Įkraunama...
Įkraunama...

Stačiatikių/ provoslavų krikštynos

Man Reveka taip neblogai skamba ax.gif
Atsakyti
Ilarija thumbup.gif
Atsakyti
Man tai gal Nika visai nieko. Kiti tai nepatinka.
Atsakyti
Prabalsavau uz Angelina, nors "super-duper" vardo cia neradau... schmoll.gif
Atsakyti
Angelina wub.gif
Atsakyti
Na visi vardai nera jau tokie priimtini, bet jei rinktis vieną iš šių tai tik Angelina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 03 balandžio 2007 - 11:04
NIKA juk visgi pergales deive smile.gif
Atsakyti
Ačiū visom, kurios pasisakė, nuomonės buvo įdomu sužinoti mums visiems 4u.gif
Savaitgalį krikštysime ir vakar tėvai apsisprendė, kad lialia bus Angelina 4u.gif

Angelina [ 16 ] [42.11%]
Ilarija [ 6 ] [15.79%]
Susana [ 0 ] [0.00%]
Reveka [ 2 ] [5.26%]
Nika [ 9 ] [23.68%]
Fėja [ 5 ] [13.16%]
Iš viso balsų: 38
Atsakyti
Drauge ruosiasi krikstyti savo vaikiuka, bet turbut kad rusiskoje baznycioje, gal kas esate susidure, kokios yra rusisku krikstynu tradicijos?
Atsakyti
Sveikos.
nutariau atgaivinti tema, nes iskilo klausimas, ar galima krikstyti vaikuti pravoslavu cerkveje, jei tevai nera susituoke ten (tik civil. santuoka)..
Vyras labai nori krikstyti ten, kadangi pats yra pravoslavas.

Labai reiketu atsakymu. 4u.gif
Atsakyti
cerkvese yra viskas paprasciau nei baznyciose. nesvarbu kokioj parapijoj tu priklausai, gali pasirinkti bet kokia cerkve. as esu katalike, o vyras pravoslavas, tuokemes sv. nikolojaus cerkveje, pilies gatveje, labai maza ir jauki, seniausia lietuvoje. vasara patys ten planuojam krikstyti savo zirni, jau skambinau pasiteirauti, krikstinos ten kainuoja 125 lt, galima bet kokia diena ir valanda. o tai, kad jus susituoke tik civiline santuoka manau reiksmes neturi..
tikiuosi nors kiek nors padejau..
Atsakyti
QUOTE(kutia @ 2008 01 08, 21:29)
cerkvese yra viskas paprasciau nei baznyciose. nesvarbu kokioj parapijoj tu priklausai, gali pasirinkti bet kokia cerkve. as esu katalike, o vyras pravoslavas, tuokemes sv. nikolojaus cerkveje, pilies gatveje, labai maza ir jauki, seniausia lietuvoje. vasara patys ten planuojam krikstyti savo zirni, jau skambinau pasiteirauti, krikstinos ten kainuoja 125 lt, galima bet kokia diena ir valanda. o tai, kad jus susituoke tik civiline santuoka manau reiksmes neturi..
tikiuosi nors kiek nors padejau..


aciu, kutia, uz atsakyma. tikrai padejo, tik man dar idomu, ar tau reikejo persikrikstyti, kai tuokiates cerkveje, ar jus sutuoke su skiritngais tikejimais?
Atsakyti