Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

Perklausiau visas isrinktas dainas tai ju kontekste netokia ir prasta ta musu "This time" atrodo. smile.gif Siaip vos kelios patiko Estijos, Sveicarijos ir Italijos. Na gal dar isrinks kokiu graziu. smile.gif
O Baltarusijos berniuka kas nors jau priglaude? Jei imu as. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 03 02, 19:00)
Perklausiau visas isrinktas dainas tai ju kontekste netokia ir prasta ta musu "This time" atrodo. smile.gif Siaip vos kelios patiko Estijos, Sveicarijos ir Italijos. Na gal dar isrinks kokiu graziu. smile.gif
O Baltarusijos berniuka kas nors jau priglaude? Jei imu as. smile.gif

Nu pagaliau išpiršau jį karsta.gif Niekas vis nenorėjo, nenorėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 02, 19:04)
Nu pagaliau išpiršau jį karsta.gif Niekas vis nenorėjo, nenorėjo biggrin.gif

a neteks gailėtis rolleyes.gif
Atsakyti
Klausykit, moteros, kur galima pažiūrėt EV taisykles? Na, dėl įdomumo tiesiog. Nes man atrodo, perklausius daugelį dainų, kad taisyklė, jog daina/pasirodymas turi trukti 3 minutes (plius minus kelios sekundės, bet geriau minus) pasikeitė unsure.gif Moldovų, va, ilga labai (beveik 4 minutės); suomių - labai trumpa - ten dainos nė iki 2 minučių nėra. Bet juk anksčiau buvo tai 3 minutės standartas, dar pamenus kažkas iš mūsų atstovų dainą kiek trumpino ar ilgino, kad tik atitikt. Dabar jau pasikeitė gal taisyklės?

Dėl suomių tai ką, viskas ten gerai (išskyrus tikrai į akis krentatį dainos trumpumą), na, altrnatyvu, o ką. Suomiai tuo pasižymi. Dėl neįgalumo - ne pirmi gi. Ir vokiečiai, ir gruzinai siuntė aklas dainininkes, labai tai akcentavo, reklamino, bet - nieko nei viena, nei kita nelaimėjo, nežibėjo tikrai. Nors dainos/pasirodymo ilgis buvo normalus - 3 minutės. Čia dėl gailesčio, jei ką. O suomiai man visai nieko. Jei tos ligos neakcentuotų, be būgninko, nė nepastebėčiau, sakyčiau, "prikolas", nu lordi pakaitalą rado:) Kokybė - klausimas, bet stilius išsiskiria:))) Bet dėl dainos ilgio - labai jau krenta į akis. Tai, sakau, gal taisyklės pasikeitė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maušelė: 03 kovo 2015 - 05:04
Ui, persiprašau, dainos kažkaip susimaišė kraunant, danus su suomiais sumaišau biggrin.gif

Va, suomiai ir jų trumpoji daina: https://www.youtube....h?v=JIZzMRISzHM

Beje, danų irgi ilga daina: 3:20.

Ai, ir makedonus su maldovais sumaišiau - ta ilgoji makedonųbiggrin.gif Žodžiu. Esmė ta, kad dainos nevienodos trukmės, taip galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maušelė: 03 kovo 2015 - 05:33
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 02, 19:11)
a neteks gailėtis  rolleyes.gif

Baik Tu, pažiūrėk į mano Vacį, ar matei jau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 02, 20:04)
Nu pagaliau išpiršau jį karsta.gif Niekas vis nenorėjo, nenorėjo biggrin.gif

man tiks, nes nelabai yra is ko rinktis. Pretendavau i busima svedu laimetoja, bet jauciu man neteks tai geriau jau toks nei jokio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maušelė @ 2015 03 03, 04:57)
Klausykit, moteros, kur galima pažiūrėt EV taisykles?

Rules of the Eurovision Song Contest:

the maximum duration of each song is three minutes.

reiškia, kieno ilgesnės, turės pritrumpinti smile.gif

No lyrics, speeches, gestures of a political or similar nature shall be permitted during the Eurovision Song Contest.
ne Bilanas rėkavo nuo scenos "S dniom pobedy" g.gif ar 3 žodžiai - ne speech'as smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 03 kovo 2015 - 19:30
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 03 03, 16:08)
man tiks, nes nelabai yra is ko rinktis. Pretendavau i busima svedu laimetoja, bet jauciu man neteks tai geriau jau toks nei jokio biggrin.gif

Ir geras pasirinkimas, dar mums pavydės tongue.gif O mes galėsim susijungti ir būsim ČekoBelarusija biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va, turime jau nugalėtojus, ko gi ten ir bevažiuoti į tą Austriją g.gif doh.gif

http://www.delfi.lt/...e.d?id=67332408

Ko tai pastebėjau, kad Delfi kiekvienais metais lietuviai atstovai laimi lotuliukas.gif Tik, deja, ne ten kur reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 03, 19:26)
No lyrics, speeches, gestures of a political or similar nature shall be permitted during the Eurovision Song Contest.
ne Bilanas rėkavo nuo scenos "S dniom pobedy"  g.gif ar 3 žodžiai - ne speech'as smile.gif

Ne Bilanas, o Vorobjovas.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 03 03, 21:19)
Na va, turime jau nugalėtojus, ko gi ten ir bevažiuoti į tą Austriją  g.gif  doh.gif

As irgi, perskaiciau antraste, nuuuu galvoju, cia uzsieninio reitinguose mes pirmi? blink.gif o cia gi, pelpio skaitytojai is triju isrinko lotuliukas.gif
Atsakyti