Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Lunyte @ 2015 03 27, 22:04)
Čia jums Sidabre už gerus darbelius  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Buguti jau nusiprausei? Tai eikim jau miegučio  smile.gif

Ačiū, Lunyte, už tiek balionų ax.gif Aš čia visai netyčia pasigyriau, išėjo iš kalbos apie tuos sutiktus katinėlius blush2.gif

Točis visą savo ilgį demonstruoja bigsmile.gif

O Bugis dar neina miegoti, kad ir nusiprausė, dabar atidarė lakstymo ir Katės vaikymo sezoną biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Gražuoliai vyrukai. wub.gif
Šiandien daviau Mailai vištos kakliuką, tai iš pradžių žaidė kaip su pele, nelabai žinojo ką su juo daryti. Bet vėliau labai skaniai sutaršė visą. rolleyes.gif Dar nusipirkau strimelių, bandysiu duoti, gal ės. Kai turėjom kitą katę, tai ji jokios žuvies neėsdavo. schmoll.gif Vaikai parnešdavo iš žvejybos žuvyčių, tai jai tik patikdavo gaudyti žuvytes kibire, išsitraukdavo, bet niekad neėsdavo.
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu pasidalinti džiugia žinia smile.gif Cleopatra susilaukė 5 mažylių 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 03 28, 16:06)
Sveikos merginos, noriu pasidalinti džiugia žinia smile.gif Cleopatra susilaukė 5 mažylių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sefkute, sveikinimai kuo didžiausi thumbup.gif 4u.gif
Cleopatrai daug pienuko, mažyliams - aukit sveiki ir dideli drinks_cheers.gif
Lauksime temoje pas škotukus apsilankant ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 03 28, 15:06)
Sveikos merginos, noriu pasidalinti džiugia žinia smile.gif Cleopatra susilaukė 5 mažylių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oi kokios geros naujienos. wub.gif Sveikinu. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 03 28, 15:06)
Sveikos merginos, noriu pasidalinti džiugia žinia smile.gif Cleopatra susilaukė 5 mažylių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sveikinam ir mes su Točiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit dideli sveiki pukuotukai ir nepukuotukai smile.gif 4u.gif Lauksim labai pasirodant wub.gif wub.gif wub.gif Norim ir mes pasidžiaugt jūsų gražia šeimyna thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Auginu škotukę ir aš 4u.gif mano gražuolei netrukus bus 2 metai. Norėčiau įsigyti ir šunį. Galbūt kuri nors iš jūsų turi analogišką patirtį, kaip reagavo ir kaip susitaikė numylėta vienturtė su nauju lojančiu gyventoju? wub.gif
Atsakyti
Sveika, jotule17 smile.gif
Prašome parodyti savo škotukę, o tuomet mes čia nuspręsim ir patarsim, ar jai reikia šuniuko rolleyes.gif
Neįsižeiskite, juokauju, žinoma... mirksiukas.gif
Mano Bugis gyvena su Kate... rolleyes.gif
Nežinau, kaip būtų su šuniuku, bet ateičiai irgi pasvajoju.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2015 03 28, 17:13)
Sveikos, merginos. Auginu škotukę ir aš  4u.gif  mano gražuolei netrukus bus 2 metai. Norėčiau įsigyti ir šunį. Galbūt kuri nors iš jūsų turi analogišką patirtį, kaip reagavo ir kaip susitaikė numylėta vienturtė su nauju lojančiu gyventoju?  wub.gif


Aš turiu du katinus ir šunį. 1 katinas su šunim patys geriausi draugai. miega kartu, prausia vienas kita ir pan. o su kitu katinu nelabai sutaria... nesipyksta, bet nėra tokio didelio ryšio kaip su pirmuoju katinu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 15:35)
Sefkute, sveikinimai kuo didžiausi thumbup.gif  4u.gif
Cleopatrai daug pienuko, mažyliams - aukit sveiki ir dideli drinks_cheers.gif
Lauksime temoje pas škotukus apsilankant ax.gif  ax.gif



QUOTE(Lausanda @ 2015 03 28, 15:52)
Oi kokios geros naujienos.  wub.gif Sveikinu. 4u.gif

user posted image



QUOTE(Lunyte @ 2015 03 28, 16:57)
Sveikinam ir mes su Točiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aukit dideli sveiki pukuotukai ir nepukuotukai  smile.gif  4u.gif  Lauksim labai pasirodant  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Norim ir mes pasidžiaugt  jūsų gražia šeimyna  thumbup.gif


Ačiū už sveikinimus labai !
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 19:12)
Sveika, jotule17 smile.gif
Prašome parodyti savo škotukę, o tuomet mes čia nuspręsim ir patarsim, ar jai reikia šuniuko rolleyes.gif
Neįsižeiskite, juokauju, žinoma... mirksiukas.gif
Mano Bugis gyvena su Kate... rolleyes.gif
Nežinau, kaip būtų su šuniuku, bet ateičiai irgi pasvajoju.... ax.gif



QUOTE(sefkute @ 2015 03 28, 19:23)
Aš turiu du katinus ir šunį. 1 katinas su šunim patys geriausi draugai. miega kartu, prausia vienas kita ir pan. o su kitu katinu nelabai sutaria... nesipyksta, bet nėra tokio didelio ryšio kaip su pirmuoju katinu smile.gif



Sefkute, o jūs pirmiausia katę ar šunį įsigijot?

Sidabre, tuoj pamėginsiu prisiminti, kaip reikia kelti nuotraukas ir parodysiu jūsų teismui savo mažąją biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

įsikels ar ne? g.gif
o, pavyko thumbup.gif

tada prašau-dar viena prisistatymo foto ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotule17: 28 kovo 2015 - 18:57
Pirmiau katinas, po to šuniukas. tai jie draugai, o kai atsirado kitas katinas, jau metai laiko, nelabai priema į draugija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 03 28, 19:58)
Pirmiau katinas, po to šuniukas. tai jie draugai, o kai atsirado kitas katinas, jau metai laiko, nelabai priema į draugija biggrin.gif


aš noriu tikėti, kad mano psichozė šuniuku pasibaigs biggrin.gif maniškė veislyne šuniukus pažinojo, tai buvo viskas čiki. pas mane mėgavosi vienturtės džiaugsmais, o draugei įsigijus šunytį ir pamėginus juos supažindinti, išgirdau iš savo "dukters" tokių garsų, kurių daugiau ir negirdėjau biggrin.gif tikiuosi, kad kažkaip sugyvent galėtų... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 28, 19:12)
Nežinau, kaip būtų su šuniuku, bet ateičiai irgi pasvajoju.... ax.gif


didelio norėtumė ar mažyčio? smile.gif
Atsakyti