Įkraunama...
Įkraunama...

Stačiatikių/ provoslavų krikštynos

Apie kataliku krikstynas labai daug prirasyta, bet niekur neradau informacijos apie staciatikiu krikstynas g.gif Nors dar leliuko neturime, bet norim krikstyti tik gimusi (keliu menesiu) del to labai idomu butu suzinoti viska is anksto. Mes 2.gif krikstysim staciatikiu cerkvej Kaune (prie stoties). Gal kas nors ten krikstyjo ir turi patirties. Kiek kainuoja, pries kiek laiko reikia susitarti, ar galima krikstyti tik viena vaikuti ar ten daug vaikuciu (ir suagusiu) krikstyja vienu metu ir t.t.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nata: 17 rugpjūčio 2004 - 12:14
Dėl kainos tai žinau kiek duosit tiek duosit. Cerkvėj moka krikšto tėvas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Scarlett @ 2004 08 21, 19:43)
Dėl kainos tai žinau kiek duosit tiek duosit. Cerkvėj moka krikšto tėvas.  rolleyes.gif

O kiek dazniausiai duoda, kad nei per daug, nei per mazai nebutu? g.gif
Atsakyti
rusu cerkveje tikrai ne kiek duosite tiek uzteks, tiksliai nepamenu bet lygtais reikia 30 lituku sumoketi ar 26 litukus, dar zvakiu pirkti kelias ir svaru rankslosti tureti,rusu cerkveje labai ilga procedura, na tikrai, man net nusibodo stoveti ir salti, teko dalyvauti, saviski krikstijau kataliku baznycioje pagal teti, tai ten kiek duosi, tiek gerai.
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2006 10 13, 00:04)
rusu cerkveje labai ilga procedura

Man rods ten vaikutis priima vienu metu ne vieną, o kelis sakramentus - t.y. krikšto metu vaikeliui duodama ir pirmoji komunija (šaukštely gal..) ir sutvirtinimas. Tiesiog kitokia įkrikščionijimo tradicija.
Nors praktikoje neteko susidurt, tai apie tokią tradiciją Rytų Bažnyčioje žinau tik teoriškai. g.gif
Atsakyti
Kadangi jau esu čia užsiregistravusi, tai ir pasiklausinėsiu visko 4u.gif
Mano puseserytė ištekėjus kaip ir aš už lietuvio, tai šeima mišri smile.gif Taigi reikalas toks, kad vyras netiki į Dievą, o jinai yra tikinti 4u.gif Dukrą jie pavadino vardu Ernesta, nes vyras labai svajojo apie šitą vardą, labai jo norėjo, tai puseserytė nusileido jam, be to šitas vardas juk iš tokių, kurie ir rusiškai visai gerai skamba wub.gif ax.gif Dabar lialiai jau 3 metukai ir tėveliai pagaliau nori pakrikštyti vaikutį 4u.gif O krikstys tai pravoslavų cerkvėje 4u.gif Tik Ernesta nėra šventas vardukas... ax.gif Tai kitus vardukus parinko iš daugybės gražių šventų vardų, o dabar dar neapsisprendžia, kurį suteikt smile.gif Tai nėra toks svarbus vardas, kaip pagrindinis, bet vistiek visi norime gražiausio blush2.gif Pareikškite nuomonė, ji ir man, ir tėveliams bus įdomi bigsmile.gif
Ačiū 4u.gif

Vardai:

Angelina
Ilarija
Susana
Reveka
Nika
Fėja

P.S. Atsiprašau, pavadinime netyčia raidę praleidau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Turi būti Krikšto 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif Bet manau tai suprato visos dalyvės 4u.gif
Atsakyti
Iš pateiktų gal Angelina...Kaip angeliukas smile.gif O šiaip man kažkokie jie ne pravoslaviški vardai g.gif
Atsakyti
Na va, aš ne pirmoji čia, ne viena naktibalda esu blush2.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Išties mieli vardukai wub.gif Šiaip rinkčiausi Angeliną, bet kadangi tai krikšto vardas, kaip ir antrinis, tai visai įdomus variantas Fėja wub.gif wub.gif wub.gif Ne nežinojau tokio ax.gif bigsmile.gif Neįprastas ir toks nuostabus, su pasakom asocijuojasi... blush2.gif mirksiukas.gif Gal čia kaip pagrindinis vardas ir būtų 'per drąsu' , bet krikšto tai tiesiog thumbup.gif Tai už jį ir balsavau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 02 balandžio 2007 - 00:05
QUOTE(Ana_21 @ 2007 04 02, 00:04)
Na va, aš pirmoji čia, nes naktibalda esu  blush2.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif


Pasirodo, mes Anos naktibaldos
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elisha @ 2007 04 02, 01:07)
Pasirodo, mes Anos naktibaldos
wink.gif

Tai va, kad net aplenkei mane, kol rašiau žinutę blush2.gif ax.gif Tai teko ją truputi paredaguot,kad visgi ne pirmoji esu blush2.gif Et, nuolat aplenkia mane verysad.gif biggrin.gif
O šiaip dar norėjau pridurti, kad tikrai, pravoslavų krikšto vadų tikrai daug ir yra tokių, kad net nepagalvotum, kad tai pravoslavų šventas vardas smile.gif Pvz, Modestas 4u.gif
Atsakyti
O, geras smile.gif tikrai nepagalvočiau, kad Modestas pravoslavų šventas vardas smile.gif
Na iš tikrųjų kai pradedi domėtis, tai pamatai daug naujoviųsmile.gif

P.S. Malonu susipažint smile.gif Čia pirmą bendravarde sutikau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Feja thumbup.gif wub.gif
Atsakyti