Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Paskutiniu metu pastebėjom, kad mūsų Pipiriukas pasikeitė savo elgesiu, pradėjo labai skaudžiai kniaukti, toks neramus, pastoviai bėgioja, šiek tiek agresyvus pasidarė smile.gif ir draugas sako, kad greičiausiai morčius prasidėjo tai noriu paklausti ar tikrai morčius tokiais požymiais pasireiškia? Jeigu taip tai kiek vidutiniškai kniauks jis mums biggrin.gif ir kiek žinau per morčių negalima kastruoti taip? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 12 kovo 2015 - 19:31
Bet šlapintis tai nesišlapina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 12 kovo 2015 - 19:54
Ganyta, o kokio dabar amžiaus Pipiriukas ?
Bet vistiek reikėtų užbėgti pas vetus, papasakoti situaciją ir užsirašyti kastracijai.
Mano supratimu, katinukams nėra taip, kad per morčių negalima, katytėms būna taip, kad negalima, kol morčiuoja.
Antras dalykas, nemanau, kad jaunas katinėlis jau iš karto turėtų pulti žymėti. Tiesiog pradžioje gal ir pats jis nesupranta, kas vyksta, tačiau hormonų veikla jam jau neduoda ramiai gyventi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 12, 21:15)
Ganyta, o kokio dabar amžiaus Pipiriukas ?
Bet vistiek reikėtų užbėgti pas vetus, papasakoti situaciją ir užsirašyti kastracijai.
Mano supratimu, katinukams nėra taip, kad per morčių negalima, katytėms būna taip, kad negalima, kol morčiuoja.
Antras dalykas, nemanau, kad jaunas katinėlis jau iš karto turėtų pulti žymėti. Tiesiog pradžioje gal ir pats jis nesupranta, kas vyksta, tačiau hormonų veikla jam jau neduoda ramiai gyventi. rolleyes.gif


15 dieną bus 7mėn. smile.gif na reiks spręsti šią problemėlę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 12, 14:57)
Kadangi ji lakė natūralų jogurtą, tai sugalvojau ant guliašo uždėti kelis šaukštelius jogurto, išmaišiau,  tai mielai visą guliašą suėda. 


Man veiseja sake, kad pieno produktų tai jau griežtai - ne! Ir aš daug apie tai skaičiau, kad tipo nesveika. Tai sakiau neduosiu - nežinos kas per daikatas ir nenorės blush2.gif O va kaime gi katiniukai ant pienuko ir gyvena g.gif
Įdomu ar kiti mūsų katiniukai - forumiečiai būna palepinti pienuku ar jogurtu ? g.gif

Sidabre o kada jūs Bugutį kastravot? Aš taip norėčiau kad Točis būtų toks tiiiiikras stambus katinas. Va anksčiau pas mus temutėj buvo Niurkutės Atamanas wub.gif Toks gražuolis wub.gif O dabar man rodos Bugutis seka jo pėdomis (aš apie katinišką grožį wub.gif ) O visi kiti katinukai dar tokie padūkę ... 4u.gif Mano Točis už Pipirą nedaug jaunesnis tai pasirodo ir mūsų jau šita procedūra artėja smile.gif O jei tokius jaunučius kastruoti ( jei Ganytos Pipirui tikrai šita problema), tai kaip - ir liks jie tokie nedabrendę smile.gif schmoll.gif Mano tai tikrai - kūdas kaip siūlas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Apie pieną - pieno negalima, nes katės nevirškina laktozės, kaime - gal irgi joms blogai, gal ir viduriuoja kur pievoje, bet ten taip nesigilinama......

Rūgštūs pieno produktai - galimi: natūralus jogurtas, be saldiklų, dažiklių, aš grietinės duodu skiestos su vandeniu, laižo tik Katytė

Lunyte, aš Bugutį kastravau 6,5 mėn., gal per anksti, bet priekabiavo prie Katytės.. biggrin.gif

O Atamanas yra Bugio tėvas, gal Bugis nepasieks jo įspūdingų formų, nes iš mamos pusės ten smulkesnių katinėlių giminė, bet šiek tiek atamaniško turi... ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 13, 10:00)
O Atamanas yra Bugio tėvas, gal Bugis nepasieks jo įspūdingų formų, nes iš mamos pusės ten smulkesnių katinėlių giminė, bet šiek tiek atamaniško turi...  ax.gif  ax.gif bigsmile.gif


Nu geras rolleyes.gif thumbup.gif 4u.gif Va šito tai nežinojau.... blush2.gif Aš sakau kad Bugutis pačiausias wub.gif wub.gif wub.gif Vadinas netiesa, kad anksti iškastravus katinukai ir lieka tokie nedabrendę biggrin.gif Juk Bugutis tai pakankamai anksti neteko savo vyriškumo/katiniškumo bigsmile.gif
Atsakyti
Aš saugau gražuolio Atamano - Bugio tėčio nuotrauką savo kompe ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sidabre - va palepinai mus Atamano foto.. nu jis man katinu katinas ir Niurkutei esu ne karta ta sakiusi:))) del jo as susizavejau skotukais:)

o jau selmis su puma:) niurkyt ir niurkyt tokius grozius:)

Pino Nimfai neduodu, bet kartais grietines ar jogurto duodu pasigardziuot - nedaug sauksteli, bet palepinu - labai megsta:)

gero savaitgalio merginos:)
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 13, 11:34)
Aš saugau gražuolio Atamano - Bugio tėčio nuotrauką savo kompe ax.gif



Tikras gražuolis smile.gif wub.gif Aš irgi turiu , bet namie , ne darbe

O štai čia va mergaitė mano buvo pati pačiausia wub.gif wub.gif wub.gif Margytė.
user posted image

Gal nesupyks mergaitės forumietės, juk šių katukų šiandien jau nebėra cray.gif ir iš tiesų man visos mūsų katytės ir katiniukai be išimties labai gražūs wub.gif wub.gif wub.gif Juk dėl to ir pati škotuką įsigijau thumbup.gif
Atsakyti
Buvau pas veterinarą nulėkusi pasikonsultuoti - tai sakė, kad rujos požymiai čia smile.gif tai liepė sulaukti kol pasibaigs ir tada jau registruotis kastracijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 13, 14:06)
O štai čia va mergaitė mano buvo pati pačiausia  wub.gif  wub.gif  wub.gif Margytė.
Juk dėl to ir pati škotuką įsigijau  thumbup.gif

Tai Točis yra ne pirmas jūsų škotukas? Margytė irgi buvo jūsų? Jei atmintis nepaveda, Margytę buvau mačiusi senose škotukų temose, gal prieš 2-3 metus, su iškelta papūsta voveriška uodega, gavusia daug komplimentų wub.gif

Sidabre, kaip Katytei? Ar buvot vakar pas vetus, kaip rezultatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 13 kovo 2015 - 19:18