QUOTE(cibulis @ 2015 02 21, 16:48)
O kaip būtent Amalva testuoja savo rekuperatorių naudingumą? Patys testuojate, KTU dar kažkokios kitos laboratorijos? Kokios sąlygos?
tai Jus bent atsidarėte nuorodą, kurią katik buvau įdėjęs? Ten ir buvo sudėti visi Amalvos rotoriai, kurie testuoti, tam, kad sertifikuoti rotorių parinkimo programą. Vėliau, ją remiantis ir atliekami skaičiavimai ir gaunamos technines charakteristikos.
Ar jus manot, kad kiekvienas rotorius yra fiziškai testuojamas?
QUOTE(mintas @ 2015 02 21, 13:26)
Kadangi čia vėl pradėjo užsukinėti Raituzas, būtų įdomu išgirsti profesionalią nuomonę.
Man kilo klausimas, ar mechaninio valymo filtrai gali išfiltruoti iš tiekiamo oro dūmų kvapą?
Anksčiau įsivaizdavau, kad negali, bet dabar, kai aplink namus pilna dūmų, kurių kvapą iškart pajunti tik išėjęs pro duris, o name net minties apie dūmų kvapą, dabar tuo ankstesniu savo įsitikinimu pradėjau labai stipriai abejoti.
Šiaip mechaniniai valymo filtrai (kišeniniai ar paneliniai) neturėtų filtruoti kvapus, jie tik gali sulaikyti smulkias sunkias daleles (suodžius, dulkes). Spėju, kad pas Jus yra geroje vietoje padarytas oro paėmimas ir ten neužpučiamas oro gūsis. Pas mane namie yra tas pats, nors žiemą išėjus į kiemą jaučiasi dūmų kvapas, tačiau pas mane oro paėmimas yra padarytas po stogine ir niekad nesiurbiu nei dūmų kvapo nei automobilio išmetamųjų dujų.
Taip pat, labai svarbu neužmažinti oro pasiurbimo grotelių, jos turi būti
bent vienu skersmeniu didesnės nei Jūsų pasiurbimo ortakis.
Nemažai žmonių kreipėsi, kada įsirengę rekuperaciją jiems yra pasiurbiamas kaimynų dūmų kvapas, nors filtrai manau stovi tokie pat pas juos.
Norint eliminuoti kvapus, reik įrenginėti aktyvuotos anglies filtrus.