Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 15:34)
Ir kas pasikeitė po tos laidos? Atsirado naujų dainų ar atlikėjų? biggrin.gif

buvo pramesti (komisijos dėka) kai kurie atlikėjai po tos savaitės... o jei komisija nebūtų pasistengus (nes pagal žiūrovų balsavimą visai kitaip būtų susiklostę viskas), galėjo tie atlikėjai tiesiog kitą kažkokią aranžuotę pasirinkt, ar pasirodymą kitokį, ir būtų visai kitas vaizdas... kalbant apie tą savaitę jam neįtiko būtent Edgaro dainos pateikimo idėja (taip rašė), todėl gal ir buvo geriausi tą savaitę M and V rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2015 02 24, 15:35)
drinks_cheers.gif nekyla ranka čia rašyt, o tokia pozityvi tema buvo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 15:45)
buvo pramesti (komisijos dėka) kai kurie atlikėjai po tos savaitės... o jei komisija nebūtų pasistengus (nes pagal žiūrovų balsavimą visai kitaip būtų susiklostę viskas), galėjo tie atlikėjai tiesiog kitą kažkokią aranžuotę pasirinkt, ar pasirodymą kitokį, ir būtų visai kitas vaizdas... kalbant apie tą savaitę jam neįtiko būtent Edgaro dainos pateikimo idėja (taip rašė), todėl gal ir buvo geriausi tą savaitę M and V rolleyes.gif

Daugmaž, kas būtų, jeigu būtų smile.gif
Papildyta:
Aha, pozityvi patyčių tema buvo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 15:54)

Aha, pozityvi patyčių tema buvo laugh.gif

ir iš ko gi čia pernai buvo tyčiotasi? nes kalba tai apie pernai metus, kaip supratu, eina
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 16:54)
Daugmaž, kas būtų, jeigu būtų smile.gif
Papildyta:
Aha, pozityvi patyčių tema buvo laugh.gif

Ar man tik taip atrodo, ar Jūs pati kažkur giliai tikite, kad ne viskas gerai su atranka buvo?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 24, 16:43)
Taigi ne visi akli ir kurti biggrin.gif Man dainoje tas priedainio ,,nužeminimas" irgi tą dainą baisina labai.

Tada aš akla ir kurčia, nes man ta daina nuo pradžių buvusi nekokia ir nesvarstytina, pagražėjo duete. Be to, galima sužaisti su kamera geriau, kai ant scenos yra 2 žmonės.

Dar ir be sąžinės matyt esu, nes manau, kad jie abu gali užimti aukštesnę vietą, nei amžinai vargšė senstelėjusi seksulka Mia.

Ir jeigu toliau tvatijatės tašėm, tai pradėkit tą daryt įdomiau, nes iki gegužės pavirsit į rūpintojėlius, o tokia įdomi tema būdavo. bebe.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 15:57)
ir iš ko gi čia pernai buvo tyčiotasi? nes kalba tai apie pernai metus, kaip supratu, eina

Ne apie pernai, o apie šiemet šneku. Nes aš čia vos ne kaltinama, kad pozityvią temos aurą sugadinau, nors dar man nerašant, mačiau, kad tyčiojimasis iš daugumai čia nemėgstamų dalyvių yra net labai priimtinas. Bet kai visos sutaria dėl to, tai nesiskaito kaip auros gadinimas, ar ne?

QUOTE(oziarage @ 2015 02 24, 15:57)
Ar man tik taip atrodo, ar Jūs pati kažkur giliai tikite, kad ne viskas gerai su atranka buvo?

Taigi matėm, kaip dainas išrinko mirksiukas.gif Nežinau, ar tai galima vadinti neskaidrumu, jei organizatoriai turi teisę elgtis, kaip jiems atrodo geriausia. Dėl žiūrovų balsavimo, tai tikiu, kad viskas sąžininga buvo.

Dėl Linkytės, jau rašiau, kad ją jau n metų stumia, kad man net atsibodo piktintis dėl to biggrin.gif O daina ir atlikimu aš patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 24 vasario 2015 - 16:12
Na, jei iš tiesų toks punktas sutartyje yra, kad organizatoriai bet kada konkurso eigoje turi teisę keisti taisykles, tai tokiu atveju, nežinau ar galim labai jau ir piktintis dėl organizatorių saviveiklos. Organizatoriai padarė tai, kas ir buvo parašyta sutartyje(tsakant, padarė kaip jiems reikia). Taip išeina, kad atlikėjai patys ant to pasimovė, o žiūrovai nežinodami šio punkto ir sukėlė audrą g.gif Pamačius sutartyje įrašytą tokį punktą, visiems atlikėjams prieš dalyvaujant reikėjo labai gerai pagalvot. Nes čia tikrai, sakyčiau, kad toks kaip ir kabliukas.
Dabar ir prisiminiau, kad kažkuri, tik prasidėjus konkursui, buvo sutarties print screen'ą įmetus. Tada dar nebuvo jokių dramų, bet, jei neklystu, tą punktą aptarinėjom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 vasario 2015 - 16:43
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 16:10)
Nežinau, ar tai galima vadinti neskaidrumu, jei organizatoriai turi teisę elgtis, kaip jiems atrodo geriausia. Dėl žiūrovų balsavimo, tai tikiu, kad viskas sąžininga buvo.

o išmesti dainas, kurios patenka pagal žiūrovų balsavimą į top 3, ir prastumti į finalą tas, kurios nepatenka, irgi skaidru?
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 16:46)
o išmesti dainas, kurios patenka pagal žiūrovų balsavimą į top 3, ir prastumti į finalą tas, kurios nepatenka, irgi skaidru?

Nu taip, pati pirma daina, surinkusi daugiausiai balsų - švedų pribalsuota. Tai kur čia teisybė, kad švedai mums išrinko dainą? Apie balsavimą čia ne viena gyrėsi, kad iš tel. galima daug kartų balsuoti ir dar pamokė kaip. Taip pat nepamirškite proxy serverių. Man tas internetinis balsavimas - tai pati didžiausia nesąmonė. Ir jokio ten sąžiningumo jame nematau.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 24, 16:42)
Dabar ir prisiminiau, kad kažkuri, tik prasidėjus konkursui, buvo sutarties print screen'ą įmetus. Tada dar nebuvo jokių dramų, bet, jei neklystu, tą punktą aptarinėjom.
ax.gif

user posted image

Taisykles galima paskaityti pdf formate čia:
http://www.lrt.lt/projektai/eurovizija

Kažkuri rašė, kad Mia galėjo atsisakyti dalyvauti finale, bet taisyklėse numatyta bauda už tokį poelgį:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 16:55)
Nu taip, pati pirma daina, surinkusi daugiausiai balsų - švedų pribalsuota. Tai kur čia teisybė, kad švedai mums išrinko dainą? Apie balsavimą čia ne viena gyrėsi, kad iš tel. galima daug kartų balsuoti ir dar pamokė kaip. Taip pat nepamirškite proxy serverių. Man tas internetinis balsavimas - tai pati didžiausia nesąmonė. Ir jokio ten sąžiningumo jame nematau.

Užsienio "komisija" taip ar taip labai prisidėjo prie mūsų dainos išrinkimo, tai koks jau skirtumas tie ar kiti? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 24, 17:10)
Užsienio "komisija" taip ar taip labai prisidėjo prie mūsų dainos išrinkimo, tai koks jau skirtumas tie ar kiti? cool.gif

Nepatinka man ir užsienio komisija, bet ką daryt, kad organizatoriai juos pakvietė. Bet visgi bent jau matai tuos žmones, jie turi pagrįsti savo nuomonę, o internete švedai subalsavo, nes kompozitorius paprašė. Toks balsavimas facebooko lygio ax.gif
Atsakyti