Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(mjforever @ 2015 02 27, 20:42)
stiliukas vadinasi  "kaspapuolė"

user posted image

Man ir kaip užkliuvo doh.gif Bet jau nerašiau čia, sakau prakeiks mane jau biggrin.gif
Nu brale brale, eina į stilistų vakarėlį, tai doh.gif Net plaukų nesusitvarkė doh.gif
Pastebėjau panelė labai reikštis visur pradėjo. Eina visur dabar, FB visų žinomų žmonių postus komentuoja. Bando simpatijas susirinkt?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 27, 19:42)
stiliukas vadinasi  "kaspapuolė"

Čia jau įdomu, tik ne prie jos kaukolytės cool.gif Nu neduota mergelei intriguojantis veidelis ir gana ax.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2015 02 27, 20:31)
Pastebėjau panelė labai reikštis visur pradėjo. Eina visur dabar, FB visų žinomų žmonių postus komentuoja. Bando simpatijas susirinkt?

Tipo iš rūsio į šviesą išlipo, nu tipo liaudies atstovė, mūsų išrinktoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 27, 21:31)
Man ir kaip užkliuvo doh.gif Bet jau nerašiau čia, sakau prakeiks mane jau biggrin.gif
Nu brale brale, eina į stilistų vakarėlį, tai  doh.gif Net plaukų nesusitvarkė doh.gif
Pastebėjau panelė labai reikštis visur pradėjo. Eina visur dabar, FB visų žinomų žmonių postus komentuoja. Bando simpatijas susirinkt?


kad dėmesys jos ir jai kitoks, nieko, sakyčiau, naujo ir blogo, man asmeniškai įdomu, kaip jie gyvena grandioziniu konkursu, žaidimo dalis biggrin.gif
na bet, kaip Coco Chanel sakė: moteris,kuri nesidažo, yra per geros nuomonės apie save.
Monika lens.gif berods dažosi, bet tas plaukų susimetimas doh.gif nu kaip tas jos pačios epitetas facebooke, ir jos sceniniai numeriai doh.gif
Atsakyti
Man tai batai labiausia kliuva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 27, 21:54)
Man tai batai labiausia kliuva biggrin.gif


pats drabužių ansamblis visai būt cool, bet ne prie to pionieriško biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo, tas paskutinis derinys ir man nesižiūri.

Beje, ta apkalbėta bordinė suknia su tuo dideliu juodu kaspinu (kaip supratau, Kuzmickaitės? g.gif ), tai man buvo vienas prastesnių Monikos įvaizdžių per visą konkursą. Net nebūčiau pagalvojus, kad ten dizainerės darbas blush2.gif

Nors dar labiau nutebau, kai sužinojau, kad kažkurios laidos vedėją buvo aprengęs Statkevičius swoon.gif Su tokia žalia, per didele suknele. Nu garbės žodis, niekad nebūčiau pasakius, kad ten jis pasistengė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 27 vasario 2015 - 23:38
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 28, 00:35)
Nors dar labiau nutebau, kai sužinojau, kad kažkurios laidos vedėją buvo aprengęs Statkevičius swoon.gif Su tokia žalia, per didele suknele. Nu garbės žodis, niekad nebūčiau pasakius, kad ten jis pasistengė biggrin.gif

Buvo po to apklausa, tai vienareiksmiskai visiems netapatiko ta apranga. Dizaineriams irgi buna bangu.

http://www.lrytas.lt...-eurovizija.htm
Atsakyti
Eurovizijos“ atranka: štai kaip viskas ten buvo
user posted image
http://www.lrytas.lt...as-ten-buvo.htm
Atsakyti
Kad finale Monika ir Vaidas nori dainuoti kartu ir jiems tai buvo leista, komisija sužinojo tik finalo dieną.

kaip čia taip? juk nete buvo pilna info kelios dienos prieš, ar aš jau maišau kažką?


Bet tai ir viskas. „This Time“, kaip ir „Dangerous“, tikriausiai yra dešimčių kitų hitų atrajojimas. Tačiau „This Time“ bent jau yra pakilus kūrinys, turintis pakankamai smagaus, net kiek perspausto saldumo ir kičo elementų, kuriuos taip mėgsta „Eurovizijos“ gerbėjai.
biggrin.gif


Dabar tik reikia melstis, kad konkurso režisieriai nesugalvotų šia linksma (ir tam, beje, labai tinkama) daina pradėti pusfinalio. Tada bučiuokis nesibučiavęs – to gali nebepakakti.

o ne burtus trauks dėl vietos? g.gif ar ir čia EV režisieriai turi teisę daryti ką nori biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 28 vasario 2015 - 14:33
Ir cia Zilnio straipsnis? Viskas? O kur visa atrankos sistema? O taip skambiai pavadino straipsni ir parase ta, ka visi ir supranta. Bet visi nutyli priesistore.. Ypac, del Lubio.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 28, 15:22)
Eurovizijos“ atranka: štai kaip viskas ten buvo
[/url]
http://www.lrytas.lt...as-ten-buvo.htm

"Bet būtent „eurovizinė“ daina šito šelmio ir dėl atsisegusios sagutės sutrinkančios mergaičiukės duetui tinka, ir viskas. Patyrusiai, brandžiai dainininkei, kokia yra Mia, beveik neįmanoma tos įsimylėjusios aštuntokės vaidmens scenoje atlikti įtikinamai. Vien dėl „du prieš vieną“ istorijos galėjo niežtėti balsuoti už ją. Galbūt nemažai skambinusių taip ir padarė. Bet protesto balsai nėra pats geriausias būdas rinkti pasirodymą, kuris atstovaus Lietuvai."

Labai sutinku su šitomis mintimis. Mia man prie šios dainos nesižiūri. Jai reikia dainos, kur būtų galima jausmingumą atskleist, labiau emociškai pasitaškyt. Įdomu ar kitais metais bandys dalyvaut, jeigu pasikeis atrankos sistema.

--

Man įdomu kokie bus galutiniai V&M įvaizdžiai ir kaip keisis(ar iš viso keisis) veiksmas scenoje. Žiūriu, mano bendranikė/-is lryto komentaruose siūlo Lapkauskaitę į pagalbą laugh.gif Bet tai gal apsieis duetas ir be visokių Lapkauskaičių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 28, 18:13)
Bet visi nutyli priesistore.. Ypac, del Lubio.

Aha, ir aš pasigedau paaiškinimo dėl Lubio. Tuo labiau, kad dar pats pasakė, kad tos dvi dainos buvo favoritės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 28 vasario 2015 - 17:32
straipsnis iš tikro labai negražus, nesolidžiai čia Žilnys važiuoja ant Mios, jos emocijos suprantamos ir jis esą supranta, bet važiuoja ant jos taip pat, ką pats tame straipsnį kritikuoja, ir aiškina, kodėl jie this time išrinko biggrin.gif .
Atsakyti