Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(blackkiss @ 2015 03 14, 21:37)
aha wub.gif drąsiai balsuočiau, jei tik patektų į EV.. bet aišku neišrinks tie švedai  doh.gif


Tai va... Bijau, kad išrinks kokį nors savo standartinį šlagerį. Nors prieš kažkiek tai metų buvo išrinkę tokį dvasias šaukiantį vyruką su plunksnomis
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 03 14, 21:42)
Tai rezervuokit, po to laimės gali būt per vėlu, nugriebs kas iš panosės laugh.gif

Bet šiaip kažkokios dainos šitam finale tokios tinkamos, iškart įsimenančios  thumbup.gif pradžią išgirsti, nepajunti, kaip jau kartu niūniuoji biggrin.gif tos moteriškės irgi visai graži daina smile.gif

Va va, gerai sakot. biggrin.gif Reikia rezervuotis tą nr. 6 biggrin.gif tik kad varo neužmačiau jo...
Dėl dainų tai jo, visi gerai varo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2015 03 14, 21:43)
Tai va... Bijau, kad išrinks kokį nors savo standartinį šlagerį. Nors prieš kažkiek tai metų buvo išrinkę tokį dvasias šaukiantį vyruką su plunksnomis

a vat jiem kaip užeina.. Loreen toks irgi įdomus variantas buvo g.gif nu žiūrėsim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 14, 21:44)
Va va, gerai sakot. biggrin.gif Reikia rezervuotis tą nr. 6 biggrin.gif tik kad varo neužmačiau jo...
Dėl dainų tai jo, visi gerai varo  g.gif

Måns Zelmerlöw smile.gif
man kaip ir reikėtų Eric'ą palaikyt biggrin.gif , bet kažkaip šiandien labai nuoširdžiai sėkmės linkiu tam samiukui wub.gif mielai jamčiau jei patektų biggrin.gif taip užbūrė su savo daina wub.gif blush2.gif
Papildyta:
nr 9 tai kažkuo Kirilkiną primena biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 03 14, 21:55)
Måns Zelmerlöw smile.gif
Dėkui smile.gif Rezervuoju į kompaniją savo Rumunui biggrin.gif

Nr,9. beveik Džeimsas Bondas toks biggrin.gif
Vyriškesnis už kirilkiną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 14 kovo 2015 - 21:58
gaila mums negalima balsuot biggrin.gif
Atsakyti
Nr.11 faina.
biggrin.gif nežinočiau kam balsą atiduot. Visi geri biggrin.gif

Nu va net dedulė nr. 12 dainuoja normaliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 14 kovo 2015 - 22:09
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 14, 22:06)
Nr.11 faina.
biggrin.gif nežinočiau kam balsą atiduot. Visi geri  biggrin.gif

Daug fainų tikrai drinks_cheers.gif kažkaip net neteisinga kai tik vienas papuls, ypač turint omeny, koks silpnas kontekstas šiemet visos Eurovizijos blush2.gif galėtų dalis bent kaip svečiai sudainuot per EV biggrin.gif
Atsakyti
Dešimtas jausmas sako, kad laimės Erikas
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2015 03 14, 22:18)
Dešimtas jausmas sako, kad laimės Erikas

man irgi.. nors jei objektyviai žiūrėt, daina tikrai ne kažką, nors, aišku, šou - thumbup.gif
Atsakyti
Aha biggrin.gif aš irgi pagalvojau, kad daugelis iš jų potencialūs EV dalyviai.
Labai daininga šalis. Gaila , kad mūsiškės atrankos siaubingai toli atsilieka nuo jų...

6 arba 11 . (irgi spėliot bandau) biggrin.gif

O ta vedėja, man primena Beatą, apsimeta keista biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 14 kovo 2015 - 22:23
QUOTE(blackkiss @ 2015 03 14, 22:10)
ypač turint omeny, koks silpnas kontekstas šiemet visos Eurovizijos  blush2.gif galėtų dalis bent kaip svečiai sudainuot per EV biggrin.gif

Būtent, taigi nėra ko keltis mūsų prastumdėliams, nes jei aukštokai kiltų, tai dėl to, kad dauguma lievybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 14, 22:20)
Aha biggrin.gif aš irgi  pagalvojau, kad daugelis iš jų potencialūs EV dalyviai.
Labai daininga šalis. Gaila , kad mūsiškės atrankos siaubingai toli atsilieka nuo jų...
-------------
6 arba 11 . (irgi spįliot bandau) biggrin.gif

O ta vedėja, man primena Beatą, apsimeta keista biggrin.gif


bet čia šiemet jie kažkaip šovė aukštyn.. g.gif net nebuvo dainos kuri labai jau nepatiktų... bet va ankstesnės atrankose labai jau daug naftalino būdavo.. vienas kitas "deimantukas" sužibėdavo smile.gif
-------------
manau Erikas vien su savo šou jams 1-mą vietą ax.gif labai jau išsiskyrė bendras pasirodymas smile.gif
Papildyta:
ooooo, ne mum vieniem užsieniečiai renka dainas laugh.gif doh.gif lotuliukas.gif
ale koks Estonia, aš irgi tada noriu balsuot biggrin.gif
Atsakyti