Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 17, 09:17)
Žinai, Buguti, pasakysiu tau paslaptį - saulė grįžta ! ax.gif



Nu kaip man gražu kaip Katytė su Bugučiu taip gražiai draugauja wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta
O Maila tai tikras pūkų kamuoliukas wub.gif wub.gif wub.gif Tik šukuokit ir šukuokit Lausanda, kad tik priprastų... Mūsų persytė nuo mažumės nerodė noro šukavimuisi, tai mama ir "neskriaudė" jos. Kai supratom savo klaidą - buvo jau vėlu. Tai teko visaip net ir narkozės pagalba tas kudlas karpyt sad.gif . O dabar tai tiesiog išplešiam verysad.gif jeigu pavyksta doh.gif . O jei jau pavyksta - tai ir katytė labai laiminga būna ir mama 4u.gif 4u.gif 4u.gif Už tai ir aš pabijojau to grožio - ilgaplaukiškumo biggrin.gif blush2.gif Bet taip norėtųsi tokią pukutę paniurkyt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 17, 12:41)
Papildyta
O Maila tai tikras pūkų kamuoliukas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tik šukuokit ir šukuokit Lausanda, kad tik priprastų...

Šukuojam per dieną kelis kartus, nes jai tai didžiulis malonumas. rolleyes.gif Išsiriečia visa, gula ant vieno šono, paskui ant kito šono, voliojasi iš malonumo. Prie ausies anądien iškirpau susivėlusių plaukų kamuoliuką. Nors ir šukuojam, bet jie kažkaip toje vietoje pasivėlė. Mes kai turėjom spanielę, tai šukavimas buvo kažkoks siaubas. Ir bėgdavo, ir lodavo ir kasdavo. doh.gif Ji tik pamatydavo šepetį ir lėkdavo pasislėpt. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 17, 12:48)
Šukuojam per dieną kelis kartus, nes jai tai didžiulis malonumas.  rolleyes.gif Išsiriečia visa, gula ant vieno šono, paskui ant kito šono, voliojasi iš malonumo. Prie ausies anądien iškirpau susivėlusių plaukų kamuoliuką. Nors ir šukuojam, bet jie kažkaip toje vietoje pasivėlė. Mes kai turėjom spanielę, tai šukavimas buvo kažkoks siaubas. Ir bėgdavo, ir lodavo ir kasdavo.  doh.gif Ji tik pamatydavo šepetį ir lėkdavo pasislėpt.  cool.gif

Musu spaniele buvo reto plauko biggrin.gif labai veldavosi tai jau apie jokiu sijonuku auginima net minciu neturedavom- sukuotis nemegdavo siaubingai - per kancias biggrin.gif
Dabar drauge kaip tik nori ir iesko ilgaplaukes katytes smile.gif idomu butu is patyrusiu isgirsti ar tikrai nesivelia jos kaip kalba veisejai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 17 kovo 2015 - 13:06
QUOTE(armeda @ 2015 03 17, 13:04)
idomu butu is patyrusiu isgirsti ar tikrai nesivelia jos kaip kalba veisejai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Iš patirties. Mūsų persytė turėjo 3 kačiukų vadas. Po to sterilizavom. Dabar draugai augina 3 jos vaikelius. Vienas - į tėtį, tai nesivelia žiauriai , bet tas kačiukas gerietis, be to pripratintas ir leidžiasi šukuojamas. O 2 katytės - veliasi žiauriai doh.gif doh.gif doh.gif Vieną iš jų tai net kerpa kaip liūtuką doh.gif O veisėjai manau tiesiog dirba tą darbą ir gerai žino, kad privalu šukuoti ir pratinti tą daryti nuo mažų dienelių smile.gif Logika paprasta - juk gyvunėlis turi popalukį, kuris tiesiog plaukui atsinaujinant po truputį krenta. Jei jo nešukuosi - iš ilgaplaukio kailiuko jis tiesiog neiškris ir velsis, o iš trumpaplaukio jis kažkaip paprasčiau iškrenta. Ir tai reikia truputį pašukuot smile.gif Kad gražesni būtų biggrin.gif rolleyes.gif Dar sako naudoja visokiausius kondicionierius...
Man rodos jokio skirtumo ar persytė ar škotukė ar ilgaplaukė šunytė smile.gif
Štai šitą mamos katytę persytę-kudlytę aš vis apkalbu
user posted image
Atsakyti
Oi kiek cia prisneketa smile.gif

Riolita del Chiko kandziojimu as irgi turejau minti, kad jis taip kviecia mus su juo pazaisti tikriausiai g.gif Nes siaip tai jis toks fainuolis musu, na kaip ji must, kad ir su laikrasciu sad.gif As ji i vonia uzdarau kokiom 5 min. jei blogai elgiasi.

Kaciukai ir didelis katinai musu kokie grazus wub.gif

O persu kates nuotrauka man Ciko primine. Jis irgi kriaukleje megta guleti smile.gif
Atsakyti
Deginamės prieš saulutę.
vacation1.gif


user posted image
Atsakyti
Pipiriukas taip pat prisijungia prie deginimosi ant saulutės ax.gif
user posted image
Atsakyti
biggrin.gif Nerealū stie mūsų škotukai. Maniškis irgi lygiai taip pat kaip Lausandos katytė vakar gulėjo. Vėliau truputį įkelsiu nuotraukas, dabar laido nerandu smile.gif Tokie jie man ir juokingi, ir meilūs wub.gif Dar tokį žvilgsnį nutaiso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 17, 14:50)

Man rodos jokio skirtumo ar persytė ar škotukė ar ilgaplaukė šunytė  smile.gif
Štai šitą mamos katytę persytę-kudlytę aš vis apkalbu


Oi kokia grazuole thumbup.gif
na mes kai turejom suni tiek plauku nebuvo kiek nuo sitos musu mazosios doh.gif doh.gif doh.gif nors ir trumpaplauke biggrin.gif

QUOTE(Lausanda @ 2015 03 18, 09:50)
Deginamės prieš saulutę.
vacation1.gif


Lausanda jau Jusu kokia fainuole wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif o tos ausytes wub.gif
Kaip Jusu katytes kailiukas? ar labai seriasi? veliasi?
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 18, 16:46)
na mes kai turejom suni tiek plauku nebuvo kiek nuo sitos musu mazosios  doh.gif  doh.gif  doh.gif nors ir trumpaplauke biggrin.gif


Aš turėjau minty, kad jau ilgaplaukius tai visus šukuot reikia smile.gif O šiaip aišku, kad nuo šuniukų mažiau plaukų namie būna. O kad šeriasi tai visi, ir trumpaplaukiai. Jei grįžus iš darbo su paltu Točį paminkau, tai ir lieku balta biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 18, 16:52)
Aš turėjau minty, kad jau ilgaplaukius tai visus šukuot reikia  smile.gif O šiaip aišku, kad nuo šuniukų mažiau plaukų namie būna. O kad šeriasi tai visi, ir trumpaplaukiai. Jei grįžus iš darbo su paltu Točį paminkau, tai ir lieku balta  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O as visada buvau isitikinus kad kates seriasi maziau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 18, 16:46)
Lausanda jau Jusu kokia fainuole  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif o tos ausytes  wub.gif
Kaip Jusu katytes kailiukas? ar labai seriasi? veliasi?

Kad labai šertųsi tai nepasakyčiau, šukuoju per dieną kartą tai visada, o kartais 2-3 kartus. Būna kai kur pasivėlę, bet iššukuojam ir purus kailiukas. Jeigu nešukuočiau, tai tuojau būtų susivėlę. doh.gif
Atsakyti