Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(mjforever @ 2015 02 24, 19:51)
user posted image
nekažin kaip ties ta vreuuvreuuvreuuu
o oficialus video mūsų atstotų yra, įdomu?

lotuliukas.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 02 24, 19:54)
Telefonu irgi galima taip pat cool.gif Net informacija buvo pasklidusi dėl spec. perkamų kortelių ir mes patys čia Liepą pajuokinėjome dėl to
Papildyta:

Baikit, kaip su amebom taip greit susuksi? unsure.gif

Galima galima, užtai ir piktinotės. Gerai, baigiam. Tikrai atsibodo tas pats per tą patį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 17:55)
Kaip supratau, jūs bendrai prieš neskaidrumą, bet už nesąžiningą internetinį balsavimą, kadangi jūsų mėgstama daina turbūt buvo aukštai pakilusi? biggrin.gif
------------
Jeigu būtumėt už skaidrumą, tai negintumėt tokio absurdiško internetinio balsavimo, kur kas kiek norėjo, tiek galėjo balsuot už jam patinkančią dainą gudraudamas ir taip ją iškelti į viršų.

blogai supratot.
-------------
kur mano tekste buvo ginimas internetinio balsavimo? doh.gif Jei skaitytumėt tai ką rašau, o ne tai, ką jūs norit išgirst, tai pamatytumėt, kad internetiniu balsavimu mosuoju prieš nosį, į jūsų prieš tai parašymą, kad atranką skaidri. Jūs pati sau prieštaraujat. Internetinė apklausa irgi bendros atrankos dalis. Taigi, kaip internetinė atranka skaidri nebuvo, taip nebuvo, ir televizinė ir visa bendrai paėmus.

QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 18:16)
O tai kaip tada visokios olialiaškės, įsivaizduojančios, kad moka dainuot, lipa ant scenos.
---------
O Pojavis g.gif , jis gi neturi jokio muzikinio išsilavinimo (pataisykit jei klystu) g.gif , ėmė ir užlipo mirksiukas.gif

nu ir? tai kas tame gero? rolleyes.gif
----------
o muzikinis išsilavinimas negarantuoja balso rolleyes.gif
Atsakyti
na bet džiugu, daina europiečių širdyse auga, dauguma į top 15 įtraukę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 24, 20:05)
na bet džiugu, daina europiečių širdyse auga, dauguma į top 15 įtraukę  wub.gif

tik kad nenusibostų iki EV g.gif dar keli mėnesiai.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 20:04)
blogai supratot.
-------------
kur mano tekste buvo ginimas internetinio balsavimo? doh.gif Jei skaitytumėt tai ką rašau, o ne tai, ką jūs norit išgirst, tai pamatytumėt, kad internetiniu balsavimu mosuoju prieš nosį, į jūsų prieš tai parašymą, kad atranką skaidri. Jūs pati sau prieštaraujat. Internetinė apklausa irgi bendros atrankos dalis. Taigi, kaip internetinė atranka skaidri nebuvo, taip nebuvo, ir televizinė ir visa bendrai paėmus.
nu ir? tai kas tame gero? rolleyes.gif

Tai va, kad mosuojat. Kad atseit reikėjo jo laikytis. Nors iš esmės nebuvo užtikrintas sąžiningumas balsuojant internete. Ir išvis, jei organizatoriai sau pasiliko teisę keisti taisykles, tai jie taip ir padarė. Vadinasi, nusikaltimo nėra.
Atsakyti
Vaidas Baumila & Monika Linkyte - This Time - performing first time at night club user posted image

https://www.youtube.com/?v=qXMDDe_0HIY
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 24, 20:16)
Vaidas Baumila & Monika Linkyte - This Time - performing first time at night club  user posted image

https://www.youtube.com/?v=qXMDDe_0HIY

man atidaro nuorodą į pagr youtube langą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 21:14)
Tai va, kad mosuojat. Kad atseit reikėjo jo laikytis. Nors iš esmės nebuvo užtikrintas sąžiningumas balsuojant internete. Ir išvis, jei organizatoriai sau pasiliko teisę keisti taisykles, tai jie taip ir padarė. Vadinasi, nusikaltimo nėra.


tiesiog balsuot ir pinigus mėtyt nėr prasmės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 24, 21:18)
man atidaro nuorodą į pagr  langą g.gif

http://youtu.be/qXMDDe_0HIY user posted image
Atsakyti
aš tikrai džiaugsiuos, jei Europai daina patiks, nu bet man tas priedainis ... nigaliu... nuo pirmo karto kai tik išgirdau, lanksto jis man ausis biggrin.gif iki priedainio viskas liuks.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 24, 20:20)
tiesiog balsuot ir pinigus mėtyt nėr prasmės  smile.gif

Internetinis balsavimas buvo nemokamas. O TV balsavimas, manau, sąžiningas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 24, 21:05)
na bet džiugu, daina europiečių širdyse auga, dauguma į top 15 įtraukę  wub.gif

Man tai pvz. visai gera ta daina. Ir atlikta neblogai, tikiu, kad į finalą išeis ax.gif . Nesuprantu to perdėto pyktinimosi stumimu. Gal ir buvo tas stumimas, bet komisija gal geriau supranta, nei SM moteriškės.
Atsakyti
man tas klubinis variantis l.patiko, atsipalaidevę, bekų nesigirdi, patys uždegančiai traukė wub.gif
Atsakyti