Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Sveikos, kaimynės 4u.gif
Lunyte - štai kaip mes išsprendėme didelio lango problemą smile.gif Mano tėvai gyvena pirmame aukšte ir pro atidaromas duris galima išeiti tiesiai į vidinį kiemą. Langai irgi į pietus smile.gif Užsakiau slankiojantį rėmą su tinkleliu, viršuje ir apačioje tvirtinasi bėgeliai ir juose rėmas su tinkleliu slankioja. Pats tinklelis yra tvirtesnis nei paprasti tinkleliai nuo uodų. Štai kaip tai atrodo smile.gif Šviesos kambaryje toks tinklas visai nemažina ir netgi nėra labai pastebimas. užsisakinėjom ir tinklelis.com 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2015 03 16, 21:16)
Lunyte - štai kaip mes išsprendėme didelio lango problemą smile.gif


Na va kaip džiugu kad kaimynės užsuka 4u.gif Ir ne tik užsuka o ir pagelbėja bėdoje thumbup.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Tikrai va čia tikrai tai, ko man ir reikia. clap.gif . Reiks nieko nelaukiant skambint jiems ir tartis. smile.gif Tikrai labai ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Labas rytas, nu jau kavą kaip smagu gert ir skatut kai tiek prikalbėta:)

savaitgalį buvau išlėkus į uošviją, tai visai nebuvau prisijungus:))) vakar sirguliavau tai nebuvau darbe, o namie begulinėdama ir gi nosies neįkišau:)

Kaip man smagu žiūrėt, kai katinukai po lauką vaikšto:) Nmfa stresuoja lauke:( jai per daug erdvės ten..daugiausia kur išeina tai į balkoną. Jau kai atšyla tai tupi prie durų ir maiuksi, kad išleisčiau:)

vakar prigavau, kaip snaudžia saulute besimėgaudama, šiandien pasistengsiu įkelt foto:)

Smagu Sidabre, kad jau prasidės kraustymąsis į namą, smagūs tie įsikūrimai:) su laiku ir aš apie namą pasvajoju, bet kol kas į ateitį šie planai:)
Atsakyti
Žinai, Buguti, pasakysiu tau paslaptį - saulė grįžta ! ax.gif

user posted image

Tikrai? Kurgi ji ? g.gif g.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 17, 09:55)

Smagu Sidabre, kad jau prasidės kraustymąsis į namą, smagūs tie įsikūrimai:) su laiku ir aš apie namą pasvajoju, bet kol kas į ateitį šie planai:)

verysad.gif verysad.gif Neeežžžiinau....Kažkas nutiko mano pirkėjams, nors patys ir vertinimą atliko savo iniciatyva....Šiandien per dieną, sakė, pasakys galutinai....
Kaip čia man nenusišauti per tą laiką? g.gif schmoll.gif g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal dirba?smile.gif vakare jei neapsireikš tada jau sunerimk:) bet jei atliko vertinimą tai turėtų atsirast, be reikalo, kam jį daryt:)
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 17, 10:55)
Gal dirba?smile.gif vakare jei neapsireikš tada jau sunerimk:) bet jei atliko vertinimą tai turėtų atsirast, be reikalo, kam jį daryt:)

Neeea, jie neprapuolė, kažką kitką užmatė ir dabar svarsto.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 15, 19:28)
Na man vedziojimas nebuvo "nemalonumas" bet atsitiko kaip atsitiko  verysad.gif neisgelbejo jos gydymas, unsure.gif  isgyvenom skaudziai netekti - is pradziu buvom nutare isvis netureti augintinio sad.gif deja tustuma buvo baisi namuose - norejau suns vel  bet mazoji dukra kategoriskai buvo pries kita suni, tad issipilde jos svajone tureti katuka smile.gif palyginimui - katinelis daug maziau prieziuros reikalauja, atkrito vedziojimas, maudymas, kirpyklos  bigsmile.gif (nors atiduociau daug ka gyvenime kad tik susigrazinti savo spaniele sad.gif )

Sveikos. 4u.gif
Spanielę turėjot? bigsmile.gif Mes irgi turėjom............. verysad.gif
O čia mano mergaitė wub.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 17 kovo 2015 - 10:17
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 17, 11:16)
Sveikos.  4u.gif
O čia mano mergaitė wub.gif

Gražuolė jūsų katytė ax.gif Rodykit ir rodykit tą ilgakasę ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 17, 10:16)
Sveikos.  4u.gif
Spanielę turėjot?  bigsmile.gif Mes irgi turėjom............. verysad.gif
O čia mano mergaitė wub.gif


Turejom sad.gif amerikiete verysad.gif deja negailestinga liga ja ateme is musu sad.gif
O Jusu kokia grozybe wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 17, 12:10)
Turejom sad.gif amerikiete  verysad.gif deja negailestinga liga ja ateme is musu sad.gif
O Jusu kokia grozybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

O mes turėjom anglų. Po sterilizacijos buvo komplikacijos. verysad.gif Buvo mūsiškė dar jaunutė, jau taip gailėjo, kad negaliu. unsure.gif Irgi sakiau, kad nebus daugiau jokio gyvūno, bet vaikai priprašė. ax.gif Dukra tik maldauja, kad katytės neoperuotume, bijo ir jos netekt. Po teisybei, tai ir aš pati bijau labai. unsure.gif O jūsų katytės sterilizuotos?
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 17, 12:25)
O mes turėjom anglų. Po sterilizacijos buvo komplikacijos.  verysad.gif Buvo mūsiškė dar jaunutė, jau taip gailėjo, kad negaliu.  unsure.gif Irgi sakiau, kad nebus daugiau jokio gyvūno, bet vaikai priprašė.  ax.gif Dukra tik maldauja, kad katytės neoperuotume, bijo ir jos netekt. Po teisybei, tai ir aš pati bijau labai.  unsure.gif O jūsų katytės sterilizuotos?

Musu spaniele sterilizuota buvo, bet viskas buvo gerai po operacijos... nei stambejo nei ka sad.gif kas jiems budinga po strelizacijos. Bet va paskui .... gydytoja sake kad galbut tai ir buvo sioks toks signalas, kad turejo liga sad.gif jaunutes jos netekom, vos 3 metuku sad.gif
Dabartine musu augintine kolkas nesterilizuota .. net nezinau kolkas ka darysime - ji dar jaunute 5 menesiu smile.gif dukros labai nori kad ji susilauktu ateityje kaciuku biggrin.gif o as pati labai bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 17, 12:30)
Musu spaniele sterilizuota buvo,  bet viskas buvo gerai po operacijos... nei stambejo nei ka sad.gif kas jiems budinga po strelizacijos. Bet va paskui .... gydytoja sake kad galbut tai ir buvo sioks toks signalas, kad turejo liga sad.gif jaunutes jos netekom, vos 3 metuku sad.gif
Dabartine musu augintine kolkas nesterilizuota .. net nezinau kolkas ka darysime - ji dar jaunute 5 menesiu smile.gif dukros labai nori kad ji susilauktu ateityje kaciuku biggrin.gif o as pati labai bijau smile.gif

Mano vaikai irgi labai nori kačiukų. Kol kas nežinau ką darysim. g.gif
Atsakyti