Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

Aš tokio nudrožto megztinio net namie neapsimaučiau, nejauku būtų
Atsakyti
Bet tai jeeeeeeeeeeezau, gi yra tu elektriniu nurinkikliu, negaliu ziuret. Šiaip visas ivaizdis geras abieju, Baumila toks sexy jauciasi, akivaizdziai. biggrin.gif
Ir dar - plauku galiukai akivaizdziai prasosi pakirpimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 05 kovo 2015 - 09:03
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 05, 00:25)
Aš tokio nudrožto megztinio net namie neapsimaučiau, nejauku būtų

lotuliukas.gif ir čia prisistatymo tarptautiniu mastu skrajutei
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 04, 22:54)
Bet vaidina kasdienę aplinką, negi su baline suknele apsirėdyt turėjo g.gif

o tai pasirinkimas yra tik arba balinė suknia, arba nudrožtas megztukas?? Mes net namie tokie burbuliuoti nevaikštom, yra gi elektrinių skustukų, praeini ir gerai. Očia filmuoja skrajutę tokiam renginiui.Dar gerai, kad klecko kokio ant pilvo nesimato, ar kokia bulvių koše neapsidrabsčius, kaip iš kasdienės aplinkos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 05, 09:33)
lotuliukas.gif  ir čia prisistatymo tarptautiniu mastu skrajutei

Vat butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 03 05, 11:33)
o tai pasirinkimas yra tik arba balinė suknia, arba nudrožtas megztukas?? Mes net namie tokie burbuliuoti nevaikštom, yra gi elektrinių skustukų, praeini ir gerai. Očia filmuoja skrajutę tokiam renginiui.Dar gerai, kad klecko kokio ant pilvo nesimato, ar kokia bulvių koše neapsidrabsčius, kaip iš kasdienės aplinkos doh.gif

drinks_cheers.gif
Čia maždaug kasdieniškus norėjo parodyti, labai paprastus, bet, deja žiauriai nuvažiavo į lankas. Plaukai ir kepuriukas Linkytei tinka, tik tikrai plaukų galiukai žirklių prašosi.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 03 05, 12:00)
drinks_cheers.gif
Čia maždaug kasdieniškus norėjo parodyti, labai paprastus, bet, deja žiauriai nuvažiavo į lankas. Plaukai ir kepuriukas Linkytei tinka, tik tikrai plaukų galiukai žirklių prašosi.

Man tai visai gerai ten jie abu atrodo. Per daug aukštus reikalavimus mes keliam savo žvaigždėm. Ne taip dar kai kada tikros žvaigždės atrodo. Aišku, galėjo tuos burbulus nusikrapštyt ax.gif , nieko nesakau, bet kodėl niekas nepaprotino ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 05, 11:38)
Man tai visai gerai ten jie abu atrodo. Per daug aukštus reikalavimus mes keliam savo žvaigždėm. Ne taip dar kai kada tikros žvaigždės atrodo. Aišku, galėjo tuos burbulus nusikrapštyt ax.gif , nieko nesakau, bet kodėl niekas nepaprotino ax.gif .

Aš tikrai nekeliu aukštų reikalavimų. Ir pats stiliukas man patinka, kaip ji apsirengusi. Nu bet sutikit, jie gi atstovauja Lietuvą, tad atrodyti tvarkingai- privaloma.Burbuliuoti megztiniai, kleckai ant pilvo ar pašiurę plaukai, garbės tikrai nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 03 05, 12:50)
Aš tikrai nekeliu aukštų reikalavimų. Ir pats stiliukas man patinka, kaip ji apsirengusi. Nu bet sutikit, jie gi atstovauja Lietuvą, tad atrodyti tvarkingai- privaloma.Burbuliuoti megztiniai, kleckai ant pilvo ar pašiurę plaukai, garbės tikrai nedaro.

Būtent. Kažkodėl galvoju, kad specialiai tie burbulai ten sugalvoti, ale taip turi būt.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 03 05, 10:02)
Šiaip visas ivaizdis geras abieju, Baumila toks sexy jauciasi, akivaizdziai. biggrin.gif

lotuliukas.gif Nu čia kaip visada. Pats sau ypatingai žavus brunette.gif

Šiaip jis tikrai dailus, bet po tos savo žandikaulio operacijos tarsi pasikeitė ir asmenybė. Anksčiau man jis toks fainas atrodydavo, paprastas, ne toks kaip dabar.


Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 03 05, 12:20)
lotuliukas.gif Nu čia kaip visada. Pats sau ypatingai žavus  brunette.gif

Šiaip jis tikrai dailus, bet po tos savo žandikaulio operacijos tarsi pasikeitė ir asmenybė. Anksčiau man jis toks fainas atrodydavo, paprastas, ne toks kaip dabar.

Labiausiai tai po tu pasiplaukiojimu kruiziniuose suzvaigzdejo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 03 05, 12:50)
Aš tikrai nekeliu aukštų reikalavimų. Ir pats stiliukas man patinka, kaip ji apsirengusi. Nu bet sutikit, jie gi atstovauja Lietuvą, tad atrodyti tvarkingai- privaloma.Burbuliuoti megztiniai, kleckai ant pilvo ar pašiurę plaukai, garbės tikrai nedaro.

drinks_cheers.gif Tikrai taip, turėtų apgalvoti viską iki menkiausios detalės. Kai rodys tą filmuką, juk visas dėmesys kris į juos.
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2015 03 05, 13:22)
Labiausiai tai po tu pasiplaukiojimu kruiziniuose suzvaigzdejo.

Aha, man rodos, panašiu laiku ten viskas vyko.
Atsakyti