Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Kažin nuo kada galima duoti vištų kakliukų? Dar girdėjau, kad katėms duoda varškės, kad geriau plaukai pasišalintų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 18, 21:30)
Kažin nuo kada galima duoti vištų kakliukų? Dar girdėjau, kad katėms duoda varškės, kad geriau plaukai pasišalintų.  g.gif

Labas rytas smile.gif
Žinau, kad varškę duoda jau ir kačiukams, kurie veislynuose iki 3 mėn. gyvena, dar galima putpelės kiaušinį įmaišyti ( mano nevalgo šių patiekalų) schmoll.gif
Apie kakliukus galima daugiau paskaityti RAW mitybos temoje, jie turi būti prieš tai užšaldyti bent 3 parom, po to smulkinami, kuo mažesnis kačiukas, tuo labiau reiktų susmulkinti ir nepalikti kokio aštraus kauliuko rolleyes.gif

Bandau gulėt kaip Maila ax.gif Bet... guolis permažas, saulė nešviečia, uodega netelpa ir dar miegoti visi trukdo... blink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 19 kovo 2015 - 08:25
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 19, 08:24)
Labas rytas smile.gif
Žinau, kad varškę duoda jau ir kačiukams, kurie veislynuose iki 3 mėn. gyvena, dar galima putpelės kiaušinį įmaišyti ( mano nevalgo šių patiekalų) schmoll.gif
Apie kakliukus galima daugiau paskaityti RAW mitybos temoje, jie turi būti prieš tai užšaldyti bent 3 parom, po to smulkinami, kuo mažesnis kačiukas, tuo labiau reiktų susmulkinti ir nepalikti kokio aštraus kauliuko rolleyes.gif

Bandau gulėt kaip Maila ax.gif Bet... guolis permažas, saulė nešviečia, uodega netelpa ir dar miegoti visi trukdo... blink.gif

user posted image

Mėgsta jie patogiai pagulėt. wub.gif
Putpelių kiaušinių plaktų duodu pora kartų per savaitę, sulaka su malonumu. rolleyes.gif Perskaičiau RAW mitybos temą, daug info radau. thumbup.gif Reikės nusipirkti kakliukų, juolab, kad maniškė labai graužti viską pradėjo, tai gal gerai bus tie kakliukai pagraužti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 19, 08:24)

Bandau gulėt kaip Maila ax.gif Bet... guolis permažas, saulė nešviečia, uodega netelpa ir dar miegoti visi trukdo... blink.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ot mama negali guoliuko didesnio nupirkt, kad gražus katiniukas tilptų. wub.gif wub.gif wub.gif Sidabre o kiek Bugučiui metukų? Jis dar auks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 19, 11:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ot mama negali guoliuko didesnio nupirkt, kad gražus katiniukas tilptų. wub.gif  wub.gif  wub.gif  Sidabre o kiek Bugučiui metukų? Jis dar auks?  g.gif

Bugučiui dabar 3 metai ir 2 mėnesiai, ar augs net nežinau, gal būt tik su amžiumi kaip visi vyriškiai pasolidės tpsakant..,
O guolis, sakyčiau, nėra toks ir mažiukas , 40 cm skersmuo dugno iš vidaus (buvo tokių ir mažesnių, kaip žinodama nupirkau didesnį), ir užima jis man visą fotelį, kur ir dideli žmonės gali atsisėsti... biggrin.gif
Sakyčiau, kad Bugiui patinka maivytis tame guolyje, kojas gali iškeltas laikyti... biggrin.gif
Vat ant kokios lovos, kur gali pilnai išsitiesti, jis retai taip išgriuvęs miega, o guolyje beveik visada pilvą išverčia... biggrin.gif
Atsakyti
Ar jūs ruošiatės besišeriančių katinų plaukų valymo sezonui? g.gif

Mes jau bandome ir pratinamės mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Dėl šėrimosi tai ir Čiko labai šeriasi. O dar kai prasidės tas šėrimosi sezonas, tai š viso nežinau kas bus blink.gif Ir taip visa vaikštau kreminė biggrin.gif Su sūnum nuėjom pas gydytoją, o ji sako - jūs kačiuką turite lotuliukas.gif ? O aš tiek valiau megztuką, tiek valiau lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2015 03 19, 21:10)
Ir taip visa vaikštau kreminė biggrin.gif


Įžvelkim gerų dalykų - suknelė lyg ir viena yra - o vieną dieną su vienokios spalvos į darbą , kitą - su kreminės spalvos lotuliukas.gif Mūsų katiniukai dalyvauja taupymo programoj - iš vieno drabužio padaro minimum 2. thumbup.gif O mano tai ir tris - balta, pilka ir original thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ,
Iš tiesų - mūsų drabužiai spalvoti ir kailiniuoti bigsmile.gif
Bugis kiekvieną dieną turi pagulėti man ant kelių: ryte ir vakare ax.gif Šiandien jau noriu bėgt į darbą, o jisai toookiu našlaičio balsu: "Maaaaam, manęs nepaėmei ant kelių ir nepaglostei verysad.gif verysad.gif " Ir ką gi - paėmiau, paglosčiau, kakliuką pakasinėjau, iš uodegos net kuokštais byra plaukai blink.gif
Atsakyti
Kasdieninis šukavimas nepadeda? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 19, 12:59)
Ar jūs ruošiatės besišeriančių katinų plaukų valymo sezonui?  g.gif

Mes jau bandome ir pratinamės mirksiukas.gif

user posted image

Ir kaip tas siurblys? Geras daiktas? g.gif

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 20, 09:30)
Labas rytas smile.gif ,
Iš tiesų - mūsų drabužiai spalvoti ir kailiniuoti bigsmile.gif
Bugis kiekvieną dieną turi pagulėti man ant kelių: ryte ir vakare ax.gif 

Maila irgi visada ryte ir vakare turi pas mane pagulėti. Bet tada kai aš sėdžiu viena ant sopkutės. Kai vaikai aplink ar vyras šalia, tai jau nelabai ateina pas mane. schmoll.gif

QUOTE(Malena @ 2015 03 20, 15:11)
Kasdieninis šukavimas nepadeda? unsure.gif

Padeda, nemažai plaukų lieka šepetyje. Maila truputį šeriasi, dar tikrai nedaug, bet tikriausiai ir daugiau ateityje šertis pradės. g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Apie plaukų šėrimąsi - tai tarytum nenutrūkstamas procesas bigsmile.gif
Štai sušukavau abu : kailiai švyti, gražūs, sušukuoti, kažkiek plaukų iššukavau, bet galiu imti šukas antrą kartą ir vėl prišukuosiu tiek pat....Tiesiog nuolat yra plaukučių, kurie vėl pasiruošę iškristi arba iškris bebiogiojant... biggrin.gif

Apie siurblį - jo, čia man per reklaminę akciją įpiršo, kaip ir pigiau. Nu juokingas jis man, kaip žaislinis, pakalba, kada pasiruošęs dirbti ir pan. Sukiojasi po namus, su šepetėliais ten apačioje dulkes surenka, bet reikėtų jam daugiau vietos, butas labai apstatytas, kiek ten tų grindų...
Dar yra toks papildymas, kuris gali sudaryti spindulį, tada tarytum užblokuoji, ir sakykim jis į tą pusę neis, nu, pvz. užblokuoji laiptus ir jis nenukris... biggrin.gif
Ai, žaidimas, geriausia yra drėgnas skuduras dar su kokiu valikliu ir blizgančios grindys po to ... biggrin.gif
Atsakyti