Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 23:00)
Atėjau pasigirti ( mėgstu pasigirti ) blush2.gif , kad iš meilės savo katinėliui nutariau griežtai rūpintis jo dantimis smile.gif Ir anksčiau sekdavau, ar nesusidaro koks blogesnis kvapas, bet lyg tai ir tvarkoje, paskutiniu laiku kažkoks kvapelis man nepatiko cool.gif
Tai dabar po kiekvieno pavalgymo ko nors minkštai ( konservų, žuvytės) liepiu suvalgyti didelius ir kietus skanukus Dantabites, skirtus dantims. Jam jie skanūs ir mielai sugraužia, o aš tikiuosi, kad nusivalo dantis rolleyes.gif
Nu su šepetuku tai nevalysiu, nemoku, nežinau kaip ir aplamai man čia iš fantastikos... blink.gif

mano katytei, kai ji buvo maža, vienu metu iš nasrų ėmė dvokti žuvimi, nors ją visumet šėriau tik sausu ėdalu, į savaitę kartą pamaloninat brangiais vaikiškais konservais kačiukams. Veterinaras paskyrė antibiotikų ir sakė, kad jei tai tęsis po gydymo, reikės apipjauti dantenas ir kasdien valyti dantukus šepetėliu. kad ir kaip myliu savo plaukuotą vaiką, manęs nesužavėjo mintis apie dantų šepetuką ir iki šiol maniškė konservukų gauna maksimum kartą į porą savaičių ir nuolat uostau, ar nesmirda dantukai.
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 19:40)
parodom savo pasididžiavimą - uodegą  blush2.gif


O dieve koks grožis bigsmile.gif flirt.gif Ir žinoma ne tik uodegytės wub.gif Visa katytė tikra princesė wub.gif wub.gif wub.gif Ne kitaip. Jei įsigysit šuniuką kažin ar užteks tokiam grožiui tik pusės jūsų meilės wub.gif g.gif
Aš tai neturiu patirties, bet pas draugus yra šunytė, kačiukas ir katytė. Tai šunytė labai pavydi ir jei paimi katytę ant rankų, tai ir šunytę butinai turi paimt. blush2.gif Ir tai dar kepšena katytę su letenėle, tipo eik iš čia ax.gif ax.gif
Ir kai šeimininkai namie, tada "aš šuo ir su katėmis nedraugauju" Bet kai šeimininkai grįžta "nepranešę", tai dažnai randa šunytę su katyte susiglaudusias ir miegančias ant vieno fotelio smile.gif friends.gif
O katinėlį šunytė iš vis globoja ir niekam jo skriausti neleidžia, mat jis nabagiukas - be vienos akytės verysad.gif
Turbūt ir veislės su savo charakteriais labai svarbu. Na kaip jorkšyrai - jiems patiems dėmesio vis negana, o čia ir katytę dar myli.... aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 29, 12:43)
O dieve koks grožis  bigsmile.gif  flirt.gif Ir žinoma ne tik uodegytės  wub.gif Visa katytė tikra princesė  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Ne kitaip. Jei įsigysit šuniuką kažin ar užteks tokiam grožiui tik pusės jūsų meilės  wub.gif  g.gif


širdingai dėkojame už komplimentus 4u.gif šiandien "ravėjomės" kailiuką furminatoriumi, todėl madam nebaisiai trykšta džiaugsmu lotuliukas.gif

nežinau atsakymo į klausimą, kaip čia su tuo meilės pasidalijimu g.gif todėl va visur visus kamantinėju apie tai biggrin.gif
tikriausiai nepabandžius nesužinosiu smile.gif pirkdama katę ilgai ruošiausi tam, šimtą kartų save atkalbinėjau, minusus kartojau kasdien sau, tačiau įsigijusi nei karto nepasigailėjau schmoll.gif ir nei karto nekilo mintis, kaip būtų, jei nebūtų katės smile.gif dėl šuns taip pat seniai svaigstu, bet dėl katės ir dėl prisirišimo prie namų be galo be krašto iš naujo galvoju. Kadangi jau kokius metus apie šunį svaigstu, įtariu, kad prieš save ilgai nebepakovosiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 29 kovo 2015 - 11:56
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 19:40)
user posted image

parodom savo pasididžiavimą - uodegą  blush2.gif

Na kokia gražuolė. wub.gif O jau pamaiva. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 29, 21:33)
Na kokia gražuolė.  wub.gif O jau pamaiva.  tongue.gif

aciu 4u.gif
taip, panasu, kad ji tikrai neabejoja, jog yra namu princese biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 29 kovo 2015 - 20:55
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 29, 20:54)
aciu  4u.gif
taip, panasu, kad ji tikrai neabejoja, jog yra namu princese  biggrin.gif

Mūsiškė irgi jaučiasi princesė. Išmyluota, išbučiuota, išglostyta. wub.gif
Atsakyti
Bandau parodyti ir savo katuką.
Jotule - čia Jums linkėjimai nuo Jūsų "broliuko"!!!
[attachmentid=234154]
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nu kokių gražių škotukų pasirodė ax.gif
Broliukas nenusileidžia princesei sesutei bigsmile.gif
Tikrai išskirtinio grožio katinėliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2015 03 30, 08:52)
Bandau parodyti ir savo katuką.
Jotule - čia Jums linkėjimai nuo Jūsų "broliuko"!!!
[attachmentid=234154]

Laba diena.
Oi koks gražuolis pūsta uodegyte. wub.gif
Atsakyti
Labukas,

Naujokai - nuostabūs 4u.gif
Sveikinimai Cleopatrai, atsivedus tiek vaikučių 4u.gif
Ir Bugučiui komplimentai, susimontavus į šiaudinę dėžutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 30, 12:46)
Labukas,

Ir Bugučiui komplimentai, susimontavus į šiaudinę dėžutę  4u.gif

Ačiū, Riolitai,tarp visų gražuolių pagyrusiai ir mano pilkakaklį mirksiukas.gif
Prašom traukti ir savo spalvotuosius į eterį ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri ką patarsim, mano skotukei, (mazyte dar) asaroja akytes, gal kurios katutei taip buvo? g.gif
Atsakyti