Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Labas smile.gif

Merginos, ar katinukui galiu duoti natūralaus jogurto, ar nerekomenduojama? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 03 23, 08:30)
Labas smile.gif

Merginos, ar katinukui galiu duoti natūralaus jogurto, ar nerekomenduojama?  ax.gif

Aš duodu. smile.gif
Atsakyti
Pasirodykit su kokiom sukom geriausia sukuoti smile.gif
Atsakyti
Aš šias naudoju tai labai gerai iššukuoja ir Pipirui labai patinka ax.gif
Kikoj pirkau, bet mačiau ir prekybos centruose taip pat yra smile.gif

user posted image
Atsakyti
Aš tai naudoju irgi tokias šukas kaip rašė Ganyta, bet su tokiais burbuliukais ant galiukų, kad nepažeistu odos. Arba kitas su besisukančiais dantukais, taip pat kad švelniau būtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sefkute @ 2015 03 23, 21:45)
Aš tai naudoju irgi tokias šukas kaip rašė Ganyta, bet su tokiais burbuliukais ant galiukų, kad nepažeistu odos.

Aš irgi tokias. Man patinka, o katams vistiek nelabai ax.gif
O kur Kleopatra? Prašom pasirodyti ax.gif

Dar papasakokit, kokius dulkių siurblius naudojate? Tiksliau, kokie siurbliai arba šepečiai-antgaliai gerai surinktų plaukus iš kilimo, ir, aišku, už protingą kainą. Kai pirkom dabartinį, tada klausė, ar turite gyvūnų. Tada purčiau galvą ir sakiau neturim ir neturėsim biggrin.gif Dabar, kai išsiurbiu, dar tiek pat galima surinkti praėjus su drėgnu skuduru.
Atsakyti
Katiniukai, kur jūūūs ? g.gif doh.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
Turėjau katiną kuriam šukavimas furminatorium labai patikdavo. atsiguldavo ir murkdavo šukuojant. O kiek kailio iššukuodavau...
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 24, 09:28)
Katiniukai, kur jūūūs ? g.gif  doh.gif  doh.gif


Aūūūū Bugi 4u.gif aš tai drybsau rolleyes.gif Naktį dūkau dūkau o dabar drybsau smile.gif smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 24, 15:51)
Aūūūū Bugi  4u.gif aš tai drybsau  rolleyes.gif Naktį dūkau dūkau o dabar drybsau    smile.gif  smile.gif

Labas, Toči 4u.gif Kokia tavo nosytė riuu-uu-žava thumbup.gif
Klausyk, Toči - laikas jau suaugti, lakstyti galima ir dieną, o naktį reikia miegoti ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 24, 15:28)
Klausyk, Toči - laikas jau suaugti, lakstyti galima ir dieną, o naktį reikia miegoti ax.gif [/i]


Aš ir pats nebežinau ar aš suaugsiu ar ne kada nors verysad.gif verysad.gif Vakar buvo mano gimtadienis birthday.gif Man suėjo 5 mėnesiai 4u.gif O aš kaip buvau durniukas taip ir likau verysad.gif verysad.gif Kiekvieną naktį keliu šeimininkę ir dar netgi kartais įkandu jai į nosį blush2.gif blush2.gif doh.gif doh.gif O ir dieną negražiai elgiuosi - lakstau spintutem blush2.gif Ir visai nebijau jei kartais mane apipurškia 4u.gif Būnu kartais šlapias šlapias blush2.gif bet vistiek lakstau - žinau kad išdžiūsiu smile.gif o ir šeimininke mane vistiek wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif nu kur jau čia nemylės šeimininkė savo gražuolio, kad ir šlapio ax.gif ax.gif
Ir aplamai - visos šeimininkės tarytum pamišusios dėl savo katinėlių, keistos jos kažkokios g.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti