Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

oi kokie groziai pasirode smile.gif smile.gif smile.gif

kokia draskykle itariu faina ir nemaza pas Jus smile.gif
siandien visa interneta iskuiciau su tom draskyklem... niekur nieko gero arba kainos tokios nemielos visai. Pasnibzdekit kur galima nusipirkti protinga kaina ir nemaza draskykle. Ir beje i ka geriau atkreipti demesi perkant - koks dydis, isdestymas yra patogesnis ir naudingesnis?
Atsakyti
o mano Cleopatra laukia mažojo stebuklo wub.gif wub.gif wub.gif Tai šiuo metu mažai rodomės smile.gif Bet prašom susipažinti su nauju veislynu, ir tapti mūsu draugais FB : https://www.facebook...431168873722151

4u.gif wub.gif
Atsakyti
armeda,čia mano draskyklė, stovinti balkone, vasarai. Pirkta Kikoje, bet nėra labai patogi laikyti bute, todėl bute nupirkau iš Superkatės, daug kas jau čia matę, bet įmetu tokią senesnę nuotrauką, kur daugmaž matosi. Aišku, kas ateina, tai ta draskyklė visiems būna,na, sakykim, įspūdinga, kadangi dar ir stovi svetainėje biggrin.gif
Bet, palyginti, taip žiauriai brangu nesigavo, o Superkatėj tikrai jos geriausios smile.gif
Draskyklė turi būti stabili, nejudėti katinukui šokinėjant, ir geriau aukštesnė, katės dažnai išsitiesia visu ūgiu drąskydamos nagus mirksiukas.gif

user posted image

sefkute, Kleopatra - nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Lauksim jos tų mažyliukų, tikriausia, irgi bus ilgaplaukiai ax.gif ax.gif
Kaip faina - naujas veislynas "Lemore" thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 24 kovo 2015 - 17:07
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 24, 17:04)
armeda,čia mano draskyklė, stovinti balkone, vasarai.

o kokio maziausio dydzio ji turetu buti? galvoju maziausia metro pirkti g.gif radau vokieciuose ju labai daug ir kainos tikrai geresnes nei pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 03 23, 16:46)
Aš šias naudoju tai labai gerai iššukuoja ir Pipirui labai patinka  ax.gif
Kikoj pirkau, bet mačiau ir prekybos centruose taip pat yra smile.gif

user posted image

Mano irgi panašios.

QUOTE(Riolita. @ 2015 03 23, 23:15)
Dar papasakokit, kokius dulkių siurblius naudojate? Tiksliau, kokie siurbliai arba šepečiai-antgaliai gerai surinktų plaukus iš kilimo, ir, aišku, už protingą kainą.

Aš kilimų neturiu, tik pas dukrą kambaryje yra, bet ten katė tik retkarčiais užsuka. Bet man reikia siurblio būtinai. Senasis jau pensijon išėjo. doh.gif

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 24, 09:28)
Katiniukai, kur jūūūs ? g.gif  doh.gif  doh.gif

Gražuolis wub.gif

QUOTE(Lunyte @ 2015 03 24, 14:51)
Aūūūū Bugi  4u.gif aš tai drybsau  rolleyes.gif Naktį dūkau dūkau o dabar drybsau    smile.gif  smile.gif

Gražuoliukas. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 24, 15:47)
Aš ir pats nebežinau ar aš suaugsiu ar ne kada nors  Vakar buvo mano gimtadienis  birthday.gif Man suėjo 5 mėnesiai  4u.gif O aš kaip buvau durniukas taip ir likau  verysad.gif  verysad.gif Kiekvieną naktį keliu šeimininkę ir dar netgi kartais įkandu jai į nosį  blush2.gif  blush2.gif  doh.gif  doh.gif O ir dieną negražiai elgiuosi - lakstau spintutem  Ir visai nebijau jei kartais mane apipurškia  4u.gif Būnu kartais šlapias šlapias bet vistiek lakstau - žinau kad išdžiūsiu smile.gif o ir šeimininke mane vistiek  wub.gif  :

Vakar mano Mailai suėjo 4 mėnesiai. ax.gif Pas mane į miegamą katė neįeina, nes jaučiu irgi liktume nemigę. doh.gif Nuo pat kai parsivežėme neleidau. Dieną, kai tvarkausi antrame aukšte, tai leidžiu, gali palakstyti, pažaisti, mūsų lovoje pasivolioti ir pamiegoti. Bet būna tik tada jeigu ir aš būnu. O nakčiai visų miegamųjų durys būna uždarytos. ax.gif Ant stalų, spintelių nelipa, kai aš būnu šalia, o kai nebūnu gal ir lipa. g.gif Aišku lipo visur, bet paimdavau už sprando, papurtydavau nestipriai, sušnypšdavau ir sakydavau, kad negalima. Kažkaip žino dabar, kad negalima, jeigu bando lipti, užtenka man garsiau pasakyti negalima ir nelipa. Paslapčia stebi paukščiuką, užsilipa kur nors ir stebi didelėmis akimis. blink.gif bandžiau nufotkinti, bet vos tik pasijudindavau, tuoj maudavo po sofa, nes žino, kad bausiu. Tai su fotiku priartinau iš toli ir pagavau vaizdą kaip stebi paukštuką. Tik nuotrauka nelabai kokybiška.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(armeda @ 2015 03 24, 16:26)
siandien visa interneta iskuiciau su tom draskyklem... niekur nieko gero arba kainos tokios nemielos visai. Pasnibzdekit kur galima nusipirkti protinga kaina ir nemaza draskykle. Ir beje i ka geriau atkreipti demesi perkant - koks dydis, isdestymas yra patogesnis ir naudingesnis?

Mūsų tokia, vietos nemažai užima, bet pas mus vietos sočiai. Pakankamai stabili, retkarčiais reikia paveržti varžtus.
Nuotrauka ne mano

user posted image


Maniškė nelabai mėgsta draskyti nagus į draskyklę. Ji puikiai galanda nagučius prie savo tualeto, ant padėto guminio kilimėlio.

user posted image

QUOTE(sefkute @ 2015 03 24, 17:03)
o mano Cleopatra laukia mažojo stebuklo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tai šiuo metu mažai rodomės smile.gif Bet prašom susipažinti su nauju veislynu, ir tapti mūsu draugais FB : https://www.facebook...431168873722151

4u.gif  wub.gif

Kokia gražuolė. wub.gif Sūnus pamatęs jūsų katytės nuotrauką pasakė kokia prabangi katė. biggrin.gif Mano Maila truputį panaši į jūsų katytę. wub.gif
Atsakyti
Taigi šiandien nupirkau Pipirui natūralaus jogurto ir ką jūs galvojat biggrin.gif kavalierius iš bliudelio jo neėda-nelaka biggrin.gif o nuo mano piršto su pasimėgavimu nulaižo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 03 24, 20:03)
Taigi šiandien nupirkau Pipirui natūralaus jogurto ir ką jūs galvojat biggrin.gif kavalierius iš bliudelio jo neėda-nelaka biggrin.gif o nuo mano piršto su pasimėgavimu nulaižo  ax.gif biggrin.gif

Aš pirmą kartą įdėjau į gilų Mailos bliūdelį, tai irgi neėdė, paskui perdėjau į plokščią lėkštutę, tai visą sulaižė. rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Lausanda , kai paaugs galėsim išleisti Mailą ir Točį į klubą kartu gimtadienių švęst lotuliukas.gif 4u.gif Juk jų gimtadieniai tą pačią dieną smile.gif Mergaitei bus drąsiau drinks_cheers.gif
Reiks ir man Točį pakratyt, gal toks būdas bus veiksmingas g.gif Dabar tai kaip nenuorama paaugliukas ar sakai ar nesakai - tas pats. verysad.gif O dėl naktinių išdaigų tai net nesusimąsčiau, nes kai pas mamą dar gyvenau, tai katytė persytė pati pirma vos lovą paklojus susirangydavo ant jos. Ir atsikeldavo vėliau už mamą. Vienu metu tai budavo įpratus prieš laikrodžiui suskambant kokios 5 min mamą kelt. Bet užtai tik ačiū galima buvo pasakyt. smile.gif O Točis galvojau kad mažiukas tik naktį keliasi, po to praeis ax.gif Bet pasirodo ne doh.gif O kad jo neleist į miegamą - tai tiesiog neįmanoma. Jis ir dieną jei kur nors užmiega ir nubunda - neduok dieve žmonių nėr doh.gif Tai rėkia miaukia kaip išprotėjęs verysad.gif verysad.gif Nebūna vienas visai. Na matyt toks jau charakteris - juk ir gyvūniukai turi charakterius smile.gif
Pasiguodžiau smile.gif
Sefkute labai gražus veislyno pavadinimas smile.gif Sveikinam 4u.gif O Cleopatros gražumas tai iš vis be žodžių wub.gif
Sidabre jūs 100% teisi - mes visos tikrai pamišusios dėl katiniukų smile.gif Aš jau žiūriu ir gatvėj eidama susitikus kiemo katiniuką būtinai paklausiu kur jis išsiruošė lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Lausanda,2015 03 24, 21:01]
Tai su fotiku priartinau iš toli ir pagavau vaizdą kaip stebi paukštuką. Tik nuotrauka nelabai kokybiška.

user posted image
quote]
Nu čia vaizdelis - tai nemirtingas thumbup.gif Nemoku net apibūdinti biggrin.gif Ir stovėsena, ir visas smalsumas ir prožektoriai įjungti, kad tik tą paukščiuką pamatytų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 24, 22:39)
Sidabre jūs 100% teisi - mes visos tikrai pamišusios dėl katiniukų smile.gif Aš jau žiūriu ir gatvėj eidama susitikus kiemo katiniuką būtinai paklausiu kur jis išsiruošė  lotuliukas.gif

Tai jau taip biggrin.gif Ir aš gatvėj pakalbinu - ir kačiukus, ir šuniukus, ir paklausiu, kur žygiuoji, kaip gyveni, ar nešalta? biggrin.gif
Bet padariau ir gerą darbą - nuvežiau į Tautmilės prieglaudėlę visokių nereikalingų drabužių visą maišą - bus gyvūniukam atsigult, įsitaisyt, kad būtų šilčiau ir minkčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
AČIŪ merginos, už gražius žodžius ! wub.gif
Atsakyti
Tai sakot - tylim, nekalbam, škotukų temoj nesirodom? g.gif schmoll.gif
Na ir gerai ax.gif Aš nusiprausiu, kol nieks nemato ir nežiūri ax.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 27 kovo 2015 - 19:26
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 24, 22:17)
Bet padariau ir gerą darbą - nuvežiau į Tautmilės prieglaudėlę visokių nereikalingų drabužių visą maišą - bus gyvūniukam atsigult, įsitaisyt, kad būtų šilčiau ir minkčiau mirksiukas.gif


Čia jums Sidabre už gerus darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Buguti jau nusiprausei? Tai eikim jau miegučio smile.gif
user posted image
Atsakyti