Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Na, su Katyte tai priėjom išvados, kad čia dantukai, vakar gavo jau trečią antibiotiką, šiandien aš padariau 4-ą, liko dar 3 kartus.
Nesiseilėja, jau ir valgo drąsiau...
Bet vakar į boksą įkišt - tai abi buvom šlapios, kovotoja iki paskutinio, kad ir kaip įkišdavau, kol dureles uždarau - ji jau prasiveržia atgal, ir pas vetus labai drebėjo, labai bijojo... unsure.gif
O gražioji katytė, tikriausia, Niurkutės Margė ax.gif ax.gif Aš ją irgi labai prisimenu ax.gif
Gal Lunytė čia prisimena kaip labiausiai nusižiūrėtąją.... g.gif

Atsiprašau, jeigu neteisingai komentuoju.... blush2.gif

Manau, Lunytė patikslins... mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Sidabrė,2015 03 13, 19:32]
Na, su Katyte tai priėjom išvados, kad čia dantukai, Nesiseilėja, jau ir valgo drąsiau...
/ [quote]
Na va kaip šaunu, svarbiausia, kad nustatyta diagnozė teisingai tai ir pasveiks 4u.gif
O mama tai savo katę vežasi ant sėdynės, ji biški pablūdija po mašiną, o po to atsigula ir guli. Nu žinoma, mama gyvena ne Vilniuje tai žinoma daug paprasčiau smile.gif


Riolita , ne mano ta gražuolė katytė. Sidabrė teisi. Aš tiesiog buvau įsimylėjus beskaitydama forumą šiuos du katukus Atamaną ir Margę wub.gif wub.gif wub.gif Ir jie abu buvo Niurkutės smile.gif
Atsakyti
Na va, prisiminėm gražiausius temos katinėlius, tiesiog gera juos prisiminti.. ax.gif 4u.gif

Bet nenusiminkite...ir dabartinė jaunoji karta visai neatsilieka - gražuoliai mūsų visi ax.gif rolleyes.gif

Tik reikia dažniau parodyti ir pamatyti kokie jie nuostabūs tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 13 kovo 2015 - 20:26
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 12, 11:24)
Oi tas kačių smalsumas  smile.gif

Kažin kokio gėrio yra tame stalčiuje?
user posted image

Aš galvojau, kad maniškė tik smalsi be galo, bet pasirodo ir kiti mėgsta visur lysti. biggrin.gif Šiandien grįžau iš draugės, ji į rankinuką man įbėrė pora saujų saldainių vaikams. Grįžusi pasidėjau rankinę ant žemės. Ateinu, o iš rankinės tik uodega kyšo. lotuliukas.gif Galvoju tegul kuičiasi, ten nieko skanaus nėra. Po kurio laiko žiūriu, kad Maila išsitraukė saldainį ir visokiais būdais bando išlupti. doh.gif O ir šiaip visada visur mėgsta landžioti. Kur tik aš einu ji visad visur kartu. Jeigu nulipu į rūsį kurti pečiaus, tai pradeda vos girdimai gailiai verkti ir guli prie rūsio durų, kol aš ateinu. Jeigu išeinu į lauką, tai ji guli prie lauko durų kol grįžtu. Jeigu aš dirbu prie viryklės, tai ji guli man ant pėdų. Pas mus namas dviejų aukštų. Pirmame virtuvė, valgomasis ir salionas. Antrame miegamieji. Einant miegoti ji visad lieka pirmame aukšte. Bet ryte tikriausiai išgirsta, kai pas mane groja žadintuvas, kai aš atsikeliu ji jau sėdi prie durų. Tokia miela ta mano katytė. wub.gif Vadinu aš ją visaip ir meiliukas, ir muiliukas, ir myliukas. lotuliukas.gif
Neseniai mano tėtis pirmą kartą mūsų katytę pamatė. Ankščiau tokio kačiuko nebuvo matęs. Žiūri jis į katytę ir sako, varge varge kokia tu vargšė su tom nulinkusiom ausim, kodėl negaliojo būti normalios. biggrin.gif O kai draugė pamatė, sakė grynas apuokas. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 13 kovo 2015 - 23:16
Labas rytas smile.gif
Lausandra, labai gražus pasakojimas apie savo katytę, ir visa tai būdinga būtent škotukams thumbup.gif Ir vaikščiojimas iš paskos, ir buvimas visada šalia, noras bendrauti, ir apuoko išvaizda biggrin.gif
Pamenu, kažkada temoje buvo parodytos nuotraukos iš vieno veislyno ( gal "Lekeros"?) g.gif , kur fotosesija taip ir vadinosi "Apuokas medyje", o medyje buvo labai graži katytė, primenanti Margę bigsmile.gif

O Bugis, kai buvo mažas, išsprųsdavo į laiptinę, ir kartą sutikom kaimynų jauną porą, mergaitė tuoj susižavėjo : "Oi, koksai gražus kačiukas, bet kas gi jo ausytėms nutiko?" biggrin.gif
Ir dar - Bugis mažas tiesiog vaikščiodavo greta, kad neatsiliktų, vis pasižiūrėdavo į mano kojas ir žygiuodavo taip pat bigsmile.gif
O apie visokius meilius vardus - Bugutis irgi visokių prisiklauso, ir kad viską patvirtinti labai dažnai pareiškiu : "Tu - mano meilė" biggrin.gif

Įdomu, kur kai kurie škotukai tiesiog vis pradingsta iš SM? g.gif

Armeda? g.gif Gal įsižeidė, kai apie tuos nagučius taip prikalbėjom? Geriau papasakotų, ar sekasi auklėti?
Glinglingo Bilas tai visai užsislėpęs doh.gif
Neuzmirstuolė vis rečiau bepasakoja apie gražuolį Čiko ax.gif ax.gif
Ir visi kiti - senbuviai ir naujokai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 14 kovo 2015 - 09:35
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 14, 09:33)
Pamenu, kažkada temoje buvo parodytos nuotraukos iš vieno veislyno ( gal "Lekeros"?)  g.gif , kur fotosesija taip ir vadinosi "Apuokas medyje", o medyje buvo labai graži katytė, primenanti Margę bigsmile.gif


Juk Lekeroje gyvena Margės sesutė Monika. Gal ten ji g.gif

QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 14, 09:33)
Įdomu, kur kai kurie škotukai tiesiog vis pradingsta iš SM? g.gif


Ir aš pagasdinau Nimfą kad atsirado jai mažų konkurenčių blink.gif tai irgi pasislėpė, Lyn nebeištraukia... verysad.gif Ir NIurkutė žadėjo papasakoti apie savo didelę šeimyną verysad.gif
Bet nenusiminkim smile.gif gal katiniukų mamoms irgi pavasaris - jos jau į daržus, gėlynus po truputį išeina, juk šiemet viskas anksčiau smile.gif ax.gifax.gif

O Točis meilės pasiilgsta kaip visad - 4 val ryto žandukais ir ūsais vis prižadindamas doh.gif ir vėl nulūžta vos tik pasidėjus po kaldra smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 14, 09:33)

Armeda? g.gif  Gal įsižeidė, kai apie tuos nagučius taip prikalbėjom? Geriau papasakotų, ar sekasi auklėti?


Sveikos
ne ne ne - niekur nedingau smile.gif tik per iseigines labai sunku prisesti prie kompo biggrin.gif darbe va nebeislendu is SM.
Tikrai neisizeidziau schmoll.gif net nematau del ko isizeisti smile.gif neturiu patirties visiskai jokios su katukais - o Jusu visu patarimai yra labai svarbus dalykas smile.gif is kur geriausia viska suzinosi jei ne is patyrusiu augintoju smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kas liecia auklejima - ji gudruole pas mus - pridirba tada kai musu nebuna namie ir kai nematom sad.gif kilimo draskymas jai vistiek niekaip neislips turbut is galvos doh.gif doh.gif aisku man jo maziausiai gaila smile.gif bet va sienu kampu gaila sad.gif
user posted image
user posted image

Megstamiausia miegijimo vieta smile.gif

user posted image
user posted image

Bandom susipazinti su kitokiais kaciukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš niekur nedingau, tiesiog susirgo mano sūnus. Labai karščiuoja, todėl nelabai turiu laiko rašynėti. o dar Čiko kažkas atsitiko, kažkos agresyvus pasidarė. Nesuprantu, šoka ant kojų, kandžiojasi doh.gif Bliamba, kas atsitiko, niekaip man nedaeina. Man atrodo, kad vyras čia kaltas, žaidė su juo nenormaliai, vis erzindavo jį. Aš jau galvoju, gal jis dėmesio taip nori. Tuoj eisiu ieškoti patarimų temoj kaip užauginti gerą katę.

O šiaip, viskas po truputį ...
Atsakyti
Laba diena smile.gif
neuzmirstuole,gaila, kad tokie rūpesčiai užpuolė, tikėkimės sūnelis greitai pasveiks, bet lyg tai tie gripai siautėja... unsure.gif

O dėl Čiko - irgi kažkaip neturiu supratimo, kodėl taip katinas gali elgtis, bet jeigu taip nutiktų, tai lupčiau, su laikraščiu, nes skaudžiai nubausti tai negalėčiau, bet su kokiu laikraščiu tai gautų kaip reikiant, kol suprastų, kad taip negalima blush2.gif O ką daryti? Kai katinas tarytum dar specialiai problemas kelia....

armeda, labai graži ir įdomi spalva katukės, nu labai faina...
Pirma nuotrauka - topas thumbup.gif

Mes tai irgi gal strese gyvenam, lyg tai jau turiu buto pirkėją ( tuk tuk tuk į medį), tai va, kitą savaitę, jeigu viskas gerai, pasirašom sutartį ir tada prasidėėėėės... visi vargai...
Apie buto kainą kalbėjom, tai sakau - tokia kaip reklamoje, kaip rinkoje, bet jeigu su Bugučiu - tai tada ir už milijoną neparduodu schmoll.gif Kas tas milijonas, kad dūšioj bus nyku, ir nuolat galvosiu apie savo kačių biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 15 kovo 2015 - 13:35
Ir man labai graži Armedos katytė. Tik vardą pamiršau doh.gif Sklerozė smile.gif

Neuzmirstuolės sūnui sveikatytės 4u.gif

Sidabrės seniai norėjau paklausti apie namuką ant vištos kojelės ax.gif Linkiu, kad pasisektų parduoti, o paskui viskas eitų lengvai ir sklandžiai 4u.gif

Dar apie veterinarus ir ligas... Man atrodo, kad mes, būdamos šalia gyvūno, geriau matome, ką jam skauda, ir geriau diagnozojuome ligą ax.gif Ką jie geriausiai moka, tai kastruoti, sterilizuoti, užmigdyti, na, gal dar šlapimo trakto ligas gydyti. Kai atsiranda kitų bėdų, tenka labai paieškoti GERO veto.
Man su Šelmiu teko kreiptis dėi akių ašarojimo. Sakau, lašinom tą ir aną, dar tepėm su tuo. Oi, sako, kiek visko išbandėt. Nustebo, kad vaistinėje yra lašų su levomicetinu, vadinasi, nežinojo. Apžiūrėjo vizualiai akį, patampė vokus, sako, pažeidimų nėra. Ir pati tą žinojau. Išrašė tablečių, antibiotikų amoksicilino su klavulanu, liepė girdyti. Man toks jausmas, kad skyrė bele ką, kad tik būtų paskirtas kažkoks gydymas. Na, buvau labai nusivylusi tuo vizitu schmoll.gif

Ai, dar dėl Čiko pamiršau parašyti. Galbūt jis taip žaidžia. Jūs dabar neturit laiko su juo užsiimti, tai jis bando jus žaidinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 15 kovo 2015 - 17:02
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 15, 13:33)
armeda, labai graži ir įdomi spalva katukės, nu labai faina...
Pirma nuotrauka - topas  thumbup.gif



QUOTE(Riolita. @ 2015 03 15, 16:59)
Ir man labai graži Armedos katytė. Tik vardą pamiršau  doh.gif Sklerozė  smile.gif


Aciu mergaites uz grazius zodzius wub.gif Ji mano paguoda wub.gif smile.gif Kazkada senai sakiau katino neturesiu niekada..... Buvau sunu myletoja, bet deja gyvenimas ateme suni is musu verysad.gif bet dave sita kniaukianti pukuota padareli - miela maza Milka wub.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 15 kovo 2015 - 17:32
Sidabrės seniai norėjau paklausti apie namuką ant vištos kojelės ax.

Riolita,pasakysiu apie tą namelį ant vištos kojelės, atsiprašau, kad ne į temą, bet man norisi pasisakyti, kas manęs, kvailos bobos, laukia doh.gif Taigi, pirmiausia, turiu nupjauti du šimtamečius beržus, kad ant namelio nenugriūtų, čia su aukštalipiais alpinistais turiu draugauti, paskui turiu apsitverti tvorą, įsirengti vartus, pasistatyti šildymo katilą su kaminu, prisiruošti malkų, pastatyti malkinę, sutvarkyti verandą, sutvarkyti ir apželdinti kiemą, pasisėt salotų ir svogūnų, viduje įsirengti virtuvę, paleisti vandenį, kriaukles, dušą sudėlioti, sutvarkyti-sudėti palanges, persivežti + dar dasipirkti baldus, persivežti savo katinėlius ir savo prižiūrimą ligonį doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pinigų niemaaa, nes butas parsidavė pigiau.... bigsmile.gif
Neužjauskite, nes aš čia įdomumo dėlei parašiau, tiesiog net pačiai įdomiai skamba ši afera biggrin.gif

Apie veterinarus - pritariu, pirmiausia pačios turim įžiūrėti savo augintinių problemas, po to kreiptis, kad padarytų tyrimus, ar ką patartų mirksiukas.gif

armeda, aš irgi anksčiau turėjau šunis, maniau, kad taip ir reikia, o, pasirodo, katinėliai net geriau thumbup.gif ypač, tiems, kam vedžiojimas yra ne visada, tpsakant, didelis malonumas... rolleyes.gif
Atsakyti