Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

Pgalvojau, pagalvojau.. Pasiimsiu aš Norvegą rolleyes.gif Labai jau gražiai gyvačiukas gieda rolleyes.gif
Atsakyti
>>> Eurodiena rašo apie dalyvį-svečią iš Australijos

Australo daina:
https://www.youtube....h?v=i7MwzRBEY_M

lens.gif
Atsakyti
Ir vel padare babce... verysad.gif

O Dievai... Vaido dzinsiniai rankogaliai ir apykakle is svarko istraukti ant virsaus wacko.gif
Cia 90tuju stiliukas tipo?

Visa jaunimelio koziri sudirbo.

http://www.delfi.lt/...-179250:5867277
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 kovo 2015 - 00:19
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 16, 18:47)
Kažką? Linkytė vis dar laisva biggrin.gif o lytiški išsidirbinėjimai madoj bigsmile.gif

Aš jau geriau kieno nors gitarą pasiimsiu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Soled @ 2015 03 16, 21:18)

Jau ir aš bandžiau estą priglausti,, deja... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 17, 01:08)
Ir vel padare babce...  verysad.gif

O Dievai... Vaido dzinsiniai rankogaliai ir apykakle is svarko istraukti ant virsaus wacko.gif
Cia 90tuju stiliukas tipo?

Visa jaunimelio koziri sudirbo.

http://www.delfi.lt/...-179250:5867277

Monce dar nieko aprengta, bet jau iškelti plaukai tai nu nafik doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 17, 00:08)
Ir vel padare babce...  verysad.gif
O Dievai... Vaido dzinsiniai rankogaliai ir apykakle is svarko istraukti ant virsaus wacko.gif
Cia 90tuju stiliukas tipo?
Visa jaunimelio koziri sudirbo.

Dzinsai ir dzinsiniai marskiniai... Toki derini, turint skoni, galima apzaist, bet ne siuo atveju...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 03 17, 10:07)
Dzinsai ir dzinsiniai marskiniai... Toki derini, turint skoni, galima apzaist, bet ne siuo atveju...

Dzinsas gi sio sezono topas. Bet tai reikia su skoniu daryti.
Atsakyti
Žiūriu, kuo toliau, tuo labiau persistengia doh.gif Kad ir kas jiems ten siūlo derinius, bet laikyčiausi atokiau nuo tokių stilistų. Šį kartą su Vaidu kaip niekad persistengė doh.gif Toks vaizdas, kad juos nori sudiedint ir subobint. Man tai iš viso, turbūt geriausiai jie atrodė per patį pirmą kartą, kai pasirodė duetu. Sakyčiau, čia kaip tik reikia kuo jaunatviškiau daryt. Turbūt 100 kartų geriau būtų tie Monikos mokinukės kalnieriai prie tokios dainos nei šitie aukščiausi kablai ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 17 kovo 2015 - 12:26
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 16, 23:38)

Visai graziai mano australas gieda smile.gif Ir nemazai pasiekes berniokas.
Atsakyti
Sveiki, eurochebra bigsmile.gif Skaitau vis komentarus youtubej, forumuose, kam prognozuojama pergalė, na į favoritus patenka Švedija, Estija, Slovėnija. Kaip jums pastaroji? man visai nieko, gal ir būtų nieko, jei pergalę paimtų, nors švedas ir estai irgi labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2015 03 21, 15:20)
Sveiki, eurochebra bigsmile.gif Skaitau vis komentarus youtubej, forumuose, kam prognozuojama pergalė, na į favoritus patenka Švedija, Estija, Slovėnija. Kaip jums pastaroji? man visai nieko, gal ir būtų nieko, jei pergalę paimtų, nors švedas ir estai irgi labai thumbup.gif

Visai nieko visi trys
Atsakyti
Švedai jau buvo neseniai laimėję, tai vien dėl įdomumo galėtų nugalėti kita šalis šiais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2015 03 21, 15:24)
Švedai jau buvo neseniai laimėję, tai vien dėl įdomumo galėtų nugalėti kita šalis šiais metais smile.gif

As lyg linkstu manyt apie svedus vis tik, bet o ka, jei laimetu Australija? Siaip, ivairovei biggrin.gif
Atsakyti