Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 20:24)
bet komisija gal geriau supranta, nei SM moteriškės.

tai ana tegu ir sprendžia biggrin.gif kažkada berods yra buvus tokia idėja, kad tik komisija rinks dainą. lai taip ir būna. sutaupys liaudis ir nervų, ir pinigų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 vasario 2015 - 20:26
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 20:24)
Man tai pvz. visai gera ta daina. Ir atlikta neblogai, tikiu, kad į finalą išeis ax.gif . Nesuprantu to perdėto pyktinimosi stumimu. Gal ir buvo tas stumimas, bet komisija gal geriau supranta, nei SM moteriškės.

Jei nesekei atrankos nuo pat pradziu, turbut ir nepastebejai visu povandeniniu sroviu.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 21:22)
Internetinis balsavimas buvo nemokamas. O TV balsavimas, manau, sąžiningas smile.gif


aš irgi manau, kad sąžiningas, tik jeigu tie kriterijai kinta, ką tie balsai bereiškia.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 21:24)
Man tai pvz. visai gera ta daina. Ir atlikta neblogai, tikiu, kad į finalą išeis ax.gif . Nesuprantu to perdėto pyktinimosi stumimu. Gal ir buvo tas stumimas, bet komisija gal geriau supranta, nei SM moteriškės.


aš irgi nesuprantu, sirgau, balsavau už visai kitus atlikėjus ir dainas, bet skaitau, turim geriausią rezultatą, man patinka tos dainos optimizmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 24 vasario 2015 - 20:33
Eikit sau, bet tai Linkita klube gerokai pjauna pro sali huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 24, 21:45)
Eikit sau, bet tai Linkita klube gerokai pjauna pro sali  huh.gif


ką jūs sakot listen.gif man atrodo, kad jums per gera klausa maišo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 13:27)
Tai kas nepatinka? Geriau su Vaidu skambėjo, todėl viena ir nedainavo. O Mia trūks-plyš su nekenčiama daina norėjo lėkt biggrin.gif Pora pagraudenimų išvakarėse, kaip ją skriaudžia, ir jau žiūrėk, gelbėtojų armija balsuoja.

O pernai tai žadėjo, kad jau nebedalyvaus EV rolleyes.gif Pamiršo prisimint musiet...

Ir, aha, tikrai, tokia lieva daina jai, o vis tiek maikę plėšosi, kaip nori tą visą lievatūrą atlikti blizgioje EV scenoje? Nu ir ko taip žudytis, save prievartauti?

Galvoju, kad kitamet reikėtų patobulinti nacionalinę atranką: dalyvis būtų vienas, tiksliau - viena, t.y. Me. Skelbiamas konkursas kompozitoriams, atrenkama dešimt geriausių dainų, Me visas sudainuoja, tauta pabalsuoja, Me pati save įveikia ir važiuoja į EV. Me laiminga, sudalyvavusi, tuo tarpu kompozitoriai ir supermamos tarpusavyje badosi špygomis ir virtualiai spjaudosi.*

___________
* Neprivaloma, bet labai tikėtina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 24 vasario 2015 - 20:59
prie ko čia ta Mia, jos vietoj bet kas galėjo būt ...

ar vėl provokuojate? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 24, 21:02)
prie ko čia ta Mia, jos vietoj bet kas galėjo būt ...

Būtent
Atsakyti
a jau baigėt šaršalą? biggrin.gif jau galima su savo bernais pareit? rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 24, 22:02)
prie ko čia ta Mia, jos vietoj bet kas galėjo būt ...

ar vėl provokuojate?  biggrin.gif

Kaip tai - prie ko? Labai tiesiogiai ir prie visko. Neprovokuoju. Ji pikta, kad nelaimėjo, ji įtaria sąmokslą, jai nepatinka daina. O mano pusiau su juoku pateiktas pasiūlymas galėtų visai rimtai būti įgyvendintas.
O kad galėjo būti kažkas ar bet kas kitas... Bet nebuvo. Todėl tokia diskusija dėl hipotetinės situacijos tikrai yra neperspektyvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 24 vasario 2015 - 21:40
Tai dar blogiau, jei renkama bet kas vardan protesto ax.gif
Papildyta:
QUOTE(eglegle @ 2015 02 24, 21:35)
a jau baigėt šaršalą?  biggrin.gif jau galima su savo bernais pareit?  rolleyes.gif

user posted image

Kas čia tokie? Italai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 21:39)
Tai dar blogiau, jei renkama bet kas vardan protesto ax.gif

daina tai ta pati cool.gif ne grožio konkursas, dainos biggrin.gif

QUOTE(eglegle @ 2015 02 24, 21:35)
a jau baigėt šaršalą?  biggrin.gif jau galima su savo bernais pareit?  rolleyes.gif

ot barakuda, cielus tris susigriebusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 vasario 2015 - 21:43