinau, baisu, kol jie dar maži, graužia kažką, reikia saugot ir mokyti, tikrai daug rūpesčių.... unsure.gif

Vakar buvau tokiam gyvenamam rajone, pasitiko ir užpuolė visi šunys, bet neturėjau laiko su jais ginčytis, nes buvau pikta - negalėjau rasti adreso blush2.gif Po to daėjau iki ežeriuko, apsižiūrėjau, žiūriu, kad šalia manęs visi "pikti" šunys susirinkę, uosto, "kibina", šokinėja, drauge vadina... biggrin.gif

Nu, turiu trauką gyvūnams, arba, atvirkščiai - aš juos traukiu ir vilioju biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kokius skanėstus dantukams perkat? smile.gif ir kokius nuo plaukų? smile.gif ir kur perkat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 04 09, 15:56)
O kokius skanėstus dantukams perkat? smile.gif ir kokius nuo plaukų? smile.gif ir kur perkat? smile.gif

Ganyta, aš perku Whiskas skanukus dantims ir nuo plaukų, jų yra prekybos centruose, tokios dėžutės.
Aišku, whiskas maisto ir konservų savo katinėliams neperku, nes manau, kad ten daug nesveikų priedų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 09, 17:10)
Ganyta, aš perku Whiskas skanukus dantims ir nuo plaukų, jų yra prekybos centruose, tokios dėžutės.
Aišku, whiskas maisto ir konservų savo katinėliams neperku, nes manau, kad ten daug nesveikų priedų schmoll.gif



Reikės ir man nupirkti smile.gif
Maniškis net nevalgo whiskas biggrin.gif nes kai apsigyveno Pipiriukas buvo draugė atėjusi aplankyti tai jam atnešė wishkas, bet Pipiriukas papuostė, paragavo ir nuėjo nuo to ėdalo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikučiai visi ir sveikutės 4u.gif O jau kokie gražuoliai katiniukai velykautojai wub.gif wub.gif Kaip visada Bugutis geru pavyzdžiu kitus užkrėtė tai ir Pipiriukas angliukas, kad ir užsimiegojęs į eterį išlindo ir princesė Maila katiniukų akytes pamalonino wub.gif wub.gif Gal užtai ir pavasaris ateina, saulytė vis labiau šviečia 4u.gif
O man tai priaugino va tokios žolytės, sakė katiniukams sveika, plaukiukų kai prisilaižysiu tai jie ištirps nuo tos žolytės. Ir liepė valgyti smile.gif Bet aš kadangi esu neklaužada tai ir nevalgau smile.gif Man neskanu. Geriau duotų ką pati šeimininkė valgo blush2.gif
user posted image
O šiaip šeimininkė sako, kad aš geresnis darausi 4u.gif Jau ir naktį jai duodu pamiegot, pažadinu tik prieš pat žadintuvui skambant - labai bijau kad į darbą nepavėluotų rolleyes.gif Ir nors saulytė jau šviečia ir pavasaris atėjo, bet man dar svetimos mergaitės nereikalingos blush2.gif Aš dar pasidžiaugiu savomis - Maila, Milka, Pepsyte, Katyte,Puma.... wub.gif Nimfa kažkur pradingusi g.gif Ko nepaminėjau gal nesupyks smile.gif Tegul dažniau išlenda iš savo slėptuvių wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Lunyte, Točis koks didelis ir rimts katinas atrodo prie savo augalų dėžutės bigsmile.gif
Atsakyti
Na va šiandien užregistravau Pipiriuką kastracijai smile.gif tai rytoj iš ryto vešim pas veterinarą ax.gif
Atsakyti
Laikysim uodegas sumezgę, kad Pipiriukui greičiau ir ne taip skausmingai ši procedūra atsieitų unsure.gif
Ir po to - kuo greitesnio atsigavimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 04 10, 19:33)
Laikysim uodegas sumezgę, kad Pipiriukui greičiau ir ne taip skausmingai ši procedūra atsieitų unsure.gif
Ir po to - kuo greitesnio atsigavimo  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Ačiū, ačiū smile.gif
Visą naktį nedavė miegoti, nes valgyti vargšas norėjo biggrin.gif nes liepė 12val. prieš nebeduoti nieko nei valgyti, nei gerti biggrin.gif tai išvežėm 9val. bet atrodo lyg kažką būtų nujautęs, nes nenorėjo į boxą lįsti biggrin.gif tai dabar veterinerinėj būna biggrin.gif 2val. važiuosim parsivežti smile.gif labai gaila buvo palikti blush2.gif
Atsakyti