Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Raumenų masė turi didėti ? Tai reiškia, kad bus dar didesnis ? Nu tai, kai užšoks naktį, tai uždusiu lotuliukas.gif Nes jau ir dabar jaučiasi, kai naktį kur nors užšoka, o jei dar didesnis bus, tai oi, oi smile.gif

Jis man toks juokingas būna, kai tuos savo ūsus taip pakabina ir sėdi toks rimtas smile.gif

Dėl nagų karpimo nieko pasakyti negaliu. Savo katinui nagų nekarpau, nei karto to nedariau. Alina sakė, kad savo katinams niekada nekarpė, todėl ir mes nekarpom. Kol kas viskas ok, tfu, tfu, tfu ...
Atsakyti
Sveiki kačiukai ir jų mamytės 4u.gif

Užbėgau labai trumpam, nes noriu padėkot Niurkutei už tokią thumbup.gif temutę smile.gif bis.gif
O trumpam dėl to, kad esu labai užsiėmęs. Radau tokį maišą, negaliu jo palikt tongue.gif Dar kas atims biggrin.gif o dar ir šeimininkė liepia čia gaudyt viską doh.gif

user posted image

O kokie gražūs kačiukai visi wub.gif tik aš dar toks mažiukas durniukas 2.gif Bet kai užaugsiu tai irgi būsiu toks kaip Bugis wub.gif , kaip Čiko wub.gif kaip Šelmis wub.gif kaip Bilas wub.gif ir kaip visi kiti dideli kačiukai blush2.gif

O Bugis tai tikrai vertas būti pačiam vidury mūsų visų thumbup.gif Jis gal ir pats vyriausias iš mūsų ir toks rimtas ir toks
smartass.gif ir toks fainuolis wub.gif
Atsakyti
Labas ax.gif

Už naujus namus drinks_cheers.gif biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 02 27, 15:04)
Labas  ax.gif

Už naujus namus  drinks_cheers.gif  biggrin.gif


Koks fainas juodulis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 02 27, 17:25)
Koks fainas juodulis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Ačiū, ačiū blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
o cia musu mazyle ( kai tik atsirado musu namuose) wub.gifuser posted image
user posted image
Papildyta:
tokios mes dabar 4u.gif blush2.gif wub.gif


user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 27 vasario 2015 - 16:56
QUOTE(armeda @ 2015 02 27, 18:05)
o cia musu mazyle ( kai tik atsirado musu namuose)  wub.gifuser posted image
user posted image
Papildyta:
tokios mes dabar  4u.gif  blush2.gif  wub.gif
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image


Na gražuolė smile.gif o sakykit kuo vardu, nes greičiausiai praleidau jusiškės vardą smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 02 27, 17:41)
Na gražuolė smile.gif o sakykit kuo vardu, nes greičiausiai praleidau jusiškės vardą smile.gif  blush2.gif

Musu mazoji vardu Milka wub.gif
Atsakyti
[quote=armeda,2015 02 27, 17:05]

Ojej kokia gražuolė Milka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 02 27, 14:35)
Suniui pati nedrysdavau kirpti..... sad.gif pabandziau viena karta ikirpau ir daugiau nebedrysau sad.gif nors kirpau su normaliom zirklutem ne su siuo aparaciuku smile.gif
O va katukei savo kerpu su tokiomis - kolkas man su jom labai netgi gerai gaunasi - tik galvoju ar galima su tokiomis.  g.gif

Jeigu gaunasi gerai, nematau čia nieko blogo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Oi kiek gražių škotukų jau įsiregistravo : Ir Čiko ant mėgstamos karstylės ir net lentynos; mažasis Točis - žaidimų karalius; Pipiras šviečiančiom akelėm; ir nematyta gražioji mergaitė Milka thumbup.gif

Ačiū už tokius gražius atsiliepimus čia apie mane blush2.gif Visi škotukai yra gražūs katinai ir jų charakteris nuostabus ax.gif thumbup.gif

Registruojuosi oficialiai - BUGGY of Cantabilefolds, spalva - lilac tabby mackerel (c23), gim. 2012.01.16.


Tai va - esu toks, štai ir aš.. smile.gif

user posted image

Laukiu visų škotukų kuo greičiau čia pasirodant doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 27 vasario 2015 - 19:56
Aciu aciu blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Niurkute @ 2015 02 27, 19:43)
Jeigu gaunasi gerai, nematau čia nieko blogo  mirksiukas.gif


Na ir super tada thumbup.gif tik galvoju paklausiu - nes kazkada del sunio nagu girdejau kad su bet kuo negalima nes gali iskilti nagiukas sad.gif


Sidabre Jusu grozis koks wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
man tos ju ausytes tokios nepakartojamos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 27 vasario 2015 - 20:28