Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(draugai @ 2015 03 08, 09:27)
Kaip man gaila, kad vokietis atsisakė dalyvauti Eurovizijoj... Nereali daina bent man buvo... :|
http://skaitalas.lt/...kti-i-viena-710

o ten žiūrovai rinko ar komisija g.gif jei žiūrovai, tai kažkaip kiauliška iš to vokiečio atsisakyt dalyvaut g.gif
jo daina tikrai geresnė nei tos moteriškės.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 08, 12:02)
jo daina tikrai geresnė nei tos moteriškės.

Man tai is viso geriausia is visu kol kas girdetu. 5tuke butu buvus neabejotinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 kovo 2015 - 13:12
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 08, 02:55)
Keistas skaičiavimas. Juk žmonės aukojo pinigus duetui, dainai, kuri atstovaus Lietuvą, o ne atlikėjams atskirai. Jei kada kokią grupę iš, tarkim, 6 asmenų išsiųsim, irgi tada iš 6 dalinsit? Juk esmė - parama pasirodymui, dainos populiarinimui, o ne atskiram atlikėjui.
Mano akim, geriausias Monikos ir Vaido įvaizdis buvo pusfinalyje wub.gif

Tikrai žinokit keista, ane? į atranką atėjo atskirai!!!! iki finalo už juos buvo balsuojama irgi atskirai !!!! bet tik pyst per finala tapo duetu, o cia tai jau juokinga!!!
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 03 08, 14:18)
Tikrai žinokit keista, ane? į atranką atėjo atskirai!!!!  iki finalo už juos buvo balsuojama irgi atskirai !!!! bet tik pyst per finala tapo duetu, o cia tai jau juokinga!!!

Anei kiek nekeista ir nejuokinga. Taip elgtis nedraudė EV taisyklės. Šitoj temoj, berods, jau buvo rašyta, kad taip yra nacionalinėse atrankose pasielgusi ne viena šalis, ieškodama pačio geriausio varianto. Keista ir juokinga, kad su pralaimėjimu dar vis nesusitaikoma, sąmokslo teorijos kuriamos. Ignoruojant net ir tai, kad akivaizdžiai žmonės duetą palaiko (suaukota solidi pinigų suma), kad daina jau EV fanų topuose, kad apie ją teigiami atsiliepimai. Įtariu, nenusiraminsit, net kai duetas EV laimės biggrin.gif Ko nuoširdžiai jiems ir linkiu 4u.gif O Jums linkiu gražios pavasario dienos ir daugiau pozityvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 08, 14:52)
Anei kiek nekeista ir nejuokinga. Taip elgtis nedraudė EV taisyklės. Šitoj temoj, berods, jau buvo rašyta, kad taip yra nacionalinėse atrankose pasielgusi ne viena šalis, ieškodama pačio geriausio varianto. Keista ir juokinga, kad su pralaimėjimu dar vis nesusitaikoma, sąmokslo teorijos kuriamos.  Ignoruojant net ir tai, kad akivaizdžiai žmonės duetą palaiko (suaukota solidi pinigų suma), kad daina jau EV fanų topuose, kad apie ją teigiami atsiliepimai. Įtariu, nenusiraminsit, net kai duetas EV laimės biggrin.gif Ko nuoširdžiai jiems ir linkiu 4u.gif O Jums linkiu gražios pavasario dienos ir daugiau pozityvo 4u.gif

Labai gražiai viską parašėt drinks_cheers.gif . Ir nors man nei Vaidas nei Monika nėra geraiausi ką galėjom turėt, palaikau juos ir linkiu sėkmės. Su gražia pavasario švente visas 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 03 08, 14:18)
Tikrai žinokit keista, ane? į atranką atėjo atskirai!!!!  iki finalo už juos buvo balsuojama irgi atskirai !!!! bet tik pyst per finala tapo duetu, o cia tai jau juokinga!!!


įdomus dueto epitetas komentaruose- prastumtukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 08, 14:40)
įdomus dueto  epitetas komentaruose- prastumtukai  biggrin.gif

Bet tikrai kaip prilipo, tas žodis ,,prastumta" o kai FB ar delfi paskaitai komentarus, tai koks trečdalis lietuvių jų nemėgsta, už tą prastumimą. durni, prarado gerbėjų, ir įgijo priešų tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(draugai @ 2015 03 08, 09:27)
Kaip man gaila, kad vokietis atsisakė dalyvauti Eurovizijoj... Nereali daina bent man buvo... :|
http://skaitalas.lt/...kti-i-viena-710

nu nezinau, man tai nekazka ta vokiecio daina... kazin ar balsuociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 08, 01:13)

Smagi muzikele. Grazus balsai. Man visai patiko. Rimti konkurentai musu duetui , jeigu tik jie i finala pateks. smile.gif
Atsakyti
Uk man labiau uz musiskius patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 08, 01:13)

Faini labai man jie, bet neisivaizduoju kaip ant scenos atrodys ir girdesis smile.gif
Atsakyti
Rumunijos atrankos finalas ( 20.30 val. pradės)
http://www.eurovisio...?program=126013

Atsakyti