Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Pipiras susimąstęs ir rimtai nusiteikęs bigsmile.gif

ačiū, ganyta, net nežinau, kaip tą mano Katytę dabar vertinti? g.gif
Guli, tingiai ir ramiai, seilėtekis mažėja, 12 val. vėl turim būt pas vetus, bet negaliu kažkaip pritaikyti, ar čia jai danties skausmas, ar alerginė reakcija g.gif Šiaip ji dažnai būna alergiška kam nors ir truputį įsivaizduoju, į ką galėjo sureaguoti... Bėgam vėl konsultuotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 11, 12:37)
Pipiras susimąstęs ir rimtai nusiteikęs bigsmile.gif

ačiū, ganyta, net nežinau, kaip tą mano Katytę dabar vertinti?  g.gif
Guli, tingiai ir ramiai, seilėtekis mažėja, 12 val. vėl turim būt pas vetus, bet negaliu kažkaip pritaikyti, ar čia jai danties skausmas, ar alerginė reakcija g.gif Šiaip ji dažnai būna alergiška kam nors ir truputį įsivaizduoju, į ką galėjo sureaguoti... Bėgam vėl konsultuotis unsure.gif



Pipiras visada bando atrodyti rimtai nusiteikęs biggrin.gif bet greičiausiai čia jo maskuotė tokia biggrin.gif nes pastoviai nori ką nors prisbitkinti biggrin.gif blush2.gif
Na tikiuosi viskas gerai bus jūsų katytei smile.gif sveikite 4u.gif
Atsakyti
Ateinu papasakoti savo nuotykius doh.gif
Katytė pareiškė : "Sulaužyk mane, sulankstyk mane, bet į tą boksą aš nelįsiu schmoll.gif "

Ir ką gi - nudrožiau viena, davė švirkštą su vaistais ir adata, liepė suleisti blink.gif
Aš net žmogui nemoku normaliai suleisti vaistų blush2.gif

Bet va, jau suleidau thumbup.gif Valio, esu kačių doktorka rolleyes.gif

Bet ryt reikia vežti pačią katę... verysad.gif verysad.gif Teks sulankstyti, tiksliau suvynioti leliukiškai ir įkišti į boksą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 11, 15:03)

Katytė pareiškė : "Sulaužyk mane, sulankstyk mane, bet į tą boksą aš nelįsiu schmoll.gif "

Vadinasi, vakar tikrai skausminga procedūra buvo. Suprato Katytė, kur ją norite nuvežti.

Šaunuolė, Sidabre, kad sugebėjote katei vaistus suleisti 4u.gif Man atrodo, kad žmogui paprasčiau. Ko tik nepadarom, kai labai labai reikia..

Šiandien mušiau Šelmį. Su laikraščiu smile.gif Už draskymą. O jis atsisuko ir žiūri savo didelėm apvaliom nustebusiom akim, ką čia aš darau. Tik po kažkiek laiko spruko į šoną, žiopliukas smile.gif
Atsakyti
Prajuokino Šelmio reakcija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Bet tie škotukai tokie ir yra bigsmile.gif Pvz. Katytei aš nors ką griežčiau pasakau - išnyksta kaip dūmas rolleyes.gif

Bugiui ką nors griežčiau sakydavau, tai žiūri tokiom gerom akytėm, net nesupranta apie ką kalba eina ir kodėl tonas ne toks g.gif g.gif Tai nustojau ir sakyti.... biggrin.gif

Aš tai nors išsimiegojau, kol jos vaidina baisias ligones ax.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 11 kovo 2015 - 21:44
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 10, 11:32)
Tai jau ir grįžome... Gavo antibiotikų, nuskausmninančių ir vit.C, pagal apžiūrą - lyg tai vienoje pusėje dantis apraudęs ir jautrus g.gif  Klausė, gal gėlėmis apsinuodijo, bet kaip ir netikiu... g.gif
Sako, jeigu dantis - po 4 val. turėtų žymiai pagerėti, rytoj dar turim nuvažiuoti ir galutinai įsitikinti, tada jau galėsim gydytis namie...
Katytė kaip visada pavyzdinga - iškentė visus dūrius be cyptėjimo, tik galvą man į rankas įkišo. Sesutė perspėjo, kad vienas dūris gana skausmingas, kad neįbrėžtų, ar neįkąstų. Juokiuosi. sakau, čia gi mano katinai, aš nežinau, ką reiškia įbrėžti ar įkąsti biggrin.gif

O ar negalėjo katytė įsidurti į kokį kaktusą? Mes kai turėjom kitą katę, tai ji besiglaustydama įsidūrė į kaktuso spyglį, tai irgi seilės varvėjo, prasižiojusi vaikščiojo, nieko neėdė. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 05, 18:47)
user posted image

Kokio amžiaus jūsų katinukas? bigsmile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 11 kovo 2015 - 22:32
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 11, 22:29)
Kokio amžiaus jūsų katinukas? bigsmile.gif


Mūsų Točis gimęs spalio 23 d 2014 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 12, 10:01)
Mūsų Točis gimęs spalio 23 d 2014 metų  smile.gif

Mūsiškė lapkričio 23 dieną. Lygiai mėnesiu vėliau. Papasakokit ką ėda jūsų katinukas. Kiek kartų per dieną šeriat? bigsmile.gif Duodat kokių nors vitaminų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 12 kovo 2015 - 10:47
Oi tas kačių smalsumas smile.gif

Kažin kokio gėrio yra tame stalčiuje?
user posted image

Kažką radau
user posted image

Gal dar ką rasiu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 12, 12:24)
Oi tas kačių smalsumas  smile.gif

Kažin kokio gėrio yra tame stalčiuje?
Kažką radau
Gal dar ką rasiu...

Sveikos smile.gif
Nu kokie gražūs man Riolitos kleckai, taip ir norėtųsi abu nuniurkyti biggrin.gif
Bet Šelmis su pavydu žiūri į Pumos medžioklės sugebėjimus biggrin.gif

Jeigu dar daugiau stalčių atidaryti - žiūrėk, ir užsiėmimas visai dienai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 11, 23:29)
O ar negalėjo katytė įsidurti į kokį kaktusą?

Nu kad neea, yra čia vienas kaktusas, bet prie jo reikia prilįsti, o juk jie ne pirmą dieną namuose....

Manyčiau, kad dantis, jau nesiseilioja, bet valgyti nelabai išeina, nors ir norėtų, ir net lūpą pakėlusi vienoje pusėje, vėliau važiuosim dar gydytis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 12, 11:24)
Kažin kokio gėrio yra tame stalčiuje?


Puma gudresnė biggrin.gif jai pavyko šio to rasti o Šelmis nabagiukas taip tikisi, kad ir jam duos blink.gif Bet matyt Pumai labai skanu buvo - sukramsnojo blink.gif
Įdomu kam dabar suras ? Šelmiui ar sau ? unsure.gif

QUOTE(Lausanda. @ 2015 03 12, 10:46)
Papasakokit ką ėda jūsų katinukas. Kiek kartų per dieną šeriat? bigsmile.gif Duodat kokių nors vitaminų?


Točis valgo Royal Canin mažiukams iki 12 mėn ir duodu tiek kiek nori. Ir dar kartais įdedu minkšto RC irgi mažiems iki 12 mėnesių. Tai sušlamščia per minutę ir rėkia išsižiojęs , kad dar nori lotuliukas.gif O dar kartais duodu žalios vištienos po biški. Bet čia jam specialiai neperku - tik kai sau darausi. Irgi labai mėgsta. smile.gif Ir aplamai - jei jam duočiau tai valgytų viską iš lėkštės ką aš valgau blush2.gif Bet neduodu, nes veisėja jį maitino tuo pačiu RC ir vištienos duodavo.
O pamenu kai mamos katytę kartais nuveždavom pas vet. tai daktarė Margarita sakydavo kad tik neduot naminio maisto, neva tai tie specialūs subalansuoti katiniukams. Bet mama nevisad klausydavo ir vis paduodavo po truputį tai jogurto, (ko labai jau negalima) tai keptos vištienos tai kokių dešrelių brangesnių (nes po 6-8 Lt tai nė už ką nevalgydavo lotuliukas.gif ). Nu ir dabar tai katytei jau 12 metų, bet kokių nors didelių ligų tai neturėjo 4u.gif
O vitaminų net nežinau ar jų reikia... g.gif Sakau gal maistelyje visko yra g.gif O dar kai mamos persytė tai valgo tik 1 rūšies vitaminus tokias širdeles - nieko daugiau neįkiši, tai galvoju ar čia verta Točiui pirkiot kol suprasiu kas jam skanu ir valgoma... g.gif Nors Točiui gal viskas būtų skanu lotuliukas.gif Nu jis gi berniukas ir nori augt diiiiidelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 12, 13:37)
Točis valgo Royal Canin mažiukams iki 12 mėn ir duodu tiek kiek nori. Ir dar kartais įdedu minkšto RC irgi mažiems iki 12 mėnesių. Tai sušlamščia per minutę ir rėkia išsižiojęs , kad dar nori  lotuliukas.gif O dar kartais duodu žalios vištienos po biški. Bet čia jam specialiai neperku - tik kai sau darausi. Irgi labai mėgsta.  smile.gif Ir aplamai - jei jam duočiau tai valgytų viską iš lėkštės ką aš valgau  blush2.gif  Bet neduodu, nes veisėja jį maitino tuo pačiu RC ir vištienos duodavo.
O pamenu kai mamos katytę kartais nuveždavom pas vet. tai daktarė Margarita sakydavo kad tik neduot naminio maisto, neva tai tie specialūs subalansuoti katiniukams. Bet mama nevisad klausydavo ir vis paduodavo po truputį tai jogurto, (ko labai jau negalima) tai keptos vištienos tai kokių dešrelių brangesnių (nes po 6-8 Lt tai nė už ką nevalgydavo  lotuliukas.gif ). Nu ir dabar tai katytei jau 12 metų, bet kokių nors didelių ligų tai neturėjo  4u.gif
O vitaminų net nežinau ar jų reikia... g.gif Sakau gal maistelyje visko yra  g.gif O dar kai mamos persytė tai valgo tik 1 rūšies vitaminus tokias širdeles - nieko daugiau neįkiši, tai galvoju ar čia verta Točiui pirkiot kol suprasiu kas jam skanu ir valgoma... g.gif  Nors Točiui gal viskas būtų skanu  lotuliukas.gif Nu jis gi berniukas ir nori augt diiiiidelis  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mūsų katytė iš 5 tos vados kačiukų vienintelė neėdė sauso maisto ir guliašo. Jos 4 broliai ėdė viską, o mūsiškė tik šviežią jautienos kumpį ir vištienos krūtinėlę. doh.gif Veisėja atiduodama įdėjo man kelias pakuotes guliašo RC, sako, gal vis tik kaip nors suės. Bet niekaip aš jai neįsiūliau. Kadangi ji lakė natūralų jogurtą, tai sugalvojau ant guliašo uždėti kelis šaukštelius jogurto, išmaišiau, tai mielai visą guliašą suėda. biggrin.gif Va taip ir žaidžiamės. O apetitu maniškė irgi nesiskundžia. ax.gif
Atsakyti