Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 19:53)
parodysiu jūsų teismui savo mažąją biggrin.gif

tada prašau-dar viena prisistatymo foto  ax.gif


Vajetaaaau, kokia gražuolė wub.gif wub.gif
O jau pamaiva, o jau ausyčių ir uodegos grožis thumbup.gif
Kaip vadinat savo mažylę? g.gif
Papildyta:
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 20:02)
didelio norėtumė ar mažyčio?  smile.gif

čia dar tolimesnės ateities planai, priklausys nuo aplinkybių, dar daug reikia pagalvoti- kambarinis mažutis, ar daugiau laukui ir saugumui, žodžiu, neaišku... rolleyes.gif

Manyčiau, kad škotukai yra taikūs ir ramūs, todėl galėtų susigyventi su kitais augintiniais, tik pradžioje katytė turėtų jaustis saugi dėl atsiradusio šuniuko, galėtų pasislėpti, kad ir ant aukštos laipynės, iš kur stebėti naują gyventoją g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 20:08)
Vajetaaaau, kokia gražuolė wub.gif  wub.gif
O jau pamaiva, o jau ausyčių ir uodegos grožis thumbup.gif
Kaip vadinat savo mažylę? g.gif


Tai mūsų Pepsė biggrin.gif Čia vyro pramanai. Ji turėjo būti kaip dokumentuose- Bianca, tačiau vyras tik ją namo parvežus praminė Pepsyte (tokia vaikiškai nerangi, paauliškos formos, ausytės dar nenusileidusios iki galo) lotuliukas.gif Taip visiems ir prilipo biggrin.gif Ji irgi atsišaukia, todėl, manau, nėra įsižeidusi dėl pravardės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 20:13)
Manyčiau, kad škotukai yra taikūs ir ramūs, todėl galėtų susigyventi su kitais augintiniais, tik pradžioje katytė turėtų jaustis saugi dėl atsiradusio šuniuko, galėtų pasislėpti, kad ir ant aukštos laipynės, iš kur stebėti naują gyventoją g.gif  doh.gif


Maniškė yra absoliutus pliušinis žaislas-lepi, lėta ir be galo meili. Pykčio beveik nėra buvę. Bet ir šunų namuose nėra buvę. Kai pirmuosius kartus mūsų namus aplankė maži vaikai-ji slėpėsi (net pati nežinojau kur). Vėliau ji tiesiog pro juos praeidavo, nebekreipė dėmesio. Aš noriu mažyčio dekoratyvinės veislės šunelio, nes gyvenu bute. Todėl absoliučiai visos palangės, lentynos ir spintos bus katės valdomis per amžius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 28 kovo 2015 - 19:39
user posted image

parodom savo pasididžiavimą - uodegą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 20:40)
parodom savo pasididžiavimą - uodegą  blush2.gif

Nu tikrai seilė varva bežiūrint ir į pačią Pepsę ir į jos uodegą ax.gif ax.gif wub.gif
Bet čia taip įdomiai - jeigu teisingai matau, tai pats kailiukas nėra labai ilgas, kaip visiškai ilgaplaukės katės, o uodega - tai ilgaplaukė ir labai puošni ax.gif

Jei ne paslaptis - kuris veislynas išveisė tokią gražuolę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 28 kovo 2015 - 20:07
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 21:06)
Nu tikrai seilė varva bežiūrint ir į pačią Pepsę ir į jos uodegą ax.gif  ax.gif  wub.gif
Bet čia taip įdomiai - jeigu teisingai matau, tai pats kailiukas nėra labai ilgas, kaip visiškai ilgaplaukės katės, o uodega - tai ilgaplaukė ir labai puošni ax.gif

Jei ne paslaptis - kuris veislynas išveisė tokią gražuolę?


Na, kailiukas nėra trumpas, nors aš, kaip neveisėja, nelabai nusimanau tuose kailio ilgumo reikaluose. manau, kad Pepsiūnia nėra trumpo plauko, o kaip ten toliau pagal ilgumą skirstomas kailis, aš nežinau ax.gif blush2.gif O uodegą tikrai turime karališką. Mano amžiną atilsį pekinas neturėjo tokios puošnios uodegos biggrin.gif
Dėl veislyno, tai žinoma, ne paslaptis. Aš savo vaikutį pirkau iš Auksės iš "Arcus" veislyno smile.gif
Atsakyti
jotule17, ir aš neišmanau apie tuos kailio ilgumus blush2.gif
Tiesiog, čia yra pasirodžiusios ilgaplaukės Cleopatra, Margė - tai įspūdis, kad jų kailinukai tokie ilgi...
Bet aš tai vis nuogąstauju, kad jei turėčiau ilgaplaukę katę, gal nesugebėčiau prižiūrėti to kailiuko blush2.gif Todėl kai rinkausi katinėlį - tai žiūrėjau į egzotus, o ne į persus, ir į britukus, o po to pasimatė škotukai, ir štai išsirinkau savo Buginį, kurio dabar jau į nieką nekeisčiau...
Ir gal ne dėl grožio, o dėl jo sugebėjimų būti tokiam meiliam ir juokingam bigsmile.gif
Veisėja minėjo, kad tikrasis škotukų grožis atsiranda 3-5-aisiais gyvenimo metais.
Man Bugis irgi su amžiumi gražėja biggrin.gif Na, išvaizda, spalva, tai, aišku, kaip ir tokia pati, bet snukutis... ax.gif ax.gif ax.gif Jo akimis, galva, veiduku žaviuosi dar labiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 21:42)
jotule17, ir aš neišmanau apie tuos kailio ilgumus blush2.gif
Tiesiog, čia yra pasirodžiusios ilgaplaukės Cleopatra, Margė - tai įspūdis, kad jų kailinukai tokie ilgi...
Bet aš tai vis nuogąstauju, kad jei turėčiau ilgaplaukę katę, gal nesugebėčiau prižiūrėti to kailiuko blush2.gif Todėl kai rinkausi katinėlį - tai žiūrėjau į egzotus, o ne į persus, ir į britukus, o po to pasimatė škotukai, ir štai išsirinkau savo Buginį, kurio dabar jau į nieką nekeisčiau...
Ir gal ne dėl grožio, o dėl jo sugebėjimų būti tokiam meiliam ir juokingam bigsmile.gif
Veisėja minėjo, kad tikrasis škotukų grožis atsiranda 3-5-aisiais gyvenimo metais.
Man Bugis irgi su amžiumi gražėja biggrin.gif Na, išvaizda, spalva, tai, aišku, kaip ir tokia pati, bet snukutis... ax.gif  ax.gif  ax.gif  Jo akimis, galva, veiduku žaviuosi dar labiau blush2.gif


Kailiuko, tiesą sakant, mes niekaip neprižiūrime blush2.gif jos kailis nesivelia, tik sezono metu, labai šeriantis, iššukuojame furminatoriumi, nes plaukais imame springti (kai ji ryte pries bundant ima laižyti nosis žadindama) smile.gif šiaip plaukas labai minkštas, blizgantis ir, sakyčiau, ilgas, nors, žinoma, trumpesnis, nei uodegos smile.gif
Papildyta:
Taip pat kai rezervavome katę, ji buvo mažas stebuklas, kai jau pasiėminėjome namo, ji tokia kažkokia juokingai neproporcinga buvo biggrin.gif bet vis gražėjo, formavosi, proporcijos tapo katiniškomis ir aš kasdien vis labiau ja grožiuosi, nors meilė jai labiau užaugt jau veikiausiai negali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 21:52)
nors meilė jai labiau užaugt jau veikiausiai negali wub.gif

Gali, gali bigsmile.gif ax.gif ax.gif Neišsisukinėkit, šeimininkės, ir mylėkit mus kasdien vis labiau ir labiau ax.gif mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
ta melės dydį mano plaukuotas vaikas nuolat bando išmėginti biggrin.gif net kai aš einu miegoti, pradedu kloti lovą, maniškė netikėtai staiga nusprendžia išsidrėbti būtent ant užkloto ir žiūūūūri taip: " tai nejau tau, motin, užteks sąžinės mane nuvaryt ir drėbtis pačiai?" "D

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 22:12)
maniškė netikėtai staiga nusprendžia išsidrėbti būtent ant užkloto

Ir dar kojos atgal ištiestos lotuliukas.gif thumbup.gif
Labai retai būna katinėlių, kurie ištempia atgal užpakalines kojas biggrin.gif Gera poza thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 22:29)
Ir dar kojos atgal ištiestos lotuliukas.gif  thumbup.gif
Labai retai būna katinėlių, kurie ištempia atgal užpakalines kojas biggrin.gif Gera poza thumbup.gif

ji nuolat taip elgiasi biggrin.gif o jeigu atsigula šalia ir kniaukia "kasyk", tai būtinų butiniausiai dar ir koją ant tavęs užkelti turi biggrin.gif vyras juokiasi, kad ji visa į mamą (suprask, mane) - kojų ramiai naktį nenulaiko lotuliukas.gif
user posted image
atrodo maždaug taip, nors čia ji jaunesnė biggrin.gif
Atsakyti
Atėjau pasigirti ( mėgstu pasigirti ) blush2.gif , kad iš meilės savo katinėliui nutariau griežtai rūpintis jo dantimis smile.gif Ir anksčiau sekdavau, ar nesusidaro koks blogesnis kvapas, bet lyg tai ir tvarkoje, paskutiniu laiku kažkoks kvapelis man nepatiko cool.gif
Tai dabar po kiekvieno pavalgymo ko nors minkštai ( konservų, žuvytės) liepiu suvalgyti didelius ir kietus skanukus Dantabites, skirtus dantims. Jam jie skanūs ir mielai sugraužia, o aš tikiuosi, kad nusivalo dantis rolleyes.gif
Nu su šepetuku tai nevalysiu, nemoku, nežinau kaip ir aplamai man čia iš fantastikos... blink.gif
Atsakyti