Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(Monteverte @ 2015 03 01, 12:51)
Bet daina tai klaiki, net ir man, tokios muzikos mylėtojai ax.gif

aš tokios nemylėtoja, bet grojimas man visai fun biggrin.gif užsinorėjau galvą pakratyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 01, 12:52)
Nugi čekas, ček ček ček biggrin.gif Kaip čia manęs nepračekinai? Susimaišė nikai? biggrin.gif  mirksiukas.gif

kur jau čia tave sumaišysi biggrin.gif aš tik Vacio dar nepažįstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 01, 13:52)
iš vienos pusės irgi tiesa. iš kitos - gal nesąžinga ir moteris su barzda, ledo arena ant scenos, visokie milijonus kainuojantys efektai, 90 metės babytės ar viešas papų trynimas (čia apie pernai lenkes) ir pan. biggrin.gif

Nelyginkim sou biznio pribumbasu su socialiai jautriu klausimu/likimo nuskriaustais zmonemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 kovo 2015 - 13:36
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 13:49)
Bet truputi nesazininga kitu dalyvu atzvilgiu. Kai veiks ne dainos faktorius, o socialinis.
Galetu buti 'parolimpilne' EV unsure.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 01, 13:52)
iš vienos pusės irgi tiesa. iš kitos - gal nesąžinga ir moteris su barzda, ledo arena ant scenos, visokie milijonus kainuojantys efektai, 90 metės babytės ar viešas papų trynimas (čia apie pernai lenkes) ir pan. biggrin.gif

Moteris su barzda ir be vaizdelio į pirmas gretas būtų šovus, o va už šiuos daug žmonių balsuos vien iš gailesčio.
Atsakyti
Paziurejau vakar pabaiga tu geriausiu pasirodymu. Nenorom palyginau duetus Mia su Lubiu ir Vaidas su Monika. Na vistiek man Mia su Lubiu geriau skambejo, kazkaip solidziau ir charakteringiau. O Vaidas su Monika tai atrode kaip kokie paaugliai mokyklos sokiuose smile.gif na bet ka turim ta turim. O del suomiu tai manau kazkiek gaus balsu, bet tikrai nelaimes. Suomiai gudrus. Pernai laimejo moteris su barzda tai sugalvojo siust vyrukus su Dauno sindromu mazu praeis. smile.gif Cia ne tas pats bet vis kitokie nei iprasti dainoreliai. Gal ir mums reikejo Linkyte suporuoti ne su Vaidu o su Minedu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 01, 14:32)
drinks_cheers.gif
Moteris su barzda ir be vaizdelio į pirmas gretas būtų šovus, o va už šiuos daug žmonių balsuos vien iš gailesčio.

Iš dalies tiesa, bet tai negi dabar neįgalūs žmonės negali dalyvauti jokiuose konkursuose, nes visada kažkas už juos iš gailesčio balsuos? unsure.gif Šiaip čia žiūrovų bėda, jei tik dėl to balsuoja.

O šiaip, kaži, ar suomiai juos iš gailesčio išrinko, nes kiek žinau, sunkesnė muzika ten populiari. Jie net patenka į suomių TOP 10 mėgstamiausių suomiškų grupių:
http://finland.fi/Pu...ontentid=271443
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 01 kovo 2015 - 16:00
Man atrodo, čia tik pas mus dar taip sureikšminama negalia. Vakarų ir Skandinavijos valstybėse neįgalūs žmonės gyvena kaip pilnaverčiai visuomenės nariai, tai manyčiau ir išrinko dėl muzikinių niuansų ne dėl gailesčio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 12:49)
Bet truputi nesazininga kitu dalyvu atzvilgiu. Kai veiks ne dainos faktorius, o socialinis.
Galetu buti 'parolimpilne' EV unsure.gif

Parolimpiada yra vien dėl to, kad žmonių fizinės galimybės gerokai skiriasi. O jei dainuoti gali kaip ir visi, tai kodėl turėtų būti atskirti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 01 kovo 2015 - 16:07
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 01, 17:06)
Parolimpiada yra vien dėl to, kad žmonių fizinės galimybės gerokai skiriasi. O jei dainuoti gali kaip ir visi, tai kodėl turėtų būti atskirti?

Tam, kad balsuoja ne vien skandinavai, o visa Europa. Man tokie zmones nera kaip visi, man ju labiau gaila, nei pvz kitu, nu sukit, kaip norit, bet yra vis tiek kitoks jausmas ju klausant. Niekas nekalba apie ju socializacija, kad turi gyventi kaip ir visi. Mes ne apie tai! Bet nereikia meluoti sau ir kitiem, kad i tokius zmones poziuris ne kitoks. Man tai visada plysta sirdis del zmoniu, kuriems Dievas skyre daugiau isbandymu.

Todel ir sakau, kad nesazininga, nes daugelis tikrai pasiduos jausmams.

Ir taip, jie turi pilna teise dalvauti ir dalyvauja, juolab, kad grupe jau nuo 2009, nesusikure tik del EV, kaip kartais atsitinka su kitais projektais.
Tik vat... yra visokiu bet o taciau... kaip zmogiskas gailestis. Ne robotai gi. Ir dar dainos konkursas, ne siaip kokiu supintu vyteliu paroda. Netikiu, kad imanoma atsiriboti ir verinti objektyviai. NE TI KIU.

Ir jau vien dabar kilo sarsalas ir didelis susidomejimas, net daugeliui nezinant ju dainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 kovo 2015 - 16:42
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 16:38)
Tam, kad balsuoja ne vien skandinavai, o visa Europa. Man tokie zmones nera kaip visi, man ju labiau gaila, nei pvz kitu, nu sukit, kaip norit, bet yra vis tiek kitoks jausmas ju klausant. Niekas nekalba apie ju socializacija, kad turi gyventi kaip ir visi. Mes ne apie tai! Bet nereikia meluoti sau ir kitiem, kad i tokius zmones poziuris ne kitoks. Man tai visada plysta sirdis del zmoniu, kuriems Dievas skyre daugiau isbandymu.

Todel ir sakau, kad nesazininga, nes daugelis tikrai pasiduos jausmams.

Ir taip, jie turi pilna teise dalvauti ir dalyvauja, juolab, kad grupe jau nuo 2009, nesusikure tik del EV, kaip kartais atsitinka del noru nueiti kitokiu keliu...
Tik vat... yra visokiu bet o taciau...

Ir jau vien dabar kilo sarsalas ir didelis susidomejimas, net daugeliui nezinant ju dainos.

Kaip sau norit, bet ir apie Conchitą sklido kalbos dar anksčiau ir tikrai ne dėl dainos.

Tam ir reikia tokiems žmonėms visur dažniau dalyvaut, gal pasikeistų požiūris. Nes iš jūsų pasakymo reik suprasti, kad teoriškai gali ir turi teisę dalyvaut, bet praktiškai geriau nedalyvautų. 2008 m. Gruzija siuntė aklą dainininkę ir 11 vietą užėmė. Žodžiu, nepuolė visi balsuoti iš gailesčio.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 01, 17:00)
O šiaip, kaži, ar suomiai juos iš gailesčio išrinko, nes kiek žinau, sunkesnė muzika ten populiari. Jie net patenka į suomių TOP 10 mėgstamiausių suomiškų grupių:
http://finland.fi/Pu...ontentid=271443



QUOTE(Soled @ 2015 03 01, 17:02)
Man atrodo, čia tik pas mus dar taip sureikšminama negalia. Vakarų ir Skandinavijos valstybėse neįgalūs žmonės gyvena kaip pilnaverčiai visuomenės nariai, tai manyčiau ir išrinko dėl muzikinių niuansų ne dėl gailesčio smile.gif

Na gal ir taip. Bet man jų daina visai nepatinka. Na gal suomiam ir patinka tokia muzika, gal ne iš gailesčio išrinko:ax: . Bet, bent jau Lietuvoj mėgstama pagailėti, va Radžį kažkada projete išrinko, kad našlaitis, Rimiškį, kad vargšas berniukas iš kaimo ax.gif ...

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 17:38)

Todel ir sakau, kad nesazininga, nes daugelis tikrai pasiduos jausmams.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 01, 18:01)
Nes iš jūsų pasakymo reik suprasti, kad teoriškai gali ir turi teisę dalyvaut, bet praktiškai geriau nedalyvautų.

Cia jus jau isvedziojat taip. As sakau, kad neina atsiriboti nuo jausmu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 17:14)
Cia jus jau isvedziojat taip. As sakau, kad neina atsiriboti nuo jausmu.

Tai neatsiribokit. Balsuoti juk niekas neverčia dėl to. Kur problema? tongue.gif
Atsakyti