Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 15, 17:58)

armeda, aš irgi anksčiau turėjau šunis, maniau, kad taip ir reikia, o, pasirodo, katinėliai net geriau thumbup.gif  ypač, tiems, kam vedžiojimas yra ne visada, tpsakant, didelis malonumas... rolleyes.gif

Na man vedziojimas nebuvo "nemalonumas" bet atsitiko kaip atsitiko verysad.gif neisgelbejo jos gydymas, unsure.gif isgyvenom skaudziai netekti - is pradziu buvom nutare isvis netureti augintinio sad.gif deja tustuma buvo baisi namuose - norejau suns vel bet mazoji dukra kategoriskai buvo pries kita suni, tad issipilde jos svajone tureti katuka smile.gif palyginimui - katinelis daug maziau prieziuros reikalauja, atkrito vedziojimas, maudymas, kirpyklos bigsmile.gif (nors atiduociau daug ka gyvenime kad tik susigrazinti savo spaniele sad.gif )
Atsakyti
Ateinu papasakoti, kaip Bugis chuliganavoja biggrin.gif Gaila, neturiu vaizdinės medžiagos unsure.gif
Taigi, pasilenkiau prie grindų sutvarkyti katinėlių lėktes, Bugis sėdėjo netoli ant spintelės, pamatė, kad aš pasilenkusi ir užšoko ant nugaros visu meškišku svoriu biggrin.gif
Atsistot negaliu, nes katinėlis nukris... O jis įsitaisė, kaip ant draskyklės guolio, pradėjo mano plaukus taršyti, į ausį pūsti per nosį biggrin.gif Namie didelis veidrodis, tai aš vis stebiu, ką jis ten veikia, a jis atsisėdo pajodinėti, ir vėl atsigulė keturiomis, žodžiu, cirko numeris biggrin.gif Prijuokino čia visam vakarui, kol daėjom iki kitos spintelės ir nuskrido... bigsmile.gif
Neįbrėžė, stengėsi išsilaikyti be nagų, nors nageliai jau neapkarpyti biggrin.gif

armeda, užjaučiu dėl kalytės netekties unsure.gif Toks gyvenimas - iš netekčių ir atradimų...Tegul lieka širdyje patys gražiausi prisiminimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 15, 22:18)
Ateinu papasakoti, kaip Bugis chuliganavoja biggrin.gif  Gaila, neturiu vaizdinės medžiagos unsure.gif
Taigi, pasilenkiau prie grindų sutvarkyti katinėlių lėktes, Bugis sėdėjo netoli ant spintelės, pamatė, kad aš pasilenkusi ir užšoko ant nugaros visu meškišku svoriu biggrin.gif
Atsistot negaliu, nes katinėlis nukris... O jis įsitaisė, kaip ant draskyklės guolio, pradėjo mano plaukus taršyti, į ausį pūsti per nosį biggrin.gif  Namie didelis veidrodis, tai aš vis stebiu, ką jis ten veikia, a jis atsisėdo pajodinėti, ir vėl atsigulė keturiomis, žodžiu, cirko numeris biggrin.gif Prijuokino čia visam vakarui, kol daėjom iki kitos spintelės ir nuskrido... bigsmile.gif
Neįbrėžė, stengėsi išsilaikyti be nagų, nors nageliai jau neapkarpyti biggrin.gif

armeda, užjaučiu dėl kalytės netekties unsure.gif Toks gyvenimas - iš netekčių ir atradimų...Tegul lieka širdyje patys gražiausi prisiminimai 4u.gif

Yra kaip yra sad.gif susitaikiau su tuo jau sad.gif labai sunku buvo bet.. dabar turim miela dziaugsma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 15, 17:58)
Neužjauskite,

Tada bent balioną duosiu už drąsą radikaliai keisti gyvenimą 4u.gif mirksiukas.gif
Viskas ne taip baisu, kaip parašėt mirksiukas.gif Nupjausit beržus, paruošit malkas, sukrausit į gražią stirtą, kuri net papuoš kiemuką... Tvora, vartai gali palaukti, palangės irgi... Apželdinti kiemą - kelis metus bus kur pasireikšti fantazijai...Pasisėt salotų, svogūnų - vienas malonumas(susitiksim daržo temoj biggrin.gif ) Rimti darbai - tai katilas ir virtuvė 4u.gif O paskui su Bugučiu - ant pievelės

user posted image

Katytė, kaip motera, galės patikrinti, ar sienos gerai nuglaistytos:

user posted image

Išdykėlis Bugis biggrin.gif Ir sugalvok taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 15 kovo 2015 - 22:41
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 15, 23:37)
O paskui su Bugučiu - ant pievelės

Va, dėl tokių vaizdelių ir norisi kažką padaryti
Ačiū, Riolita, už tokį nuoširdų supratimą ir padrąsinimą 4u.gif Nu, bandau nepanikuoti.
Šiaip - čia mano 20-ies metų svajonė ax.gif
Bet pas jus irgi dar viskas labai nauja ir laiptai apdengti, o Puma nuo meistrų viską nusižiūrėjus ir žino kaip daryti biggrin.gif
Mano namelyje viskas irgi popieriais apklijuota - laiptai, grindys, durys ir t.t., kai ko net pažiūrėt negalėjau bigsmile.gif
Labanakt visiems, griūnam miegoti, ryt į darbus smile.gif
Atsakyti
Pagaliau dar viena užsislėpus katytė išlindo pasirodyt į eterį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Garžuolė Milka 4u.gif Nu spalvytė tai tikrai topinė wub.gif

Kaip gražiai Riolita nupiešė Sidabrės ateitį smile.gif netgi su vaizdine medžiaga smile.gif Bet iš tikro taip ir bus, juk tai svajonės įgyvendinimas smile.gif, o tai visada labai malonu ir džiugu thumbup.gif thumbup.gif

O aš tai irgi turiu rūpestėlį ir galvosukį mastau.gif artėja vasara, o pas mane abu langai į pietų pusę Vienas atviras , tik su strypais, o kitas stumdomos sistemos nuo grindų. Irgi strypai. Daugiabutis 3 aukštas. Jei neatidarysiu langų (o jie nuo grindų) tai iškepsim abu - aš ir Točis. Mačiau balkonuose kai kur tokie pastikiniai užtvarai prie tų grotų sumontuoti. Bet gi iki pusės. Nepadės turbūt unsure.gif
Gal kokių minčių turit g.gif ? Ar čia jau belieka tik kondicionierių statyt? g.gif
Pasidalinkit prašau aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 16, 10:56)

Kaip gražiai Riolita nupiešė Sidabrės ateitį  smile.gif  netgi su vaizdine medžiaga  smile.gif

Gal kokių minčių turit  g.gif ? Ar čia jau belieka tik kondicionierių statyt?  g.gif
Pasidalinkit prašau  aciuks.gif

Labas dienas smile.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čia tai gerai pasakyta, moka gi žmonės išsireikšti biggrin.gif Dėl to ir mėgstu SM biggrin.gif 4u.gif

Nelabai įsivaizduoju tas langų konstrukcijas g.gif Ar galima ką nors sugalvoti su tinkleliais g.gif

Kondicinierius tai neblogai, svarbu temperatūrų nesukontrastinti, apie 5 laipsnių skirtumą palaikyti, pas mus darbe pastatė, kai karšta smile.gif
Bet statymui yra problemų - reikia su kažkuo derinti dėl namo fasado, antras dalykas - vanduo iš kondicionieriaus dėžės neturi varvėti per namą, ar ant kaimynų sienų, galima tik dėžę pritaikyti savam balkone... rolleyes.gif Žodžiu, kažką ten reikia susižinoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 16, 10:31)

Nelabai įsivaizduoju tas langų konstrukcijas g.gif  Ar galima ką nors sugalvoti su tinkleliais g.gif



Ir ką čia suprasi jei pievų prirašiau lotuliukas.gif Pasakojau apie balkonus kad strypai ir stumdomos sistemos, o parašiau kad langai tokie... lotuliukas.gif Žodžiu langas normalus tik kad didelis nuo grindų iki lubų beveik. O jau balkonai tokie, iš kurių ir tarp virbų pralįst tik viens ir viskas 4u.gif ir iššokt tik op ir viskas biggrin.gif Tai va pirmai pradžiai mąstau gal yra koks variantas taip sutvarkyt balkoną, kad nepralįstų ir neperšoktų, jei kokių minčių neatsiras - tada domėsiuos tinkleliais, mačiau, kad forume apie juos parašyta, tik dar nelabai įsivaizduoju kaip jie tvirtinasi. O jau ta kondiškė tai paskutinis variantas ir dėl rūpesčių su kaimynais, ir dėl sienų ardymo ir dėl pinigėlių aišku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 16, 13:38)
Ir ką čia suprasi jei pievų prirašiau  lotuliukas.gif  Pasakojau apie balkonus kad strypai ir stumdomos sistemos, o parašiau kad langai tokie...  lotuliukas.gif  Žodžiu langas normalus tik kad didelis  nuo grindų iki lubų beveik. O jau balkonai tokie, iš kurių ir tarp virbų pralįst tik viens ir viskas  4u.gif  ir iššokt tik op ir viskas  biggrin.gif Tai va pirmai pradžiai mąstau gal yra koks variantas taip sutvarkyt balkoną, kad nepralįstų ir neperšoktų, jei kokių minčių neatsiras - tada domėsiuos tinkleliais, mačiau, kad forume apie juos parašyta, tik dar nelabai įsivaizduoju kaip jie tvirtinasi. O jau ta kondiškė tai paskutinis variantas ir dėl rūpesčių su kaimynais, ir dėl sienų ardymo ir dėl pinigėlių aišku  verysad.gif


Laba diena,
įsiterpsiu ir aš smile.gif pas mane stumdomi langai, bet normalaus dydžio ir prie to pačio užsisakiau stumdomus tinklelius. Tvirtinasi papildomas bėgelis. Tiesa Katinėlių temoje buvo parodyta kaip į duris įdėtas tinklelis, nes pirmas aukštas, tada jau dedamas stipresnis pats tinkliukas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasidalinsiu savo žioplumu ir Pipiro žvitrumu biggrin.gif Pipirui pieno neduodam mes, bet buvo toks atvejis, kad aš netyčia šiek tiek pieno išpyliau ant grindų - tai ką jūs galvojat Pipiras iškart prisistatė biggrin.gif tai greičiau nei šluota jis pašalino tą pieną nuo grindų biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rariukas @ 2015 03 16, 13:50)
Laba diena,
įsiterpsiu ir aš smile.gif  pas mane stumdomi langai, bet normalaus dydžio ir prie to pačio užsisakiau stumdomus tinklelius.


Nu va kaip ačiū. aciuks.gif O būčiau net minčių neturėjus, kad tokie būna. smile.gif Jaučiu reikia kreiptis į kokią langų įmonę. Turėtų pakonsultuot g.gif

Vis tik skanu pienukas katukams. Turėjo Pipiras gražiai atrodyt biggrin.gif visas pienuotas snukutis juoduliuko biggrin.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Vis tik skanu pienukas katukams. Turėjo Pipiras gražiai atrodyt biggrin.gif visas pienuotas snukutis juoduliuko biggrin.gif 4u.gif wub.gif



Ir nosis ir ūsai buvo pieniuoti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 16 kovo 2015 - 17:33