Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 5

QUOTE(sannda @ 2015 02 27, 15:20)
Tai rodomės:

user posted image

OJE - ziedo grozis!!!!!  wub.gif

eee pabudot thumbup.gif nu liuks.. tokie is po ziemos atbundantys ..p.s matau faina rasta naudoji thumbup.gif
Acius.. ten vezliukas, mazas primazas ... aj buna dienu kai nezinai kur save padet lotuliukas.gif
Atsakyti
kol tu siuni viena antaki as 4 kojas nuneriau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2015 02 27, 22:09)
kol tu siuni viena antaki as 4 kojas nuneriau  lotuliukas.gif
user posted image

lotuliukas.gif

Avyte baigineju, liko viena koja nunert, jei ne siandien, tai rytoj pabaigsiu. Antakis laukia savo eiles lotuliukas.gif

Nuotaikinga zirafa wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Avyte
user posted image
Atsakyti
ooo sita fainule wub.gif fainule
As visko jau ir neberodysiu lotuliukas.gif lauk bezdiones rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2015 03 02, 20:36)
ooo sita fainule  wub.gif  fainule
As visko jau ir neberodysiu  lotuliukas.gif lauk bezdiones  rolleyes.gif

Kodel nerodysi? biggrin.gif Rodyk tiktais mirksiukas.gif O tu zaisliukus pati sugalvoji, ar pagal scemas neri? Tavieji tokie isskirtiniai, kaip cia pasakius, nu tavo biggrin.gif As pagal shemas, paciai kazka kurt nera fantazijos. Dabar nersiu va sita
https://www.etsy.com...ew_type=gallery
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 02, 22:17)
Kodel nerodysi? biggrin.gif Rodyk tiktais mirksiukas.gif O tu zaisliukus pati sugalvoji, ar pagal scemas neri? Tavieji tokie isskirtiniai, kaip cia pasakius, nu tavo biggrin.gif As pagal shemas, paciai kazka kurt nera fantazijos. Dabar nersiu va sita
https://www.etsy.com...ew_type=gallery

nerodysiu nes biskeli tingiu kelnot per kelias vietas .. man uztenka FB ... net i pinteresta tyyyyyngiu kelnot .... tas visas reikalas tiek atima laiko ... o niekas uz ji nemoka lotuliukas.gif doh.gif
Vakar buvo chameleonas RANGO ... as pati juom dziaugiuos kaip maza mergaite ... nu pradejau dar tada kai nevelnio nemokejau lotuliukas.gif ir numeciau nes tos jo kojos biggrin.gif O va vakar visas savo grazume prie geliu atsisedo ax.gif
Neriu as visaip... dazniausiai is fantazijos ... buna kad neriu is brezinio... bet eigoju vietiek nugrybauju pagal save ... nes tikrai daznai man nepatinka duotos kojos , ar pilvas ir t.t Matyt as nemoku kopijuot lotuliukas.gif Va ilgai svajota bezdzione ...nu taip norejau taip norejau ... ir ka ... nepatinka kaip ji ten ta snuki isneria ir teks paciai daryt pagal save biggrin.gif Nors dar yra varijantas kad vaselio dydi sumaisiau lotuliukas.gif tai galvoju pakartot biggrin.gif
Aciu uz pagyrima ... man tikrai labai grazu tai ka as matau pas kitus .. bet man paciai gaunas kazkaip kitaip lotuliukas.gif ir mano stilius kazkaip va tie tokie 10 cm pupuliukai ... nu prie sirdies jie man ax.gif

Papildyta:
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj negaliu luztu is juoko dabar tik tavo nuoroda paziurejau ha ha BORUZE ane lotuliukas.gif
Va maniske guli .. vieno kalioso jai truksta lotuliukas.gif MEs cia Fb kalbejom kad va kaip buna ... gali nesitarti, nesakyti ir visos vienu metu beveik ta pati daro mirksiukas.gif
Lauksiu taviskiske ax.gif Varau galvos nerti filmuku personazui , vaikas uzsake ... po to jau imsiu ir boruzes kaliosa lotuliukas.gif
Papildyta:
na va mano veikejas
ax.gif
user posted image
Daugiau fotkiu FB yra mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia vyriausio mano prasymas ax.gif du dar liko lotuliukas.gif gerai kad maze dar nekalbuser posted imagea lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2015 03 03, 17:42)
O cia vyriausio mano prasymas  ax.gif  du dar liko  lotuliukas.gif  gerai kad maze dar nekalbuser posted imagelotuliukas.gif


Nereaaalu!
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2015 03 03, 17:42)
O cia vyriausio mano prasymas  ax.gif  du dar liko  lotuliukas.gif  gerai kad maze dar nekalbuser posted imagelotuliukas.gif

Koks fainas bigsmile.gif Helovyniskas toks biggrin.gif
Atsakyti
aciu aciu ..man paciai nesitiki kad pavyko lotuliukas.gif KAzkaip realybej net fainiau atrodo ... Cia zinot gi is filmuku serijos cartoon network ax.gif
rytoj kitas personazas is filmuku serijos ax.gif , sian jau nespejau net pradet ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2015 03 04, 00:24)
aciu aciu ..man paciai nesitiki kad pavyko  lotuliukas.gif  KAzkaip realybej net  fainiau atrodo ... Cia zinot  gi is filmuku serijos  cartoon network  ax.gif
rytoj kitas personazas  is filmuku serijos  ax.gif , sian jau nespejau net pradet ...  ax.gif

Pamirsau chameleona pagirt, nu fainuoliskas thumbup.gif
O as nusiteikiau siandien pagaliau prisiut ta antaki angry birdui biggrin.gif
Atsakyti